Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cztery flamandzkie produkcje zostały wybrane na największy amerykański festiwal filmów krótkometrażowych

Cztery flamandzkie produkcje zostały zaproszone na Palm Springs International Short Film Festival, największy festiwal filmów krótkometrażowych w Stanach Zjednoczonych (22-28 czerwca).

Wersal Hyun Lories, zwycięzca VAF Wildcard w 2020 r., Stephanie Leonardo van Diegel, który w zeszłym roku został wybrany do Konkursu Filmów Krótkometrażowych w Cannes.

Ponadto istnieją również wyjący autorstwa Laury Van Haecke i osiemnaście Oliviera Lambrechtsa i Dimitri Baronheada w programie.

Wersal

Wersal Jest to projekt dyplomowy Hyuna Loreza w RITCS. Film o młodej kobiecie, która wraca do brukselskiej dzielnicy, gdzie dorastała i próbuje złapać wątek z siostrą i spełnić starą obietnicę.

Lories wygrał z nim VAF Wildcard Fiction w 2020 roku, a film był już pokazywany w belgijskim konkursie filmów studenckich podczas Film Fest Gent.

Stephanie

krótki film fabularny Stephanie Leonardo van Diegel Przejęty przez VAF Wildcard przez producenta w 2015 r. BazaJego praca dyplomowa w LUCA School of Art.

w Stephanie Śledzimy tytułową bohaterkę, 11-letnią gimnastyczkę, która właśnie zdobyła swój pierwszy międzynarodowy tytuł i jest przytłoczona gratulacjami. A im więcej jej pochwały, tym większa waga medalu.

Stephanie Film miał światową premierę na oficjalnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych w Cannes w 2020 roku, a następnie został pokazany na festiwalach filmowych w San Sebastian i Toronto.

Po udanej trasie festiwalowej film zdobył w styczniu tego roku nagrodę Ensor dla najlepszego filmu krótkometrażowego. wyjście z Stephanie Międzynarodowy agent sprzedaży De Wereldvrede jest nową polską firmą zajmującą się sprzedażą filmów w Europie.

wyjący

Trzeci adres flamandzki w Palm Springs to: wyjący Napisana przez Laurę Van Heck dziewięcioletnia dziewczynka przeprowadza się na wieś.

W pejzażach rozległych pól zostaje pozostawiona sama sobie i staje się bardziej niezależna. W Belgii było wyjący Wcześniej był pokazywany na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Leuven i Festiwalu Filmowym w Gandawie. Producentem filmu jest Serendipity Films.

READ  Gina Carano rozpoczęła swój pierwszy koncert aktorski od czasu wydania z The Mandalorian

osiemnaście

Wreszcie będzie też osiemnaście Napisane przez Dimitri Baronheada i Oliviera Lambrechtsa, które zostaną pokazane w Palm Springs. W nadchodzącym filmie śledzimy chłopca, który dorastał w instytucji młodzieżowej i wkrótce będzie musiał dokonać ważnych wyborów.

rola lidera w osiemnaście Grany przez Mistrala Guidottiego, lepiej znanego niż Finn Trux Dom dom. Wyprodukowane przez Animal Tank.