Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Melissa Leung zalewa się łzami, próbując szczerości

Sędzia MasterChef i ulubieniec fanów, Melissa Leung, wylała serce na uczestnika podczas dzisiejszej degustacji jego dania i rozpłakała się, gdy złapała falę nostalgii za jego jedzeniem.

W ostatniej rundzie tygodnia powracających biegaczy w tym sezonie Eric podał chińską herbatę, wędzone jajka, zimne tofu w sosie z cebuli dymki i smażone orzeszki ziemne.

Ale kiedy posmakujesz jego jedzenia, Zwykle skacząca mila Na chwilę zaniemówiła, a jej łzy błysnęły, gdy zebrała się w sobie.

„Mamy tutaj okazję, przy takim gotowaniu na tym poziomie, aby opowiadać historie i dzielić się naszą historią” – zaczęła, zanim jej głos się załamał i zaczęła płakać.

Związane z: Chwila dotyku MasterChef

„Obserwowałem, jak Jock klaszcze i mogłem wyczuć zapachy i naprawdę zacząłem to czuć”.

Następnie ze łzami w oczach skrytykowała danie, chwaląc jego umiejętności techniczne oraz prostą i złożoną równowagę smaku.

„Zaczynając od orzeszków ziemnych… to tylko chińska rzecz, bez względu na to, gdzie rozprzestrzenia się na całym świecie” – powiedziała.

“Jajko, żółtko żółtka, następnie przechodzi do zimnego tofu. Jest taka pokora w jego prostocie i smaku.”

Związane z: Ujawnienie dzikiego nawyku sędziego MasterChef .

Zatrzymując się na chwilę, powiedziała: „Moje serce bije”, zanim zakończyła: „To historia. Jej znaczenie. To życie”.

Kiedy kamera pokazuje Erica, jest on również emocjonalnie czysty, ocierając własne łzy.

ma tendencję Nie zrezygnowała z głębokiego związku z jedzeniem, postęp pełen pochwał dla szef kuchni Zawodnicy, którzy reprezentują siebie i swoje pochodzenie kulturowe, są na talerzu.

Mówiąc do news.com.au w zeszłym miesiącuPowiedziała:

“Myślę, że naprawdę fajną rzeczą, którą widzieliśmy w tak ogromnym wydaniu w tym roku, jest to, że[zawodnik]jest w stanie bardzo szybko podać jedzenie, które mówi o jego tożsamości. Wszyscy są w stanie wyrazić siebie i swoje poglądy na temat talerz. Widzę, jak robią to w dużym stopniu szefowie kuchni” – powiedziała. Retoryka jest absolutnie cudowna.

READ  MAFS 2021: Beck Zemek poślubia First Sight i wydaje się modyfikować zdjęcie na Instagramie po ujawnionym skandalu z oszustwami

„To, co mnie uderzyło, to prawdziwe świętowanie kuchni południowoazjatyckiej, lankijskiej i indyjskiej przedstawione z poziomem wyrafinowania, który Australia naprawdę musi zobaczyć i o którą dbać” – dodała.

W ciągu ostatniego roku z powrotem, aby wygrać W sezonie Mel była podobnie zachwycona dumą, gdy w wyzwaniu pięciu kucharzy z Azji walczyło o szpilkę odpornościową.

„Spojrzeć na te twarze i spojrzeć na to zdjęcie i zobaczyć, co to oznacza dla każdego z nich, indywidualnie, dla ich rodzin i społeczności, a następnie dla każdego, kto ich nie zna, ale ma podobną historię” – powiedziała. nas.

„To są nasze wspólne historie. Nasze ostatnie dziedzictwo imigrantów w ciągu ostatnich 100 lat, wkład, który tak wielu ludzi wniósł do tego kraju, jest ważny, był kluczowy i jest popularny. Jest wiele takich historii ”.

“Myślę, że 10-12 procent Australijczyków ma azjatyckie pochodzenie i myślę, że Australia, o której myślę, że wiele osób zapomina, jest częścią Azji Południowo-Wschodniej. Musimy trochę więcej o tym, co to znaczy być reprezentowanym w mediach głównego nurtu”.

MasterChef Australia będzie kontynuowany w niedziele od 19:30 do 22:00