Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy „duże miasta” zachowają swoją scenę na żywo?

Czy „duże miasta” zachowają swoją scenę na żywo?

Amerykański Zoetrop

Od czasu jego premiery na Festiwalu Filmowym w Cannes kilka dni temu toczyło się wiele dyskusji na temat epickiego filmu Francisa Forda Coppoli „Megalopolis”, ale jeden punkt sporny wśród dystrybutorów okazał się kwestią praktyczną.

W pewnym momencie filmu czwarta ściana zostaje rozbita, gdy na scenę w Cannes przed ekran kina wychodzi jeden z performerów i wchodzi w interakcję z postacią graną przez Adama Drivera.

Prowadzi to do oczywistego pytania, czy dystrybutorom uda się odtworzyć ten moment i co z ewentualną premierą w domu. mówi Jean Labadie, który prowadzi francuską firmę dystrybucyjną Le Pacte Czas dostawy Planują pójść dalej:

„Z pewnością będziemy robić wiele takich przedstawień, ponieważ w wielu kinach są cztery przedstawienia dziennie, więc nie będzie łatwo zrobić tego w przypadku każdego przedstawienia, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ile razy będziemy w stanie to zrobić zrobimy to. Będziemy nad tym pracować z każdym wystawcą”. We Francji staramy się to robić tak często, jak to możliwe.

Mamy tylko 22 kina IMAX we Francji, ale bardzo chcemy spróbować pokazać kreatywność Francisa Forda Coppoli w taki sposób, w jaki ją wymyślił. „Nie jest łatwo powiedzieć, jak to zrobimy”.

Potwierdzono, że inne zapowiedzi filmu obejmowały próżność. Jednak dystrybutor w USA nie zamknął jeszcze produkcji, więc plany IMAX dotyczące filmu pozostają niejasne.

Krytycy filmu są w dużej mierze podzieleni – jedni go podziwiają, inni pogardzają, a jeszcze inni uważają, że jest nudny.

W rolach głównych występują Giancarlo Esposito, Nathalie Emmanuel, Aubrey Plaza, Shia LaBeouf, Jon Voight, Laurence Fishburne, Talia Shire, Katherine Hunter, Grace VanderWaal, Chloe Fineman, DB Sweeney i Dustin Hoffman.