Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy Rocky jest w „Creed 3”?

Czy Rocky jest w „Creed 3”?

Zdjęcie za pośrednictwem Warner Bros. Kino

Ostrzeżenie: Poniższy artykuł zawiera spoilery dot Credo III.

Nadszedł debiut reżyserski Michaela B. Jordana z trzecim wpisem kredo Seria i dziewiąty wpis w skalisty franczyzowa, Credo III. Film ponownie widzi Jordana jako Adonisa „Donniego” Creeda, z wyjątkiem tego, że tym razem pokonuje wszystko, co ma do zaoferowania boks, pozostawiając pierścień na szczycie. Tessa Thompson powraca jako Bianca, muzyczna żona Donniego, a Mila Davis-Kent gra ich córkę, Amarę.

Jonathan Majors dołącza do obsady jako Damien „Dam” Anderson, przyjaciel Donny’ego z dzieciństwa, który spędził ostatnie 18 lat w więzieniu i teraz jest spragniony tytułu. Ale Sylvester Stallone jest szczególnie nieobecny na liście aktorów jako Rocky Balboa. Rocky się nie pojawia Credo III Absolutnie.

Być może zastanawiasz się, dlaczego i jak Stallone nie pojawia się w filmie Credo III Dotyczy nieobecności twórcy franczyzy. Rzućmy okiem na film i nauczmy Cię, jak to zrobić Credo III Rozpraw się z Rockym Balboą.

Jak Credo III Odpowiadając na nieobecność Rocky’ego Balboa?

skalisty w
Zdjęcie za pośrednictwem Warner Bros.

pod nieobecność Rocky’ego Credo III W ogóle nie zostało to poruszone. W rzeczywistości były wojownik jest wspomniany w filmie tylko kilka razy, kiedy Dam i Donnie rozmawiają o dojściu Donniego do sławy lub walce Rocky’ego z Apollo (Carl Weathers) w pierwszym filmie. Ale to niekoniecznie jest złe. Sam Stallone powiedział, że chciał zrezygnować z franczyzy, mówiąc: „Zrezygnowałem z tej serii, nie wiedziałem, czy jest dla mnie jakaś rola”.

Oczywiście każdy, kogo zna skalisty I kredo Franczyza wie, że zawsze może wrócić w dowolnym momencie, ponieważ postacie z serii zwykle ponownie wcielają się w swoje role po tym, jak nie pojawiają się w kilku wpisach. Chociaż jest jedna scena, do której prawdopodobnie powinien był wrócić. W filmie Mary Ann Creed (Phylicia Rashad) umiera po udarze mózgu. Wydawało się trochę dziwne, że Rocky nie będzie na jej pogrzebie.

READ  Syn Damian udostępnia na Instagramie Jackson Warne, Brooke i Summer

Nie mieli zbyt wielkiej sceny na jej pogrzebie, więc nadal mogło być możliwe, że był tam w tle i w ogóle nie rozmawiał z Donnym, ale wydaje się to trochę nieprawdopodobne. Biorąc pod uwagę okoliczności dotyczące kobiety w tamtym czasie, Rocky mógł narysować podobieństwa między tym a jego przeszłym związkiem z Tommym Gunnem. Ale kto chce pamiętać Rocky F?

Alternatywnie, Rocky mógł być ze swoim synem i wnukiem, jak widać na końcu Drugi dogmat. Po śmierci Adriana Rocky wydawał się nieco zamknięty kredo, więc miło pomyśleć, że lubi spędzać czas z rodziną. Sylvester Stallone jest również w napisach końcowych filmu, jako jeden z producentów filmu, a także jako napis specjalny „Na podstawie postaci Sylvestra Stallone”.

Rocky w kapeluszu
Zdjęcie za pośrednictwem Warner Bros. Kino

Ma również sens, że nie byłby w filmie, ponieważ Michael B Jordan próbuje stworzyć swój własny kredo franczyzowa. Wcześniej wspominał, że chce zbudować własny kredo uniwersum, w którym Stallone w nim nie ma, albo jeszcze lepiej, powrót Stallone po opuszczeniu kilku filmów, byłby najlepszym sposobem na zrobienie tego. Dlatego Jordan nie będzie musiał polegać na starych postaciach i budować własnego świata postaci.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nie jest jasne, co Stallone myśli o tej sytuacji. Jest uznawany za filmy, więc powinien zarabiać za każdy film, który robi, ale jest również nazywany posiadaczem praw. skalisty franczyza dla Drago wersja telewizyjna. Zrozumiałe, że jest kojarzony z franczyzą, ponieważ zagrał, napisał scenariusz i wyreżyserował większość filmów. To nawet nie wspomina o tym, że oryginał skalisty Najpierw zrobił karierę.

W każdym razie wydaje się, że nie ma nic złego do powiedzenia na temat Michaela B. Jordan W kredo, chociaż go w nim nie ma. Może jest zbyt zajęty robieniem Król Tulsy martwić się o. Możesz złapać Credo IIIbez Rocky’ego, w kinach 3 marca 2023 r.

READ  Zawodnik opuszcza sędziów ze łzami w oczach po dobrowolnym opuszczeniu zawodów