Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy Rocky jest w „Creed 3”?

Zdjęcie za pośrednictwem Warner Bros. Kino

Ostrzeżenie: Poniższy artykuł zawiera spoilery dot Credo III.

Nadszedł debiut reżyserski Michaela B. Jordana z trzecim wpisem kredo Seria i dziewiąty wpis w skalisty franczyzowa, Credo III. Film ponownie widzi Jordana jako Adonisa „Donniego” Creeda, z wyjątkiem tego, że tym razem pokonuje wszystko, co ma do zaoferowania boks, pozostawiając pierścień na szczycie. Tessa Thompson powraca jako Bianca, muzyczna żona Donniego, a Mila Davis-Kent gra ich córkę, Amarę.

Jonathan Majors dołącza do obsady jako Damien „Dam” Anderson, przyjaciel Donny’ego z dzieciństwa, który spędził ostatnie 18 lat w więzieniu i teraz jest spragniony tytułu. Ale Sylvester Stallone jest szczególnie nieobecny na liście aktorów jako Rocky Balboa. Rocky się nie pojawia Credo III Absolutnie.

Być może zastanawiasz się, dlaczego i jak Stallone nie pojawia się w filmie Credo III Dotyczy nieobecności twórcy franczyzy. Rzućmy okiem na film i nauczmy Cię, jak to zrobić Credo III Rozpraw się z Rockym Balboą.

Jak Credo III Odpowiadając na nieobecność Rocky’ego Balboa?

skalisty w
Zdjęcie za pośrednictwem Warner Bros.

pod nieobecność Rocky’ego Credo III W ogóle nie zostało to poruszone. W rzeczywistości były wojownik jest wspomniany w filmie tylko kilka razy, kiedy Dam i Donnie rozmawiają o dojściu Donniego do sławy lub walce Rocky’ego z Apollo (Carl Weathers) w pierwszym filmie. Ale to niekoniecznie jest złe. Sam Stallone powiedział, że chciał zrezygnować z franczyzy, mówiąc: „Zrezygnowałem z tej serii, nie wiedziałem, czy jest dla mnie jakaś rola”.

Oczywiście każdy, kogo zna skalisty I kredo Franczyza wie, że zawsze może wrócić w dowolnym momencie, ponieważ postacie z serii zwykle ponownie wcielają się w swoje role po tym, jak nie pojawiają się w kilku wpisach. Chociaż jest jedna scena, do której prawdopodobnie powinien był wrócić. W filmie Mary Ann Creed (Phylicia Rashad) umiera po udarze mózgu. Wydawało się trochę dziwne, że Rocky nie będzie na jej pogrzebie.

READ  Czy gracze NBA mogą zdominować koszykówkę 3x3?

Nie mieli zbyt wielkiej sceny na jej pogrzebie, więc nadal mogło być możliwe, że był tam w tle i w ogóle nie rozmawiał z Donnym, ale wydaje się to trochę nieprawdopodobne. Biorąc pod uwagę okoliczności dotyczące kobiety w tamtym czasie, Rocky mógł narysować podobieństwa między tym a jego przeszłym związkiem z Tommym Gunnem. Ale kto chce pamiętać Rocky F?

Alternatywnie, Rocky mógł być ze swoim synem i wnukiem, jak widać na końcu Drugi dogmat. Po śmierci Adriana Rocky wydawał się nieco zamknięty kredo, więc miło pomyśleć, że lubi spędzać czas z rodziną. Sylvester Stallone jest również w napisach końcowych filmu, jako jeden z producentów filmu, a także jako napis specjalny „Na podstawie postaci Sylvestra Stallone”.

Rocky w kapeluszu
Zdjęcie za pośrednictwem Warner Bros. Kino

Ma również sens, że nie byłby w filmie, ponieważ Michael B Jordan próbuje stworzyć swój własny kredo franczyzowa. Wcześniej wspominał, że chce zbudować własny kredo uniwersum, w którym Stallone w nim nie ma, albo jeszcze lepiej, powrót Stallone po opuszczeniu kilku filmów, byłby najlepszym sposobem na zrobienie tego. Dlatego Jordan nie będzie musiał polegać na starych postaciach i budować własnego świata postaci.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nie jest jasne, co Stallone myśli o tej sytuacji. Jest uznawany za filmy, więc powinien zarabiać za każdy film, który robi, ale jest również nazywany posiadaczem praw. skalisty franczyza dla Drago wersja telewizyjna. Zrozumiałe, że jest kojarzony z franczyzą, ponieważ zagrał, napisał scenariusz i wyreżyserował większość filmów. To nawet nie wspomina o tym, że oryginał skalisty Najpierw zrobił karierę.

W każdym razie wydaje się, że nie ma nic złego do powiedzenia na temat Michaela B. Jordan W kredo, chociaż go w nim nie ma. Może jest zbyt zajęty robieniem Król Tulsy martwić się o. Możesz złapać Credo IIIbez Rocky’ego, w kinach 3 marca 2023 r.