Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy w dobie sztucznej inteligencji można zbudować firmę bez kosztów?

Czy w dobie sztucznej inteligencji można zbudować firmę bez kosztów?

Sztuczna inteligencja: okrzyknięta „rewolucją przemysłową 4.0”, a dla agentów, którzy chcą myśleć nieszablonowo, może być kluczem do rozwoju Twojej marki w przyszłości.

temat w tym roku Elitarne odosobnieniektóra odbywa się na Bali, jest „autoryzowaną agencją”.

Redaktor naczelny Elite Agent, Samantha McClain, mówi, że ostatnie trzy miesiące rozwoju technologicznego były fenomenalne i stawiają pytania, które sięgają sedna tego, jak agenci prowadzą interesy.

„Dajemy liderom zestaw narzędzi, aby mogli zobaczyć, co dzieje się w świecie sztucznej inteligencji i jak może pomóc obniżyć koszty, jednocześnie koncentrując się na wzroście” – mówi.

„To okres wielkich zmian, ale także szans”.

Samantha mówi, że w przeciwieństwie do typowej konferencji poświęconej nieruchomościom prelegenci zostali wybrani ze względu na to, że mogą pomóc ci myśleć nieszablonowo.

„Nie jesteśmy tutaj dla scenariuszy i dialogów. Jesteśmy tutaj, aby rzucić wyzwanie Twojemu myśleniu i zainspirować Cię do bycia bardziej innowacyjnym niż konkurencja”.

„Zgromadziliśmy grupę wyjątkowo wykwalifikowanych prelegentów, aby porozmawiać o przyszłych możliwościach budowy firmy z branży nieruchomości, która wykorzysta te niesamowite możliwości”.

Panel mówców, składający się z przedstawicieli branży nieruchomości oraz innych dziedzin, został dobrany tak, aby przedstawić spójny obraz tego, jak możesz przekształcić swój biznes, wykorzystując siłę ludzi, kultury i technologii.

Założycielka The Intelligent Rebellion oraz Threesticks Training and Development, Ria Mercado.

Asortyment obejmuje Tani Hunterzałożyciel Future Crunch, grupy naukowców, artystów, badaczy i przedsiębiorców, którzy wierzą, że nauka i technologia mogą stworzyć bardziej pokojowy, połączony i bogaty świat.

Tané będzie mógł podzielić się spostrzeżeniami na temat AQ – ilorazu adaptacji – i umieścić w kontekście, w jaki sposób zmiany technologiczne wpłyną na różne obszary naszej pracy i codziennego życia.

Tima Dugganawspółzałożyciel Junkee Media, autor książek Stan kultu: jak budować przedsiębiorców, których uwielbiają I Zabójcze myślenie: jak zamienić dobre pomysły w świetne pomysły Będzie edukować uczestników na temat znaczenia budowania firm, z którymi klienci będą chcieli współpracować.

READ  Jak ciekawski nastolatek wpędził Apple w kłopoty prawne, możliwe dochodzenie rządu USA

Scotta Batemanadyrektor generalny PropTech Kolmeo, powróci ze studium przypadku w stylu Harvard Business School, opartym na budowaniu firmy, która będzie konkurować z agencjami nowej ery o niższych podstawach kosztowych.

Przedsiębiorca techniczny Jeffa Turnera Będzie pod ręką, aby zapewnić wgląd w to, jak dokładnie sztuczna inteligencja pasuje do zagadki dotyczącej nieruchomości.

Kluczowy międzynarodowy mówca, trener i trener Mark Carter.

Inni prelegenci w grupie to wysoko ceniony dyrektor ds. nieruchomości i obecny dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w agencji Queensland, Steve’a Carrolla; Założyciel The Intelligent Rebellion i Threesticks Training and Development, Ria Mercado; i międzynarodowy keynote speaker, trener i coach, Marka Cartera.

W tym roku Elite Retreat odbędzie się od 3 do 6 lipca w Bali’s Mulia Resort.

Położony na kilometrowym odcinku białej, piaszczystej plaży w Nusa Dua, ośrodek oferuje wspaniałe, wielokrotnie nagradzane luksusowe apartamenty przy plaży.

Inne udogodnienia obejmują restauracje i bary, basen Oasis z widokiem na ocean oraz spa Mulia.

Poza sesjami głównych prelegentów program obejmuje zajęcia na miejscu lub poza nim, a także wieczorne przemówienia, wystawne kolacje i oczywiście przyjęcie pożegnalne.

Sprawdź pełną listę prelegentów i agendę oraz zabezpiecz swoje bilety na stronie Elite Retreat.