Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy zapłaciłbyś pieniądze Lamborghini za Ładę? napędowy

Były utrzymywane w stanie fabrycznym przez prawie pół wieku, ale czy warto płacić Lamborghini za Ładę?


„Wiem co mam…”

Zapomnij o znaleziskach ze stodoły, ta nowa fabryka Łada Niva na sprzedaż w Rosji jest bardziej „muzealnym znaleziskiem”.

Pierwotnie zbudowany w 1980 roku w szczytowym okresie zimnej wojny, jaskrawoczerwony samochód terenowy był utrzymywany w nieskazitelnym stanie przez 43 lata i ma zaledwie 220 km na liczniku. Sprzedawca w rosyjskim mieście Tolyatti, gdzie znajduje się fabryka Łady, zauważa, że ​​siedzenia są nadal zakryte fabryczną plastikową plombą i że Niva jest oferowana w stanie „kapsuły czasu”.Jest to prawie pod każdym względem zupełnie nowy samochód, ale ma jedną ogromną zaletę… cenę.Biorąc pod uwagę, że wciąż można kupić zupełnie nową Ładę Nivę w Rosji za 821 900 JPY (15 000 AU), wydaje się to nieco wysokie, nawet jak na przedmiot kolekcjonerski.

Łada Niva jest produkowana od 1977 roku i pozostaje w dużej mierze niezmieniona do dnia dzisiejszego. Zbudowano około 2,5 miliona Łada Niva, z czego prawie 700 000 wyeksportowano na 100 rynków na całym świecie, w tym na krótko do Australii.

Chociaż podoba nam się pomysł idealnie czystej Łady Nivy, jesteśmy pewni, że gdzieś wśród 2,5 miliona egzemplarzy jest jeszcze jeden w miarę czysty egzemplarz za ułamek ceny.Zespół napędowy

Zespół Drive zapewnia zaufane recenzje ekspertów dotyczące Twojego następnego nowego samochodu i jest gospodarzem programu nagród dla najlepszych nowych samochodów w Australii.

Przeczytaj więcej o zespole DyskuIkona łącza