Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dairy Pop zdobywa pierwszą nagrodę za najlepsze miejsce w Irlandii Północnej

Granny Annie’s in Derry została oficjalnie uznana za najlepsze miejsce w Irlandii Północnej podczas corocznych nagród National Pub & Pub Awards.

Pub i sklep znalazły się wśród 15 najlepiej ocenianych w swojej okolicy. W sumie 94 zwycięskich lokali zgromadziło się 22 czerwca na londyńskim Euston Square, aby uczcić niektóre z wiodących w branży firm z Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej.

Podobnie jak w poprzednich latach, National Pub and Pub Awards zgromadziły 94 puby i puby z całej Wielkiej Brytanii, z których każdy otrzymał tytuł najlepszego w swoim hrabstwie.

Czytaj więcej: Wszczęto śledztwo w sprawie strzelaniny w miejscu zamieszkania Derry, gdy mieszkańcy mówią

Spośród nich 15 zwycięzców regionalnych (patrz poniżej) zostało wybranych, zanim The Frogmill został koronowany na zwycięzcę krajowego.

Podczas National Pub & Bar Awards 2022 przyznano również pięć innych nagród, w tym Unilever Pub Chef of the Year, Barman of the Year, Taproom of the Year, Brand of the Year i Pub Brand of the Year.

Tymczasem najlepszy pub w Wielkiej Brytanii trafił do The Frogmill – pubu w sercu Cotswold.

Pub, wzorowany na Honeycomb Houses Brakspear, był chwalony podczas wieczoru rozdania nagród za nienaganną pracę, dbałość o szczegóły i prawdziwą gościnność.

Sophie Johnson, dyrektor ds. operacyjnych Brakspear, dodała: „Kiedy otwieraliśmy w 2018 roku, powiedzieliśmy, że chcemy wygrywać nagrody, a to było spełnienie marzeń.

„To był naprawdę trudny czas, ale jesteśmy bardzo praktycznym zespołem i bardzo blisko – pracujemy razem i chcemy być najlepsi.

„Duża część tego, co robimy, to praca nad właściwymi podstawami i jesteśmy bardzo dumni z The Frogmill”.

Przeczytaj następujące:

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Co Derry prosto do swojej skrzynki odbiorczej, zapisz się na nasz bezpłatny biuletyn.