Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowoczesne sposoby na wniesienie czegoś pożyczonego do stylu dnia ślubu

Jeśli chodzi o suknie ślubne, istnieje kilka kreatywnych sposobów na włączenie „czegoś pożyczonego”. Oczywiście tradycyjnym sposobem jest noszenie tej samej sukienki, którą nosiła twoja mama lub babcia w dniu ślubu – jeśli nadal jest w dobrej formie.

Możesz jednak połączyć ich suknię również w zupełnie inny sposób, zmieniając wygląd, lub (za ich zgodą) biorąc niewielką część sukienki i wszywając ją w sukienkę. Małżeńska Kraina Czarów Sugeruje się wycięcie kawałka materiału z sukienki noszonej wcześniej przez szczególną kobietę w twoim życiu i użycie go jako podszewki sukienki.

Jeśli nie masz do noszenia sukni ślubnej z pokolenia na pokolenie lub sentymentalnej, równie polecane jest wypożyczenie cudzej sukni. Dziś Opisuje tę praktykę jako „kłusownictwo ślubne”, gdzie pełne suknie ślubne pożyczają przyjaciele lub wypożyczają online. W końcu to sukienka (być może), którą założysz tylko raz. The Poczta w Nowym Jorku Opowiedziała nawet historię panny młodej, która podarowała swoją suknię ślubną kilku przyjaciołom w stylu „Sisterhood of the Travelling Wedding Dresses” — lub, w tym przypadku, „Sisterhood of the Travelling Wedding Dresses”. Według magazynu, rośnie trend kłusownictwa, aby zaoszczędzić pieniądze i zbliżyć się do przyjaciół.

READ  Ktoś powinien zapisać ten przywilej