Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dance Company prezentuje wiosenny program – latarnia morska w Internecie

14 kwietnia o godzinie 19:00 zespół taneczny Church Street MCLA wykonał swój wiosenny pokaz dla publiczności złożonej ze studentów MCLA, wykładowców i członków społeczności North Adams. Pokaz obejmował szesnaście tańców w różnych stylach, od baletu po hip-hop.

Zarząd Dance Company składający się ze współprzewodniczących Charlotte Kane23 i Hany Perrault23, wiceprezes Domeniki Gomez23, sekretarz Grace Krzanek23 i skarbnik Rachel Lamarre25 powitał uczestników pokazu i zaprosił ich do podziękowania. Cała ciężka praca, którą członkowie Dance Co włożyli w ten program.

Spektakl zawierał mieszankę tańców grupowych i solówek z kilkoma tancerzami wykonującymi kilka tańców. Każdy taniec miał piękną choreografię i miał swoje własne niesamowite kostiumy.

Jeden z tańców był w stanie w unikalny sposób włączyć taniec tradycyjny. Spektakl „Mazurek” oparty był na tradycyjnym polskim tańcu ludowym o tej samej nazwie. Emi Bailey ’24, Giovanna Henry ’23, Scout Hager ’24, Freya Langley ’26 i Courtney Romeo ’24 używali butów do stepowania i tamburynów, aby naśladować tradycyjny styl Mazurka, obejmujący tupanie stopą i klikanie piętą.

Jeden utwór przeniósł występ na inny poziom, gdy Hannah Perrault23, Freya Langley26, Kashaf Hagar24, Amy Bailey24 i Charlotte Kane23 opowiedziały tańcem historię Czerwonego Kapturka. Jednak ich wersja miała swój własny zwrot akcji, a Little Red ostatecznie triumfował. To była emocjonująca końcówka pierwszej części show.

MCLA Dance Co. na scenę przez grupę uczniów z Berkshire Dance Theatre, szkoły tańca z lokalizacjami w całym hrabstwie Berkshire. Uczniowie Emily George, Gianna Jacob, Jacqueline Kastrinakis, Lilly Wirts i Isabella Hartley wykonali cztery różne numery taneczne w różnych stylach tanecznych, od baletu po hip-hop.

MCLA Dance Co. Występuje także z DYSFunk, grupą absolwentów MCLA, w skład której wchodzą Becky Ahamad, Jamal Ahamad, Kayla Hollins, Taylar Jackson, Jasmine Lamoreaux, Bethany Maloy, Amanda Schuler i Heath Upton. Zrobili utwór zatytułowany „The Concrete Jungle”. Ich taniec hip-hopowy był hołdem dla Nowego Jorku i jest ustawiony na remiks „Empire State of Mind” Jaya-Z. DYSFunk świętował niedawno 10 lat optymistycznych i energetycznych występów.

READ  Wszyscy pracujemy nad jednym ostatecznym celem, którym jest miłość do kina, jak powiedział aktor Shraddha Das:

Po ostatnim występie w programie Dance Co poświęciło chwilę na uhonorowanie swoich przyszłych starszych członków. Kwiaty otrzymali Domenica Gomez, Giovanna Henry, Charlotte Kane, Grace Krzanek, M. Marlay-Wright, Hannah Perrault, Jake Wedge i Rachel Zemecki, aby uczcić ich niedawny występ z Dance Co.

Podczas gdy Dance Co może tracić wielu swoich starszych członków, jest wielu nowych studentów, którzy poniosą pochodnię w następnym semestrze.

Studenci zainteresowani dołączeniem do Dance Co mogą to zrobić, kontaktując się z członkiem zarządu lub za pośrednictwem swojego konta na Instagramie @mcla_dance_company.