Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Danie Signature: Hungry Rooster Kitchen’s Hungry Rooster Combo | Nanaimo

„Przepis był przekazywany z pokolenia na pokolenie, od mojej babci do mamy, a potem do mnie” – mówi Janina Tokarsky, właścicielka Hungry Rooster Kitchen. “Przekażę go również mojej córce. Przepis jest nadal oryginalny, tak jak moja babcia.”

Smaki pierogów obejmują ziemniaki cheddar, frytki serowe, szpinak, ziemniaki, kapustę kiszoną, grzyby i wołowinę/wieprzowinę.

Są przygotowywane od podstaw i smażone na miejscu wraz z boczkiem, cebulą i kiełbaskami i pięknie podawane z wszystkimi dodatkami.

Sałatka przypomina sałatkę colesław na bazie lekko kremowego sosu, a kapusta kiszona jest bardzo łagodna i idealna dla tych, którzy jej nie próbują ze względu na jej trudną reputację.

Oprócz pysznego Hungry Rooster Combo, kuchnia oferuje zupy, gołąbki, a nawet kanapkę z pierogami nadziewaną wszystkimi Twoimi polskimi przysmakami.

Idea robienia rzeczy tak, jak zawsze robiono w Polsce, jest kluczem do sukcesu Hungry Rooster.

“Jesteśmy firmą rodzinną. Moja najstarsza córka prowadzi food trucka Hungry Rooster. Moja najmłodsza córka pracuje jako grafik, więc projektuje tutaj logo i grafiki. Prowadzę Hungry Rooster Kitchen w Nanaimo ze świetnym, świetnym personelem i mój wnuk zaczął pracować na ciężarówce, aby nam pomóc”.

Pięć pokoleń rodziny wskoczyło na Hungry Rooster, aby dobrze prosperować w ciągu ostatnich 11 lat.

W tym czasie oferowali również pierogi w mrożonych opakowaniach dostępne w ich sklepie lub w wybranych supermarketach na całej wyspie Vancouver.

Hungry Rooster oferuje również wybór bezglutenowych opcji wegańskich, a także gołąbki i zupę w domowej lodówce.

Dla Tokarskiego wszystko, co ona i firma robi, opiera się na tradycji i sposobie, w jaki jej rodzina od pokoleń buduje wieżę Perugia Tower w Polsce.

“Moja córka nazywa mnie królową pierogów, ale myślę, że królową pierogów jest moja mama. Zainspirowała mnie i nauczyła mnie, jak robić dobre, zdrowe i pyszne pierogi, a ja staram się to robić tutaj w Kanadzie, tak jak ty w Polsce.”

READ  Podgląd: Polska vs Albania - prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Hungry Rooster Kitchen znajduje się pod adresem 203-1925 Bowen Rd. , między ulicą Meredith. Dufferin Chris.

Jest otwarta na wynos od poniedziałku do piątku od 11 do 19 oraz w soboty od 11 do 18

Możesz dowiedzieć się więcej, Odwiedź ich stronę internetowąlub zadzwoń 250-585-4044.

Talerz z podpisami Dostarczone przez Island Savings – oddział First West Credit Union, dowiedz się więcej na https://www.islandsavings.ca/.

[email protected]

Na Twitterze: @nanaimoNewsNOW