Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Danielle Finlay-Jones: Channel 9 przeprasza za pokazanie zdjęcia Latrella Mitchella podczas historii Ashley Jade

Danielle Finlay-Jones: Channel 9 przeprasza za pokazanie zdjęcia Latrella Mitchella podczas historii Ashley Jade

Channel 9 przeprosił Latrella Mitchella po tym, jak pokazał zdjęcie gwiazdy piłki nożnej, opisując domniemane morderstwo na ekranie.

Georgie Gardner czytała historię o rzemieślniku Ashleyu Gaddy, który jest oskarżony o zabicie nauczycielki Danielle Finlay-Jones, kiedy wyemitowano zdjęcie grającego w króliki.

Mitchell nie jest spokrewniony z Jade ani panią Finlay-Jones.

W programie pojawiła się wiadomość o Mitchell, ale martwi się, że supergwiazda i Cody Mitchell podpisali nowe długoterminowe umowy z klubem.

Pod koniec wiadomości o 18:00 Gardner przeprosił Mitchella.

Chcesz przesyłać strumieniowo swoje wiadomości? Flash umożliwia przesyłanie strumieniowe ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas>

„Na początku naszego dzisiejszego postu napotkaliśmy problem techniczny, który spowodował wyświetlenie obrazu Latrella Mitchella podczas przeglądania naszej głównej historii” – powiedziała.

„Rozmawialiśmy z zarządem Souths i Latrellem Mitchellem i przepraszamy za błąd”.

Jade, lat 33, została oskarżona w środę rano o zabójstwo pani Finley-Jones, która została znaleziona martwa w domu swojej przyjaciółki w zachodnim Sydney w niedzielne popołudnie.

Jade i pani Finley-Jones, lat 31, spędzili sobotnią noc w domu Cranbrook należącym do dwóch przyjaciół kobiety przed wyjściem rano, zgodnie z zarzutami policji.

Jej przyjaciele, którzy myśleli, że para dobrze się bawi podczas nocowania, odkryli, że leży sama w łóżku z przerażającymi obrażeniami głowy, kiedy sprawdzili ją o 14:30 w niedzielę.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, ale nie udało się reanimować nauczyciela.

Po trzech dniach dochodzenia prowadzonego przez wyspecjalizowanych funkcjonariuszy, Jade została aresztowana tuż po północy w środę po operacji policyjnej w Wentworth Falls.

Policja otoczyła go we wtorek po południu w Fletcher Lookout, gdzie stał na skraju urwiska.

„Negocjatorzy policyjni byli obecni i rozmawiali z mężczyzną, zanim został aresztowany około godziny 12:00 (w środę)” – czytamy w oświadczeniu policji NSW.

READ  NHL 2022: Australijczyk Nathan Walker w walce na pięści w meczu hokeja na lodzie St. Louis Blues przeciwko Columbus Blue Jackets przed sezonem

Jade została zabrana na komisariat policji w Katoomba i oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia.

W środę po południu Sąd Okręgowy w Penrith usłyszał, że 33-latek „zamierzał nie pojawiać się na ekranie” na sali sądowej.

Policja złożyła wniosek o pobranie wymazu, czemu sprzeciwił się adwokat Jade, Declan Urmaccia.

Chociaż nie wydano pisemnej zgody, sąd usłyszał, że zostanie pobrany wymaz DNA w celu zachowania „tymczasowego” charakteru próbki.

Sąd usłyszał, że będzie to przedmiotem debaty, czy dowody kryminalistyczne są dopuszczalne w sądzie.

Sprawa zostanie rozpatrzona w nowym roku podczas debaty, której bronił.

Jade nie złożyła wniosku o zwolnienie z policyjnego aresztu.

Za kratami pozostanie w areszcie śledczym do czasu kolejnego stawienia się przed sądem 3 marca.