Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Data premiery No Pressure OTT – obejrzyj na tej platformie polską komedię romantyczną przedstawiającą zabawne przygody na farmie

No Pressure OTT – data premiery – ta polska komedia ma odświeżającą i interesującą fabułę, wypełnioną zrzędliwymi babciami, przystojnymi rolnikami i mnóstwem zwierząt hodowlanych.

Data premiery No Pressure OTT – obejrzyj na tej platformie polską komedię romantyczną przedstawiającą zabawne przygody na farmie

Kadr ze zwiastuna No Pressure przed premierą OTT

Bez ciśnienia to polska komedia romantyczna w reżyserii Bartosza Prokopowicza na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Katarzyny Golini. Akcja tej poprawiającej nastrój komedii rozgrywa się w polskiej wiosce i oferuje nowe podejście do tematu spotkania dziewczyny z miasta i chłopaka ze wsi. Film ma pojawić się latem w serwisie OTT.

Data wydania i odlew bez ciśnienia

Film „No Pressure” będzie emitowany w serwisie Netflix od 27 marca 2024 r. i zawiera także zwiastun. W filmie występuje atrakcyjna i utalentowana gwiazdorska obsada, w skład której wchodzą m.in. Anna Szymańczyk, Anna Sinjuk, Mateusz Janicki, Artur Barcis, Angelika Cegielska, Filip Jorvac, Cezary Żak, Magdalena Smalara i Polina Holtz.

nazwa filmu Nie ma presji
Wyjście Bartosz Prokopowicz
Typ Komedia romantyczna
Data wydania 27 marca 2024 r
Platforma OTT Netflixa

Fabuła bez ciśnienia

No Pressure opiera się na interesującym i wyjątkowym założeniu zbudowanym na kłamstwach, które podąża za zabawną i pełną gniewu podróżą po objawieniu i przebaczeniu. Olivia jest szefową kuchni w wielkim mieście i żyje życiem, o jakim zawsze marzyła. Jej wiejskie korzenie zostały zniszczone przez odległość między matką a babcią, gdy ta pierwsza sprzedała część rodzinnej ziemi. Nawet imię Oliwia nadano na złość babci.

Przeczytaj także: The Mire Millennium kończy serial trzecim i ostatnim sezonem wraz ze zwiastunem

Jednak jej pracowite życie rozpada się, gdy umiera jej babcia i musi szybko wrócić do uroczej polskiej wioski. Ale kiedy przybywa na miejsce, dowiaduje się, że została oszukana przez zrzędliwą i zrzędliwą babcię Helenę, która jest zdeterminowana, aby uratować swoje gospodarstwo, ale chce też zbliżyć się do wnuczki.

READ  „Samo myślenie o biryani przyprawia mnie o koszmary”: Shruthi Ramachandran

Oglądaj Tejas, Expendables 4, Australian Open, Cubicles 3 i więcej w OTTplay, subskrybując pakiet miesięczny Jhakaas, który zapewnia dostęp do 22 programów OTT za jedyne 249 INR przez pierwszy miesiąc.

Ale sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy spotyka przystojnego rolnika, który może mieć swoje własne tajemnice. Aby zapewnić Olivii przetrwanie, on, Helena i miejscowi wymyślają wymyślne kłamstwo, które ma na celu ponowne powiązanie jej z jej korzeniami. Kiedy jednak Oliwia i rolnik zakochują się w sobie, a Oliwia zaczyna zajmować się gospodarstwem rolnym, hodowlą kóz i koni, sytuacja się komplikuje.

W końcu, gdy związek opiera się na kłamstwach, trudno jest zapobiec jego rozpadowi. Ale szczerość i dobre intencje mogą zmienić świat, w tym przypadku być może serce Olivii i jej wybory. No Pressure to zabawne festiwale społecznościowe, tańce grupowe, mnóstwo zwierząt hodowlanych i dziwaczne postacie, co tworzy potężną i optymistyczną komedię romantyczną, która z pewnością podbije serca.

Przeczytaj także: Zabij mnie, jeśli się odważysz Data premiery OTT – obejrzyj polską komedię o parze, która tego dnia jest gotowa się pozabijać, by zdobyć nagrodę pieniężną na loterii

Zaangażowany