Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Christina Applegate „nie może znieść” i „nie brała prysznica od trzech tygodni” po strasznym nawrocie stwardnienia rozsianego

Christina Applegate „nie może znieść” i „nie brała prysznica od trzech tygodni” po strasznym nawrocie stwardnienia rozsianego

Christina Applegate ujawniła, że ​​jej stwardnienie rozsiane uległo „poważnemu nawrotowi” i przez prawie miesiąc uniemożliwiało jej branie prysznica.

52-letnia aktorka ujawniła we wtorkowym odcinku swojego podcastu „MeSsy”, że cierpi na „bardzo poważny” nawrót choroby w związku z walką z przewlekłą chorobą atakującą mózg i centralny układ nerwowy.

„Będę z tobą szczera, muszę kupić akcje Cottonelle, ponieważ nie brałam prysznica od trzech tygodni” – powiedziała Applegate współgospodarzowi Jamie Lynn Sigler, która również cierpi na stwardnienie rozsiane.

Kontynuowała: „Ponieważ nie mogę stać w łazience”. Nie ma, kurwa, mowy, żebym mógł skorzystać z prysznica.

Dodała: „Mam mały stołek i ostatnio mój tyłek jest tak ogromny, że nie mogę nawet na nim usiąść. Czuję się, jakbym się z niego wyślizgnęła”. „Więc pieściłem swoje ciało”.

Gwiazda „Dead to Me” przyznała, że ​​nie wie, czy nawilżane chusteczki „sprawnie spełniły swoje zadanie”.

„Naprawdę brzydko śmierdzę. To okropne. Dzięki Bogu, że zawsze jestem sama, więc nikt oprócz Sadisa nie może mnie wyczuć” – powiedziała, odnosząc się do swojej 12-letniej córki Sadie, którą dzieli z mężem Martine Le Szlachetny.

Na początku odcinka Applegate szczegółowo opisała, jak poważne były jej objawy i jak wpłynęły na różne obszary jej ciała.

Wyjaśniła, że ​​cierpi na „silny ból” nóg, który uniemożliwia jej chodzenie do łazienki ze względu na strach przed upadkiem.

Applegate dodała, że ​​odczuwała „szalone mrowienie” promieniujące od pośladków w dół ciała. Powiedziała Siglerowi, że nie może spać z powodu problemów z poruszaniem się w jednym oku.

„Nie spałam od 24 godzin, ponieważ moje oko robi coś dziwnego i za każdym razem, gdy zamykam oczy, aby zasnąć, moje prawe oko zaczyna się tak obracać” – powiedziała.

Po przeszukaniu Internetu Applegate stwierdziła, że ​​problemy z oczami mogą być objawem stwardnienia rozsianego spowodowanego możliwym uszkodzeniem nerwu wzrokowego w prawym oku.

READ  Dowodowi influencerzy w końcu stracili to z oczu

„Nie mogłam spać, bo za każdym razem, gdy zamykałam oczy, moje oczy zaczynały wykonywać szalone ruchy” – wyjaśniła. „Więc nie spałem przez ponad 24 godziny”.

„Będę musiała wejść i się z kimś spotkać, bo to trochę przerażające i przeraża mnie to, jakby moje oczy miały eksplodować z twarzy czy coś” – kontynuowała. „Więc trochę się tym martwię. Moje nogi nigdy wcześniej nie były w tak złym stanie, więc nie wiem, co się dzieje. Jakby nie było energii. Nogi są po prostu… po prostu gotowe. Nie mogę uzyskać krążenia Nie mogę sprawić, żeby przestali cierpieć.