Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Data wydania konsoli Rusta: serwery Rust przestają działać wraz z rozpoczęciem dostępu do PS4 i Xbox | Gry | zabawa

Data premiery Rust Console Edition na piątek, 21 maja, ma przynieść jedną z największych gier survivalowych w otwartym świecie na PS4 i Xbox One.

Dzięki kompatybilności wstecznej w Rust będzie można grać również na PS5 i Xbox Series X.

Jednak chociaż Rust będzie oficjalnie dostępny dopiero pod koniec tego tygodnia, ci, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, mają wiele okazji, aby zagrać w nią wcześniej.

Niedawny okres wczesnego dostępu rozpoczął się na PS4 i Xbox One, jednak pojawiły się pewne pułapki.

Dla tych fanów, którzy chcą zacząć w surowym, otwartym świecie Rust, możesz zainstalować i uruchomić Rust na konsolach.

Ostrzegamy jednak, że wczesne uruchomienie miało wpływ na problemy z serwerem, które powróciły do ​​pracy i zostały zamknięte w ciągu ostatnich 24 godzin.

Oczekuje się, że te problemy będą się utrzymywać, gdy zespół programistów Rust zbiera i publikuje poprawki.

Kiedy RUST pojawia się na XBOX i PS4?

Datę premiery Rust Console Edition ustalono na piątek, 21 maja 2021 r., Na PS4, Xbox One i konsolach nowej generacji.

Ale ci, którzy zamówili w przedsprzedaży poprawną wersję gry, będą mogli zacząć w nią grać znacznie wcześniej.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​wczesny dostęp do Rust zaczyna pojawiać się na PS4 i Xbox One, co oznacza, że ​​powinieneś móc zacząć grać, jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży.

Wiadomość od zespołu Rust wyjaśnia: „Wczesny dostęp jest teraz dostępny online dla użytkowników PlayStation w Nowej Zelandii i Australii. Wczesny dostęp będzie kontynuowany zgodnie z planem dla wszystkich użytkowników PS4. Wczesny dostęp do Xbox One zostanie opublikowany o północy 18 maja UTC. Dziękujemy. za cierpliwość. ”Życzę wszystkim wspaniałego dnia.

Rust Console Deluxe Edition oferuje trzydniowy wczesny dostęp, co oznacza, że ​​dziś musisz wydać trochę dodatkowych pieniędzy, aby zagrać.

READ  Kinematografia jest bardziej otwarta na kobiety i technologię

Jest duża szansa, że ​​w okresie poprzedzającym pełną premierę gry pojawią się szybkie poprawki, a programiści Double11 powiedzą graczom w tym tygodniu:

„W tej chwili skupiamy się na poprawie wydajności i stabilności. Gdy to się skończy, będziemy mogli rozpocząć dodawanie dodatkowej zawartości do gry. Plan działania jest bliski ukończenia i teraz uważamy, że nadszedł czas, aby podzielić się z wami niektórymi z nich. „

„Nasza pierwsza aktualizacja popremierowa ma na celu dostarczenie bardzo potrzebnego drzewa technologicznego, świetnej aktualizacji gry oraz gestów, które poprawiają sposób komunikowania się w grze.

Inne pomniejsze funkcje, takie jak nowe bloki konstrukcyjne, również zostaną dodane. Niektóre zabytki, które były w fazie beta przedsprzedażowej, takie jak Train Yard, stacja uzdatniania wody i supermarket, wymagają dalszego dopracowania, więc teraz poprawimy, a potem dodaj je ponownie za pomocą tej aktualizacji zestawu, która zostanie wydana za około 6 do 8 tygodni.

„Wiemy, że chcesz zobaczyć niektóre z najbardziej znanych punktów orientacyjnych, takich jak platforma wiertnicza i statek towarowy w grze, a także nowe środki transportu, na przykład koń. Zapewniamy, że niektóre z tych funkcji są już testowane wewnętrznie i planujemy udostępnić je w przyszłych aktualizacjach zawartości.

„Poza drobnymi aktualizacjami będziemy mieć również większe aktualizacje, ponieważ wydamy duże ilości nowej zawartości, aby upewnić się, że doświadczenie jest wciąż świeże dla wszystkich, którzy zainwestowali w Rust Console Edition. Każda aktualizacja będzie miała centralną funkcję, dzięki której wygląda jak gra rozszerzająca z regularnych aktualizacji zawartości. Główne aktualizacje są oddalone od siebie o około 8-10 tygodni i nie będą przebiegać w tym samym czasie pod względem zawartości, co wersja Facepunch w Rust. Najpierw postaramy się nadać priorytet bardzo potrzebnym funkcjom, ale niektórzy mogą nie dotrzeć do gry w najbliższym czasie z powodu ograniczeń sprzętowych.

READ  Rolnicy ostrzegają, że „emu może łamać kości”: przestań kupować gigantyczne ptaki dla kaprysu | ptaki

„Pierwsza duża aktualizacja będzie nosiła nazwę Power Surge i wprowadzi nowe funkcje, takie jak układ elektryczny i nowe funkcje w grze, takie jak Powerlines. Ta aktualizacja ma nadejść znacznie więcej, gdy tylko zbliżamy się do miesiąca wydania, ujawnimy więcej szczegółów na temat tego, co zostanie uwzględnione. ”.