Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Horror, o którym mówią fani, jest źródłem tych trzech ujęć

Przedmiotowe ujęcie następuje po około półtorej minucie Zwiastun O „czarnoksięstwie: Szatan zmusił mnie do tego”. W scenie Lauren Warren (Vera Farmiga) Bada demona w lesie, gdy nagle zachodzi słońce. Wtedy zza drzewa pojawia się dłoń i drapie się po korze. Czy ona jest wiedźmą? prawdopodobnie.

Przypomniałem sobie ten strzał Kompensator U / DrimboTangus Kolejne ujęcie z polskiego horroru 2020 Nobody Sleeps in the Woods Tonight, opowiadającego o grupie obeznanych z technologią nastolatków, którzy gubią się w lesie z dwoma psychopatycznymi mutantami i muszą przetrwać bez smartfonów. Nieco ponad 21-minutową porą roku główna bohaterka, Zosia (Julia Wieniawa-Narkiewicz), odkrywa dziwną rękę rozciągającą się wokół drzewa. („Ale czy to drzewo nie jest za małe, żeby kogoś ukryć?” Pyta. Tak, tak.)

Nie wiadomo, czy „The Conjuring 3” celowo zapożyczył to ujęcie z „Nobody Sleeps in the Woods Tonight”, czy też był to tylko zbieg okoliczności. Ale co ciekawe, ktoś w ogóle to zauważył. Teraz, gdy żyjemy w świecie z wieloma sieciami nadawczymi na całym świecie, dostęp do adresów międzynarodowych jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Utrudnia to filmowcom niezauważalne „pożyczenie” materiału filmowego. Więc następnym razem, gdy reżyser wysokobudżetowego amerykańskiego thrillera naśladuje mniejszy tytuł międzynarodowy, ktoś prawdopodobnie zwróci na to uwagę.

READ  Kylie Minogue odbiera nagrodę Global British Icon Award i wystąpi na swojej ceremonii