Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dead Island 2 obsługuje rozpoznawanie głosu Alexa, dzięki czemu możesz krzyczeć na Zombie

Wśród nowych martwa wyspa 2 Reklamuj funkcje Podczas triumfalnego powrotu gry na światło dzienne Na Gamescom możliwość krzyczenia na zombie była IRL.

Nie chodzi mi o to, że siedzisz w domu krzycząc do telewizora i odbierasz skargę na hałas. ten który majonez W końcu stajesz się w tym elementem. Nie znam twoich okoliczności. ale dokładnie martwa wyspa 2 Praca, o której tutaj mówimy, to Kontroler gier Alexa.

To nowa część platformy Amazon Alexa, która pozwoli graczom kontrolować niektóre elementy swoich gier, używając wyłącznie siły głosu. Amazon twierdzi, że Alexa Game Control będzie kompatybilna z „każdym mikrofonem lub zestawem słuchawkowym podłączonym do ich komputera lub konsoli”. Nie będziesz potrzebować echa, aby bawić się swoimi grami za pomocą głosu, ale będziesz potrzebować konta Amazon, aby rozpocząć (zwykłe konto, a nie konto Prime). Nie musisz również mówić „Alexa”, aby zwrócić uwagę programu – jeśli program jest aktywny, będziesz mógł po prostu normalnie z nim rozmawiać.

Rodzi to kilka interesujących pytań dotyczących prywatności i informacji, jakie Alexa może zbierać w takich okolicznościach. Obecnie musisz aktywować urządzenie za pomocą słowa polecenia „Alexa”. Bez tego, skąd Alexa wie, na które frazy odpowiedzieć? Czy ona zawsze słucha? Co robi z całym dźwiękiem, który odbiera, jeśli tak jest?

Gracze mogą korzystać z Alexa Game Control jak aktywowanego głosem GPS na podstawowym poziomie. Na przykład pytanie z gry „Gdzie jest najbliższy stół warsztatowy?” lub „Gdzie jest mój następny cel?” Gra poprosi Cię o pokazanie tych obiektów na mapie. Ale to nie wszystko, co możesz z tym zrobić. Możesz także użyć swojego głosu, aby zwrócić uwagę zombie, jeśli chcesz. Na przykład możesz przyciągnąć zombie do siebie, krzycząc „Hej, zombie!” do mikrofonu.

READ  Rozszerzalna bateria zasilana potem

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać głupie. Dlaczego miałbym chcieć przyzywać hordę zombie na mojej stronie na żywo, krzycząc na nich? Ale prawdopodobnie możesz użyć tego, aby zastawić pułapki lub zmienić zombie w obszar, w którym można je łatwo ominąć lub zabrać. Możesz także użyć go do zasadzki na innych niczego niepodejrzewających wrogów, jeśli są wokół ciebie.

martwa wyspa 2 Będzie to pierwszy tytuł dla Alexa Game Control, a w przyszłości będzie ich więcej.

Ostatnim razem, kiedy pozwolono mi krzyczeć w grze i wróg mnie usłyszał izolacja obcych na Xbox One. Przeklęty Ksenomorf słyszał, jak mówię przez Kinect, co skłoniło go do wspięcia się i zjedzenia mnie. Próba uruchomienia go podczas oglądania znajomych okazuje się wyzwaniem, ponieważ wszyscy (odwrotnie) zaczną krzyczeć o milczeniu.

pomysły? Czy ten rodzaj pracy jest dla Ciebie interesujący? Czy to sztuczka? Przekaż nam swoje przemyślenia w komentarzach.