Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung Electronics zaprezentuje listę Odyssey na targach Gamescom 2022, zapewniając niezrównaną rozrywkę – Samsung Newsroom Polska

Gama monitorów do gier Samsung Odyssey, w tym pierwszy na świecie 55-calowy zakrzywiony monitor do gier 1000R z inteligentną platformą firmy Samsung, zapewnia rozrywkę nowej generacji

Samsung Odyssey Ark, pierwszy na świecie zakrzywiony monitor do gier 55″ 1000R

Ujawniono Samsung Electronics Co., Ltd. Dzisiaj o najnowszej linii monitorów do gier na targach Gamescom 2022 w Kolonii w Niemczech, w tym nowej generacji Statek Odysei oraz inteligentne ekrany Odyssey G7 (G70B) i G6 (G65B). Statek Odysei Ogłoszony na początku tego miesiącato pierwszy na świecie 55-calowy zakrzywiony monitor do gier 1000R z częstotliwością odświeżania 165 Hz, czasem reakcji 1 ms (GtG) i całkowicie nowym trybem kokpitu.

„Jako największa impreza gamingowa na świecie, Gamescom stanowi dla Samsunga okazję do zaprezentowania naszych najnowszych innowacji w grach, które zapewnią niesamowitą przyszłość gier społecznościom graczy na całym świecie” – powiedział Hyesung Ha, wiceprezes wykonawczy Visual Display Business w Elektronika Samsunga. . „Oszałamiające inteligentne wyświetlacze Odyssey Ark oraz Odyssey G7 i G6 zwiększają nasze wrażenia, jednocześnie otwierając nowy świat możliwości dzięki tym monitorom do gier”.

Odyssey Ark: najlepszy monitor rozrywkowy firmy Samsung z niesamowitą wydajnością w grach

Odyssey Ark otwiera nowe możliwości w grach dzięki wciągającej jakości obrazu i kinowemu dźwiękowi przestrzennemu. Pierwszy na świecie zakrzywiony monitor 55″ 1000R wypełnia peryferyjne widzenie użytkownika i został zaprojektowany tak, aby poprawić wrażenia wizualne dzięki trybowi kokpitu, który może zoptymalizować środowisko monitora za pomocą HAS (podstawa z regulacją wysokości), pochylania i obracania. Technologia Quantum Matrix zasilana przez Quantum Mini LED umożliwia ultraprecyzyjne i precyzyjne sterowanie gęsto upakowanymi diodami LED dzięki nowo dodanemu 14-bitowemu przetwarzaniu, wzmocnionemu przez 16 384 poziomów czerni i stały współczynnik kontrastu milion do jednego, który wyświetla każdy szczegół z oszałamiającą wyrazistością.

READ  Smartwatch OnePlus Harry Potter uchwycił nostalgię tysiąclecia

Odyssey Ark to najlepszy ekran rozrywkowy firmy Samsung, który jest możliwy dzięki opracowanej przez firmę Samsung technologii Matte Display i Sound Dome. Dzięki zarówno antyodblaskowym, jak i antyrefleksyjnym, użytkownicy mogą oglądać, pracować i bawić się bez rozpraszania uwagi, otaczając się kinowym dźwiękiem dostarczanym przez cztery głośniki w każdym rogu i środkowy głośnik niskotonowy – co daje 60 W 2.2.2 kanał z 45 niższymi tonami Hz dla dowolnego monitora do gier lub głośnika do gier.

Odyssey Ark jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, aby zapewnić najwyższą jakość gier, rozrywki i stylu życia. Smart Hub integruje podstawowe urządzenia i funkcje IoT, umożliwiając użytkownikom monitorowanie i dostosowywanie ustawień, takich jak temperatura i wilgotność, za pomocą aplikacji SmartThings. Ponadto prosta łączność Wi-Fi umożliwia pełne korzystanie z funkcji Smart TV, umożliwiając dostęp do popularnych aplikacji do przesyłania strumieniowego i bezpłatnych treści na żywo bez pobierania i rejestracji dzięki Samsung TV Plus.[1]

Co więcej, Odyssey Ark jest wyposażony w pokrętło Ark Dial, kontroler zasilany energią słoneczną, który jest dostępny wyłącznie na ekranie Arki, pozwalający na szybkie i łatwe sterowanie ustawieniami, takimi jak ekran Flex Move, widok wielokrotny, szybkie ustawienia i pasek gry[2]. Oprócz tego, że jest wyposażony w panel słoneczny, Ark Dial można również ładować za pomocą połączenia USB typu C.

Odyssey G7 (G70B) i G6 (G65B): inteligentne usługi i bardziej zwinna rozgrywka

Samsung przedstawia inteligentne monitory do gier Odyssey G7 i G6

Monitory do gier Odyssey G7 i G6 zostały zaprezentowane na targach Gamescom 2022. Te modele z linii Odyssey są wyposażone w platformę Smart firmy Samsung, która pełni jednocześnie funkcję monitora do gier i inteligentnego telewizora.

Zarówno G7, jak i G6 oferują inteligentną funkcjonalność, w tym opcję tworzenia środowiska domowego biura nawet bez komputera. Monitory wygodnie łączą się z różnymi urządzeniami i usługami IT z jednego ekranu, zapewniając wysoce wydajne środowisko pracy. Użytkownicy mogą łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnym komputerem z systemem Windows lub Mac, korzystać z Samsung DeX, kopiować ekran smartfona na ekran za pomocą Apple AirPlay 2, a także uzyskiwać dostęp do usług w chmurze Microsoft 365. Użytkownicy mogą także oglądać najnowsze programy w serwisach Netflix, Amazon Prime i innych wiodących dostawcach.[3]

READ  Jak przenieść pasek adresu Safari na górę

Oprócz funkcjonalności IoT dostępnej również w Odyssey Ark, G7 i G6 są wyposażone w mikrofon dalekiego zasięgu o wysokiej czułości, umożliwiający użytkownikom sterowanie urządzeniem za pomocą asystentów głosowych, takich jak Bixby i Amazon Alexa. zawsze na dźwięku[4] Funkcja pozwala użytkownikom na interakcję z Bixby nawet przy wyłączonym ekranie, a informacje związane z rozmową są wyświetlane na ekranie.

Dostępny w rozmiarach 28- i 32-calowych, G7 oferuje częstotliwość odświeżania 144 Hz i czas reakcji 1 ms (GtG). Te możliwości są połączone z rozdzielczością UHD i płaskim ekranem IPS, zoptymalizowanym przez zgodne z NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync Premium Pro, aby zapewnić płynną rozgrywkę.

G6 jest oferowany w rozmiarze 27- i 32-calowym i jest wyposażony w częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms (GtG). Zakrzywiony monitor QHD 1000R jest wyposażony w technologię FreeSync Premium Pro, która zapewnia doskonałe wrażenia z gry, co daje każdemu graczowi przewagę nad konkurencją.

Dostępność Arki Odysei w Australii nie została jeszcze ogłoszona. Australijczycy mogą zarejestrować swoje zainteresowanie Arką Odysei za pośrednictwem tego linku: https://www.samsung.com/au/monitors/odyssey-ark/register/. Inteligentne wyświetlacze Samsung Odyssey G7 i G6 będą dostępne na całym świecie od czwartego kwartału i będą dostępne lokalnie w Australii, ale nie zostaną ogłoszone.

Aby poznać i dowiedzieć się więcej o najnowszych innowacjach firmy Samsung w zakresie monitorów do gier, odwiedź stoisko Samsung Gamescom w hali 9 w Koelnmesse, Kolonia, w dniach 24-28 sierpnia 2022 r. Więcej informacji na temat oferty gier Samsung Odyssey można znaleźć na stronie https://displaysolutions.samsung.com/gaming-monitor/odyssey-ark. Możesz także odwiedzić kanał Samsung Odyssey na Twitchu, aby poznać gry jutra: https://www.twitch.tv/samsungodyssey.

[1] Dostępne bezpłatnie w telewizorach Samsung Smart TV 2016 – 2022 oraz wybranych telefonach komórkowych i tabletach Galaxy.

[2] Game Bar jest obsługiwany na komputerach PC i konsolach, ale nie na Gaming Hub.

READ  Nowa aktualizacja Map Google przyniesie korzyści turystom, rowerzystom, znajomym i rodzinie

[3] * Samsung DeX można pobrać tylko na komputery PC i Mac. Wymaga kompatybilnego komputera PC lub Mac, klawiatury, myszy i kabla USB-C do HDMI, sprzedawanego oddzielnie. Wymaga pobrania aplikacji i połączenia z Internetem. Usługi stron trzecich wymagają rejestracji i mogą obowiązywać opłaty za subskrypcję.

[4] Dostępność usług asystenta głosowego może się różnić w zależności od regionu.