Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Deepika Chakun dokucza Ananyi na temat polskich filmów: Dzieli się tylko historiami z Bhojpuri |  Bollywood

Deepika Chakun dokucza Ananyi na temat polskich filmów: Dzieli się tylko historiami z Bhojpuri | Bollywood

Ananya Panday, która w niedawnym wywiadzie stwierdziła, że ​​przed spotkaniem z Shakun Batrą oglądała szwedzkie i polskie filmy, była z tego powodu nękana przez niego i Deepikę Padukone. Ananya stwierdziła, że ​​nie pamięta, gdzie Shakun i Deepika pytali ją o tytuły filmów, które oglądała.

Ananya Panday twierdziła wcześniej, że przed spotkaniem z Shakun Batrą oglądała zagraniczne filmy.

Obecnie Ananya i Deepika przygotowują się do premiery Gehraiyaan w reżyserii Shakuna. W rolach głównych w filmie występują także Siddhant Chaturvedi i Deriya Karua. Premiera cyfrowa zaplanowana jest na 11 lutego w serwisie Amazon Prime Video.

Hindustan Times – Twoje najszybsze źródło najświeższych informacji! Czytaj teraz.

W wywiadzie dla Bollywood Hungama Shakunowi powiedziano, że Ananya oglądała polskie filmy. Roześmiał się i powiedział do niej: „Najpierw wymień trzy polskie filmy”. Deepika dołączyła do niego i dokuczała jej.

„Nie pamiętam imion” – powiedziała Ananya. Kiedy Deepika poprosiła ją o podanie chociaż jednego nazwiska, odpowiedziała „Nie” i przestała oglądać, gdy zdała sobie sprawę, jaki naprawdę jest Shakun. Następnie reżyser powiedział: „Powiem ci, co Ananya i ja udostępniamy na Instagramie. Ananya dzieli się historiami o Bhojpuri tylko na moim koncie na Instagramie i tam naprawdę łączy nas więź. Nasz prawdziwy, prawdziwy kontakt znajduje się w prawdziwym koszu na śmieci”.

Gehraiyaan to pierwsza współpraca Ananyi i Deepiki z Shakunem. Film opowiada o chaotycznym życiu czterech głównych bohaterów i złożoności współczesnych relacji. W rolach kluczowych występują także Naseeruddin Shah i Rajat Kapoor.

Przeczytaj także | Ananya Panday mówi, że nie potrzebuje już kurtki Siddhant Chaturvedi: „Aaj w pełnych rękawach”

Wyświetlając zwiastun Gehraiyaan, producent Karan Johar powiedział, że zwiastun może sprawiać wrażenie, że film opowiada o niewierności w związkach, ale kryje się za nim znacznie więcej. „Artykułujemy naszą składnię, dając złożone, pokręcone i złożone postacie. Zwiastun zaledwie zarysowuje powierzchnię, ale kryje w sobie o wiele więcej, niż się wydaje. Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że to film o związkach opartych na niewierności , ale tak nie jest. Chodzi o… o wiele więcej i o znacznie więcej wyborów i konsekwencji.

Oscary 2024: Od nominowanych po magię czerwonego dywanu! Uzyskaj ekskluzywny zasięg na HT. – Kliknij tutaj!
Otrzymuj więcej aktualności z Bollywood, Hollywood, muzyki, seriali internetowych, a także najświeższe wiadomości rozrywkowe w Hindustan Times.