Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Spielberg jest fanem Fall Guy Goslinga

Spielberg jest fanem Fall Guy Goslinga

Obrazy uniwersalne

Na początku maja tego roku nie pojawi się żaden film Marvela. Zamiast tego letni sezon filmowy rozpocznie się komedią akcji „The Fall Guy” z Ryanem Goslingiem i Emily Blunt w rolach głównych.

Gosling wcieli się w Colta Sieversa, biznesmena i choreografa, którego zadaniem jest odnalezienie zaginionej gwiazdy kina akcji do spektaklu reżyserowanego przez jego byłą dziewczynę.

Film oparty jest na serialu telewizyjnym z lat 80. XX wieku i choć do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, niewielka liczba osób mogła zobaczyć go już wcześniej, m.in. reżyser Steven Spielberg.

Mówić do różnorodnyGosling ujawnił szczegóły swojego ostatniego spotkania z reżyserem „Szczęk” i „Monachium”:

„Widziałem Stevena Spielberga idącego w moją stronę. Nie znam Stevena Spielberga. Myślałem, że nie ma mowy, żeby przyszedł ze mną porozmawiać.

Jednak on był coraz bliżej i wtedy wydawało mi się, że wiem, co się stanie. Wskażę go, a on powie: „Nie ty, to za tobą”, więc tego nie zrobię. W końcu powiedziałem: „Ja?” Mówi: „Tak, ty”.

– Przepraszam, nie sądziłam, że przyjdziesz ze mną porozmawiać – mówię. Wstałem, a on mnie uściskał i powiedział: „Właśnie widziałem Fall Guy i bardzo mi się podobało”.

Jeśli o mnie chodzi, nie ma już znaczenia, co się stanie. Podobało się to Stevenowi Spielbergowi. To był dla mnie moment wszech czasów. Bardzo się cieszę, że ludzie to zobaczą. „Myślę, że to naprawdę wyjątkowy film”.

Aaron Taylor-Johnson, Winston Duke, Hannah Waddingham, Teresa Palmer i Stephanie Hsu występują w filmie wyreżyserowanym przez Davida Leitcha, który trafi do kin 3 maja.

Gosling weźmie udział w ceremonii wręczenia Oscarów w przyszłą niedzielę i zaśpiewa podczas transmisji piosenkę Barbie „I'm Just Ken”. Według doniesień na scenie będzie mu towarzyszyć 65 tancerzy rezerwowych, co czyni go jednym z największych numerów utworów, jakie kiedykolwiek wykonano na Oscarach.

READ  United States in Progress zrzesza partnerów amerykańskich i polskich