Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Deepika Padukone prezentuje się na rozdaniu Oscarów w stylu inspirowanym starym Hollywoodem – kobieta z Emiratów

Deepika Padukone prezentuje się na rozdaniu Oscarów w stylu inspirowanym starym Hollywoodem – kobieta z Emiratów

moda

Aktorka Deepika Padukone zadebiutowała na 95. ceremonii rozdania Oscarów, spacerując po szampańskim dywanie w klasycznej stylizacji Louis Vuitton inspirowanej Hollywood.

the Patan Aktor wszedł na scenę, aby ogłosić występ Natto Natto z RRR Ze wzmianką o jego nominacji w kategorii piosenek oryginalnych. Ma miliony wyświetleń na YouTube i Tik Tok. Publiczność tańczy w kinach na całym świecie, a także jest pierwszą w historii piosenką indyjskiej produkcji, która została nominowana do Oscara. Znasz Nattu? Bo jeśli… nie o to chodzi. Z filmu $$$$ To jest to natto nattoNastępnie publiczność ciepło powitała urzekający występ śpiewaków Rahula Sipligunga, Kala Bhairavy i grupy tancerzy.Późnej nocy kompozytor MM Keeravani i autor tekstów Chandrabose zdobyli Oscara za tę samą piosenkę, czyniąc ją pierwszą piosenką z Film indyjski do wygrania w tej kategorii.

Gwiazda Bollywood rozmawiała z ankieterem na dywanie, dzieląc się swoim podekscytowaniem na noc: „To znaczy, wszyscy dorastaliśmy, oglądając Oscary. Z jakiej części świata pochodzimy, nie budzisz się każdego dnia idąc do Oscarów. To tylko ja. Biorę to wszystko”.

Deepika Padukone została trzecią indyjską aktorką, która miała zaszczyt występować na rozdaniu Oscarów, i dodała kolejny historyczny moment do swojej już znakomitej kariery. Aby wygłosić oświadczenie podczas największej nocy w roku w Hollywood, Deepika Padukone ubrała dwie marki, które reprezentuje na całym świecie. Utrzymując go eleganckim i atrakcyjnym, piko Aktor założył wspaniały, solidny aksamitny komplet z detalami odsłaniającymi ramiona i aksamitnymi rękawiczkami, które jeszcze bardziej podkreśliły wygląd. Uzupełnieniem jej całkowicie czarnej sukienki był lśniący naszyjnik Cartier z żółtym diamentem w kształcie łzy, a także lodowe bransoletki i pierścionki, które dopracowały wygląd.

Wszystko wszędzie na raz Zdobył 7 nagród, w tym dla najlepszego filmu, najlepszej aktorki, najlepszego reżysera, najlepszego montażu, najlepszego aktora drugoplanowego, najlepszej aktorki drugoplanowej i najlepszego scenariusza oryginalnego. Michelle Yeoh zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki, co czyni ją pierwszą azjatycką gwiazdą, która zdobyła tę nagrodę.

– Aby uzyskać więcej informacji na temat luksusowego stylu życia, aktualności, mody i urody, śledź „Emirates Woman” na stronie Facebook I Instagram

READ  10 miejsc na pączki w Greater Cleveland w Tłusty Wtorek

Zdjęcia: ze źródła / Instagram