Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Demeter”, „Serce z kamienia” w reż

„Demeter”, „Serce z kamienia” w reż

Universal Pictures, Netflix

Opublikowano już recenzje trzech filmów otwierających się w ten weekend – z których dwa to premiery, a jeden wchodzi do kin. Tylko jeden z nich okazał się bardzo szanowany.

Najbardziej ucierpiała nowa kolumna wspierająca Netflix Heart of Stone, thriller szpiegowski prowadzony przez Gal Gadot, który zdobył tylko 25% (4,1/10) Zgniłe pomidory i 46/100 dni Metacritic.

Dzięki opiniom Gadot radzi sobie całkiem dobrze — po prostu film o niej jest typowym thrillerem szpiegowskim. Trybuna Chicagowska „Gadot potrzebuje lepszego materiału niż ten” — mówi. klub AV Mówi: „Pokazuje przyzwoity kawałek konstrukcji świata, dzięki któremu filmowcy mogą wykonać lepsze, sprawniejsze kaprysy”.

Jedynym filmem, który pojawi się w kinach w tym tygodniu, jest „Ostatnia podróż Demeter”. Niewiele lepiej jest z 39% (5,4/10) Zgniłe pomidory i 46/100 dni Metacritic.

Mieszalny Mówi: „Podziwiam ambicję… Jednak nie mogłem cieszyć się podróżą taką, jaka była, i jestem pogrążony w tym, dokąd mogła się udać”. Projekt produkcji i jej skala są chwalone, ale sam Resident Evil został gorzej przyjęty, a cały film jest opisywany w wielu recenzjach jako „połowiczny” lub „z trudem”.

Jedynym filmem, który wzbudził zachwyt w tym tygodniu, jest „Red, White and Royal Blue” Prime Video – komedia romantyczna, która zdobyła 84% (6,6/10) na Zgniłe pomidory. Jeden recenzent ds Małe białe kłamstwa „Przyjdź po gorących chłopców”, mówi, „zostań dla akcentu Umy Thurman”.

Targowisko próżności Najlepiej podsumowuje film:[It] Oferuje coś rzadkiego nawet w tym nieoświeconym wieku: szansę dla osób LGBTQ, szczególnie mężczyzn, których pociągają mężczyźni, aby być znajomym dla milionów hetero konsumentów filmów Hallmark”.

„Ostatnia podróż Demeter” pojawi się w kinach jutro, a „Serce z kamienia” i „Red, White and Royal Blue” będą dostępne odpowiednio w Netflix i Amazon Prime jutro.

READ  Recenzja „Psi Patrol: Film”