Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Film Barbie bije rekord kasowy Harry’ego Pottera

Film Barbie bije rekord kasowy Harry’ego Pottera

lalka Barbie Osiągnął kolejny kamień milowy w kasie, pobijając poprzedni rekord Harry’ego Pottera.

Nowy film, w którym główną rolę gra Greta Gerwig i Margot Robbie jako kultowa lalka, odniósł ogromny sukces komercyjny, ostatnio na całym świecie przekroczył miliard dolarów.

Warner Bros. jest obecnie najszybszym filmem studia, który osiągnął ten rekord (17 dni), pokonując swojego poprzedniego posiadacza Harry Potter i Insygnia Śmierci – część drugaco zrobiłem w 19 dni w 2011 roku.

Warner Bros.

Powiązane: dlaczego lalka Barbie To był rekordowy sukces kasowy

Insygnia Śmierci – część druga Obecnie jest to najbardziej dochodowy film Warner Bros. wszechczasów z kwotą 1,34 miliarda dolarów, choć istnieje szansa, że lalka Barbie Ten rekord również można pobić.

Robbie przewidział to wcześniej lalka Barbie Mogłaby być wielomiliardowym hitem, jak niedawno wspominała spotkanie ze swoim oryginałem.

„Myślę, że moje podejście do spotkania zielonego światła było takie, że studia najlepiej prosperują, gdy są na tyle odważne, by połączyć wielki pomysł z wizjonerskim reżyserem” – powiedziała. zderzak.

Margot Robbie, Ryan Gosling, zwiastun Barbie

Warner Bros.

Powiązany: lalka Barbie Film objęty zakazem wyświetlania w dwóch krajach

„Podałem serię przykładów, takich jak„ Dinozaury i [Steven] Spielberga – prawie wszystko, co nazwał, było niesamowite i przez lata zarobiło dużo pieniędzy dla studiów. Więc powiedziałem: „A teraz masz Barbie i Gretę Gerwig”.

„I myślę, że powiedziałem im, że zarobi miliard dolarów, może przesadziłem, ale mieliśmy film do zrobienia”.

Choć może się to wydawać udane lalka Barbie Trwają prace nad kontynuacją i wygląda na to, że kontynuacja filmu nie jest tak nieunikniona, jak sądzono, ponieważ niedawny raport ujawnił, że Robbie, Gerwig i współgwiazda Ryan Gosling nie zdobyli kontraktów na drugi film.

READ  Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo dla systemu Windows 10

lalka Barbie Już w kinach.