Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Demony z Melbourne przywracają Max Gun i Luke Jackson w grze Geelong Cats; Josh Dykos i Finley McCray podpisują dwuletnie umowy ze srokami Collingwood

Ładowanie

„Nie grałbym w nie, gdyby nie były w 100 procentach” – powiedział Goodwin.

„Obaj faceci byli naprawdę w kontakcie i poszli wstać w zeszłym tygodniu” – powiedział Goodwin. „Max miał niesamowicie mocną sesję w sobotę w Adelajdzie, a „Jaco” był bardzo podobny w Melbourne”.

Goodwin powiedział, że czas nie może być lepszy, ponieważ przygotowują się do zmierzenia się z drużyną, która zagraża ich najwyższej pozycji w tym sezonie.

„Są ogromną częścią naszej drużyny piłkarskiej i przywrócenie ich raz jest naprawdę ekscytujące” – powiedział Goodwin.

Goodwin wierzy, że jego drużyna jest gotowa na wyzwanie rzucone przez Koty, które wygrały sześć meczów z rzędu i zagrają u siebie.

„To ekscytujące, wydaje się, że to finał, a nasi gracze nie mogą się doczekać” – powiedział Goodwin.

„Nie ma większego wyzwania niż udanie się do Geelong i granie na ich własnym terenie”.

Weteran Geelong, Isaac Smith, twierdzi, że nie ma trwałych blizn po rozdzierających serce porażkach z Melbourne, ale przyznaje, że w ich pierwszej i drugiej walce będzie „mała atmosfera”.

Kapitan Cats Joel Selwood (orbita) i główny obrońca Sam de Kooning (Cork) powrócą po jednym meczu na uboczu.

The Gawn and the Demons dominowali w Geelong pod koniec zeszłego sezonu, a Australijczyk strzelił gola po syrenie, by zatopić Koty w 23. rundzie. Następnie strzelił pięć najlepszych bramek w swojej karierze w 83-punktowej rundzie wstępnej. Pokonaj, zanim Melbourne nadal będzie zdobywać flagę łamiącą suszę.

Koty gwiazda Isaac Smith.przypisane mu:AFL . Zdjęcia

Oba zespoły spotykają się po raz pierwszy od tego czasu na wyprzedanym stadionie GMHBA.

„Indywidualnie nie lubisz przegrywać wielkich meczów, ale jeśli spojrzysz na historię, przegrasz je [sometimes]powiedział Smith.

Ładowanie

„Zmierzyliśmy się z ekstrawagancką drużyną z Melbourne, która okazała się najlepszą drużyną w rozgrywkach. Czy to cię denerwuje? Szczerze mówiąc, byłoby to trudne życie, gdybyś zbyt długo był zły na to.

READ  Connie Lou Moore | Wiadomości, sport, praca

„Ale aby mieć z nimi czołową konfrontację na naszym terenie, oczywiście będzie tam pewne uczucie”.

Po wstępnym finale okazało się, że Geelong zaraził się wirusem, który przetoczył się po stronie Perth w okresie narastania. The Cats (11-4) powracają teraz, wspierani sześcioma zwycięstwami z rzędu, w tym 112-punktowym zwycięstwem nad North Melbourne w zeszłym tygodniu, w prostej serii, w której awansowali na drugie miejsce.

Zwycięstwo nad Melbourne (12-3) może sprawić, że wskoczą na pierwsze miejsce pod względem procentowym.

– Tym razem okoliczności są bardzo, bardzo różne – powiedział trener Geelong, Chris Scott. „[The preliminary final] To zdecydowanie ma znaczenie dla dyskusji [but] To nie ma z nami nic wspólnego”.

z AAP

Naleśniki „Rapt” podpisują Daicos i Macrae przez kolejne dwa lata

Neil pozdrawia

Pomocnicy Collingwood Josh Dykos i Finlay McRae pozostaną w czarno-białych liniach do końca 2024 roku po podpisaniu obu umów na dwa lata.

Klub ogłosił w środę, że duet przyłożył pióro do papieru, a dyrektor generalny Collingwood ds. piłki nożnej, Graham Wright, wyraził zadowolenie, że ciastka zatrzymały ich obu.

„Josh był najlepszy w swojej karierze w 2022 roku jako skrzydłowy i pół napastnik, aw wieku 23 lat jest ważną częścią naszej przyszłości. Jesteśmy podekscytowani, że zgodził się na nową dwuletnią umowę, która zabierze go do 2024 roku ”- powiedział Wright.

Josh Daicos zostanie ze Srokami do 2024 roku.

Josh Daicos zostanie ze Srokami do 2024 roku.przypisane mu:AFL . Zdjęcia

Chociaż Finn miał trudności z włamaniem się do drużyny NFL, byliśmy bardziej niż zadowoleni z jego rozwoju jako gracza wewnętrznego. [midfielder]. Finn jest pracowity i zaangażowany we własny rozwój i jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości zobaczy, jak dołączy do zespołu AFL”.

23-latek został wybrany na ojca i syna w 2016 roku, aw tym roku dołączył do brata Nicka, który wywarł natychmiastowy wpływ w swoim pierwszym sezonie w NFL. Josh Dykos strzelił 35 goli w 67 meczach w swojej karierze, średnio 20 razy w 16 biegach w tym sezonie.

READ  NRL 2021: Brodie Croft, Tom Dearden, Brisbane Broncos kontra Penrith Panthers, Runda 6

Kolega pomocnik McRae, brat gwiazdy Bulldog Jacka McRae, zadebiutował w Collingwood w 2021 roku i został wybrany w pierwszej rundzie. Od tego czasu grał w 10 meczach, średnio 22 dotknięcia na mecz na poziomie VFL.

Bądź na bieżąco z najlepszym zasięgiem AFL w kraju. Subskrybuj biuletyn Real Footy.