Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Des Hassler zwolniony, Manley Sea Eagles, zastępstwo, nowy trener, Anthony Siebold, tęczowa koszulka

Oczekuje się, że Anthony Siebold zostanie trenerem Manleya po zwolnieniu Des Hasslera – a dwie legendy ligi rugby mają nadzieję, że jako pierwszy ustali warunki dla niepewnego klubu.

Po tygodniach spekulacji Sea Eagles potwierdziły w czwartek wieczorem, że kontrakt Haslera został rozwiązany.

Nastąpiło to po walce o władzę między Haslerem a najwyższym kierownictwem klubu – którą Cooper Kronk określił jako „śmieszną”.

Oglądaj transmisje na żywo z każdego meczu Pucharu Świata w rugby wyłącznie w Fox Sports na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Konsekwencje zakazu Hasslera mogą być brzydkie dla obu stron w dyskusjach o „spróbowaniu znalezienia polubownego rozwiązania” pod względem finansowym.

Najlepszy zawodnik Manleya, Tom Trbojevic, również zwołał w piątek spotkanie awaryjne ze swoim menedżerem, aby omówić swoją przyszłość w związku z wiadomościami.

Dis jest skończone! Trener worków Manleya | 07:33

Ponieważ Siebold miał ogłosić swojego nowego trenera Siebolda, Kronk i Greg Alexander podkreślili potrzebę wyeliminowania niestabilności przed jego przybyciem.

„Oczywiście są pewne problemy z Manly, więc jeśli jestem nowym trenerem, chcę to naprawić i naprawić” – powiedział Kronk w podglądzie RLWC Fox League.

„Seebold pochodzi z trudnej historii w Broncos – czy chcesz wrócić do niestabilnego środowiska?

Więcej aktualności NRL

Obawy dotyczące turbosprężarki: Gwiazda wzywa na spotkanie awaryjne i może poprosić o zwolnienie po anulowaniu DIS

wyzwanie: Siebold ma szansę na odkupienie… ale czeka go wielkie, męskie sprzątanie

Duże pieniądze: Dlaczego Manley może stanąć w obliczu wypłaty 2 milionów dolarów dla Haslera, podczas gdy nadciąga brzydka bitwa sądowa?

podzielone szeregi: Co to znaczy zwolnić Manleya dla wielkich nazwisk „prohesslerowskich”?

Dis pocałował: Legend of Manley Club Axe, gdy zbliża się randka Sibold

„Sebold może trenować, nadal tak uważam, ale czy chce dołączyć do niestabilnego klubu po tym, przez co przeszedł? A może przychodzi i mówi: „To są moje warunki, umieść te rzeczy na miejscu, posprzątaj wszystko, co jest potrzebne do umyć się, a potem wejdę?

READ  Przyjaciel Franklin zdobywa tysięcznego gola i tworzy chaos w NFL, gdy świat reaguje | AFL 2022 Swans vs Cats Championship

„Nie mogę przestać myśleć, że Sebold powiedział to (CEO) Tony’emu Mestrovowi” – ​​dodał Alexander.

„Nie mogę się oprzeć, ale myślę, że Seibold powiedział: „Nie pojawię się, dopóki nie poukładasz tego jointa – i uporządkujesz go na wszystkich poziomach”.

Hasler był pod presją – dobrze czy źle – od czasu sagi z tęczową koszulką. Manley przegrał ostatnie siedem meczów po tym incydencie, aby zająć jedenaste miejsce.

Breth Anasta, który powiedział, że jest „nadal trochę zszokowany” tymi wiadomościami, nie tylko wierzył, że winę ponosi dramat z koszulkami, ale że „ujawnił on ogromne rozdźwięki w klubie między trenerem a kierownictwem”.

Po prostu znajdź pewnego misia! – pieniądze | 04:38

Tymczasem Alexander powiedział, że wynik jest „nieunikniony”, biorąc pod uwagę argumenty przemawiające za „siłą” w ciągu ostatniego miesiąca.

Kronk uważa jednak, że zarówno Hasler, jak i Sea Eagles powinni byli znaleźć rozwiązanie znacznie wcześniej, ponieważ klub jest teraz w pogotowiu, zmierzając do 2023 roku.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!!

„Kiedy szefowie twojego działu piłki nożnej i prezes klubu kłócą się o to, kto ma kontrolę, nie ma szans na wygranie zawodów” – powiedział.

„Przegranymi z tego są gracze i kibice.

„Obie strony powinny spotkać się kilka miesięcy temu i opracować plan awaryjny, ponieważ najlepszą rzeczą w tym jest ich szansa na wygranie zawodów. Czy muszą teraz wszystko wyczyścić i zacząć od nowa?

„Manley to Des Hassler, a Des Hassler to Manley. Powinni byli to załatwić dawno temu.

„Powinni byli przełamać chleb, spotkać się w środku i ułożyć plan dla Manleya, aby zdobyć towarzystwo, a nie tylko walczyć o władzę.

READ  Katar oskarżony o płacenie setkom „fałszywych fanów” za paradowanie kamer przed Mundialem w 2022 r.

„Kiedy chcesz wygrać zawody, wszyscy powinniście biec w tym samym kierunku”.