Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Destiny 2 Lightfall „Strona z pochwałami ciągle się zawiesza” Jak naprawić, możliwe przyczyny i nie tylko

Chociaż Destiny 2 Lightfall Season of Defiance wprowadziło kilka nowych funkcji i mechaniki gry do popularnego tytułu, wydaje się, że wraz z rozszerzeniem pojawiło się sporo problemów z wydajnością.

Kody błędów Kota i Łasicy to jedne z najczęstszych problemów napotykanych przez Strażników, a także błąd, który zawiesza ich grę za każdym razem, gdy próbują przejść do strony Pochwały w zakładce Podróże.

Nadeszły Lightfall i Season of Defiance. Rozpoczął się rok 6 Destiny 2.

Wyruszcie w kolejną wspaniałą przejażdżkę, strażnicy.

bung.ie/lightfall

To, co sprawia, że ​​​​ten błąd jest tak irytujący, to fakt, że nie ma trwałych rozwiązań problemu. Istnieje jednak kilka poprawek, które społeczność wymyśliła i które mogą tymczasowo rozwiązać ten problem w grze.

Dzisiejszy przewodnik przeprowadzi Cię przez niektóre kroki, które możesz podjąć, aby rozwiązać błąd „Strona rekomendacji ciągle się zawiesza” w grze Destiny 2 Lightfall.


Naprawiono błąd „Strona uprawnień ciągle się zawiesza” w Destiny 2 Lightfall

Jak wspomniano wcześniej, komunikat o błędzie „Strona pochwał ciągle się zawiesza” pojawia się w Destiny 2 Lightfall głównie wtedy, gdy chcesz przejść do strony pochwał w zakładce Podróże. Ten błąd powoduje awarię gry i zmusza do ponownego zalogowania się, co sprawia, że ​​jest to irytujący problem. Ponieważ nie ma trwałego rozwiązania tego problemu, oto kilka rzeczy, które możesz spróbować tymczasowo rozwiązać.


1) Uruchom ponownie grę

Ten krok jest oczywisty. Jednym z najlepszych sposobów radzenia sobie z niektórymi błędami i awariami Destiny 2 jest ponowne uruchomienie samej gry. To prawdopodobnie rozwiąże niektóre problemy, choć tymczasowo.

Wielu fanów w społeczności stwierdziło, że to rozwiązanie pomogło im poradzić sobie z błędem „strona rekomendacji ciągle się zawiesza”.


2) Zainstaluj ponownie grę

Chociaż może się to wydawać drastycznym krokiem, ponowna instalacja Destiny 2 i rozszerzenia Lightfall wydaje się działać w przypadku wielu Strażników. Co ciekawe, awarie mogą również wystąpić, jeśli w katalogu instalacyjnym znajdują się uszkodzone pliki. Dlatego ponowna instalacja całej gry może rozwiązać ten problem.

READ  WhatsApp na Apple Watch: jak korzystać z usługi przesyłania wiadomości

Jeśli ciągłe ponowne uruchamianie tytułu nie działa, powinieneś rozważyć ponowną instalację, aby poradzić sobie z błędami.


3) Zaktualizuj sterowniki karty graficznej

Niezależnie od tego, czy używasz karty graficznej Nvidia, czy AMD, będziesz mógł zaktualizować sterowniki graficzne do najnowszej poprawki, korzystając z ich aplikacji komputerowych.

Aktualizacja sterowników zwykle rozwiązuje większość problemów z wydajnością dowolnego tytułu, a w przypadku Lightfall zdecydowanie warto spróbować zaktualizować sterowniki karty graficznej do najnowszych sterowników.


4) Poczekaj na korektę

Badamy problem, przez który niektórzy gracze zacinają się, gdy przechodzą na stronę Pochwały w zakładce Podróże. Zaleca się, aby nie wyświetlać tego ekranu, dopóki poprawka nie zostanie wdrożona.

Bungie zdaje sobie sprawę z błędu „Strona rekomendacji ciągle się zawiesza” i prawdopodobnie w najbliższej przyszłości opracuje aktualizację, która to naprawi. Biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najczęstszych problemów napotykanych przez graczy w Destiny 2 Lightfall, twórcy najprawdopodobniej wprowadzą łatkę, która usuwa większość tych błędów. Do tego czasu gracze powinni poczekać, jeśli powyższe kroki nie zadziałają.