Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

SRAM Force AXS 2023: recenzja pierwszej jazdy

Oto mamy, całkowicie nowy SRAM Force AXS; Zgadza się, nie tylko aktualizacja grupy, ale prosta aktualizacja nazwy. Porzucają część „etap” z nazwy poprzedniej generacji. Byłoby to dla mnie niefortunne, ponieważ byłoby to mniej znaków, niż mogłem zliczyć na podstawie liczby słów. Ale na szczęście nie mam takich obaw. Zamiast tego zmuszę się, nie, mam nadzieję, do siedzenia i cieszenia się tą recenzją wideo.

Możesz się też zastanawiać: „Dlaczego Shoddy Dave miałby się martwić liczbą słów, jeśli chodzi o nową kombinację? Jasne, jest wiele rzeczy, o których można powiedzieć”. Cóż, kiedy siedzę tutaj, myśląc o moich upodobaniach i antypatiach do nowej partii kombinacji, czuję, że nie ma wiele do powiedzenia. Lub, mówiąc dokładniej, nie przesyłaj tak wielu rzeczy, które Ci przeszkadzają. Lub oba rodzaje!

Cóż, pozwól mi ustawić scenę, kilka tygodni temu udałem się do Portugalii i spędziłem kilka dni jeżdżąc na kilku pięknych rowerach, aby zobaczyć, co SRAM ma do zaoferowania z nową grupą. Oprócz odkrycia, że ​​Portugalia jest bardziej niż godnym miejscem na rower, odkryłem, że najnowsza grupa osprzętu szosowego i szutrowego SRAM powinna zadowolić wielu, ale niektórzy mogą się zastanawiać, jakie są korzyści z przejścia na tę błyszczącą i stylową nową grupę. Dobra, dość gadania, proszę, naciśnij ten przycisk odtwarzania i zobacz dokładnie, co myślę o tej pierwszej recenzji jazdy.

Pozdrawiam, Shoddy Dave

READ  Bantry Melbourne | Lista metropolitalna Melbourne