Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oferty gier i wyprzedaże: Nie przegap! Tylko przez ograniczony czas obniżono ceny sprzętu do gier, w tym słuchawek, klawiatur, mikrofonów i nie tylko

Aktualizacja konfiguracji do gier może przynieść wiele korzyści, więc kiedy jest wyprzedaż, lubimy na nią rzucać. W tej chwili mają być poczynione ogromne oszczędności Znalezione na AmazonieA jeśli jesteś szybki, możesz zaoszczędzić setki.

Ciesz się słuchawkami, klawiaturami, myszami do gier i nie tylko ze zniżką do 61 procent. Ta redukcja jest dostępna tylko przez krótki czas, przed zakończeniem gry.

Uwaga: Ceny są aktualne w momencie publikacji.

Do 61% zniżki na zestawy słuchawkowe do gier

Logitech G G335 Przewodowy zestaw słuchawkowy do gier

Teraz tylko 50 dolarów, te Słuchawki Logitecha Cieńszy i bardziej miękki dla wygodniejszego grania.

Gamingowy zestaw słuchawkowy Edifier G2 II Cat w kolorze różowym

Zaoszczędź na nich 68 USD Słuchawki Edifier Cat Teraz w sprzedaży za 49,99 USD. Naprawdę wyróżniają się na tle konkurencji dzięki dużym 50-milimetrowym przetwornikom, wysuwanemu mikrofonowi z redukcją szumów i efektom świetlnym RGB na nausznikach.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G Pro X Lightspeed

Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest przeznaczony do grania i możesz teraz uzyskać 48% zniżki. Dzięki ponad 20 godzinom pracy na baterii, Logitech G Pro X Chodzi przede wszystkim o czystość dźwięku. Zawiera niebieski VO! Certyfikat CE, który izoluje hałas otoczenia, dzięki czemu możesz mówić i słyszeć wyraźnie, a także 50-milimetrowe przetworniki PRO-G, które znacznie poprawiają jakość dźwięku, pomagając wyraźnie słyszeć nawet najmniejszy hałas w grze.

Gamingowy zestaw słuchawkowy ASTRO A10 Gen 2, szary ozonowy

Teraz tylko 47 USD, ten głośnik jest wyposażony w wyciszony mikrofon, dzięki czemu możesz łatwo kontrolować, co i kiedy mówisz.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy ASTRO Gaming A20

Elegancki, jasny i nowoczesny design Astro A20 Zestaw słuchawkowy to dopiero początek wspaniałych funkcji, które zawiera. Ma 15-metrowy zasięg bezprzewodowy, 15-godzinną żywotność baterii, wyciszony mikrofon, a teraz kosztuje tylko 190,85 USD na Amazon.

READ  Podcast Kotaku Australia: Odcinek 5

Czytaj więcej: Sześć najlepszych zestawów słuchawkowych do gier na każdą kieszeń

Myszy do gier 45 procent lub więcej

Mysz Logitech G G203 LightSync, liliowa

Obecnie 51 proc Mysz Logitech G G203 LightSync Pozwala dostosować mysz za pomocą nawet 16,8 miliona wstępnie ustawionych opcji kolorów RGB, animacji i efektów. Mysz ma również pięć ustawień czułości i klasyczny układ sześciu przycisków, które można łączyć w grze, aby przypisywać różne polecenia i elementy sterujące.

Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G Pro X Superlight

Zaprojektowana dla graczy we współpracy z profesjonalnymi graczami, ta mysz jest warta każdego grosza i jest teraz w sprzedaży za 150,33 USD. Niezwykle lekki, ważący zaledwie 63 g, charakteryzuje się płynnym, wydajnym i dokładnym czasem reakcji dzięki czujnikom HERO 25K, aby bezproblemowo łączyć się z grą.

Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G G305 Lightspeed

Ta mysz Logitech, która teraz spadła do 55,21 USD, nie została wycofana Prędkość światła Na nic – ma milisekundową szybkość raportowania, zapewniającą natychmiastowe czasy reakcji i rozgrywkę bez opóźnień. Ma również żywotność baterii 250 godzin ciągłej gry i waży tylko 99 gramów.

Zaoszczędź ponad 130 USD na klawiaturach do gier

Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G815 Lightsync RGB

Smukły, konfigurowalny i teraz 44% tańszy — to oszczędność 131,21 USD, Logitecha 6815 Jest najlepszy w klasie. Posiada technologię Lightsync, która pozwala na dostosowanie kolorów 16,8 miliona kolorów, a także interakcje kolorów z dźwiękiem i grafiką w grze.

Klawiatura do gier Logitech G713

Przychodzą mi na myśl wygoda i delikatność Logitecha G713 Z podpórką pod nadgarstki w kształcie chmury, fabrycznie załadowanymi animacjami Lightsync oraz możliwością dostosowania nakładek klawiszy i płyt górnych do własnych upodobań.

Czytaj więcej: Wyczekiwana gra wideo ma zostać wydana w 2023 roku

READ  Meta, Apple i dlaczego wciąż daleko jej do prawdziwie wciągającej rzeczywistości wirtualnej

Zaoszczędź ponad 95 USD na mikrofonach do gier

Niebieski mikrofon Yeti Premium Nano USB, cień szary

Za jedyne 99,33 USD Niebieski mikrofon Yeti Nano Premium. Kompatybilny z YouTube i Twitch, a także podcasting, Zoom i Skype, łatwo kontroluj dźwięk za pomocą wbudowanych elementów sterujących i przechwytuj czysty dźwięk w trybie kardioidalnym dla jednego głośnika lub w trybie dookólnym dla wielu głośników.

Mikrofon USB Logitech Four Creators Blue Yeti Premium, różowy puch

Funkcje, które znasz, kochasz i potrzebujesz w mikrofonie, takie jak wewnętrzne wstrząsy i dostęp do efektów Blue VO! Kompatybilność z urządzeniami CE i konsolami poszła o krok dalej dzięki temu mikrofonowi — teraz 15% taniej.

Niebieski mikrofon pojemnościowy Yeti Pro USB

Dzięki oszczędności w wysokości 95,69 USD, Niebieski mikrofon pojemnościowy Yeti Pro Możesz uchwycić każdy dźwięk, którego potrzebujesz, z wyrazistością i głębią. Posiada cztery ustawienia nagrywania, których można użyć w zależności od tego, dla kogo lub dla kogo nagrywasz oraz w jakiej przestrzeni nagrywasz — stereofoniczne, kardioidalne, dookólne i dwukierunkowe.

Niebieski mikrofon pojemnościowy Snowball ICE

Certyfikowany przez sieć gier Discord, na której wiesz, że możesz polegać Niebieski mikrofon Snowball ICE Dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z nagrywaniem gier. Ma regulowaną podstawę, dedykowaną kapsułę nagrywającą do nagrywania czystego dźwięku i unikalny design. Teraz może być Twój za 55,21 USD.

Więcej ogromnych rabatów na gry tutaj…

Joystick Logitech G Extreme 3D Pro

Świetne do strzelania i gier latających, Joystick Logitch G Extreme 3D Pro Obecnie kosztuje 35,95 USD i jest gotowy do użycia. Jest wyposażony w 12 programowalnych przycisków, szybkostrzelny spust, wyważoną podstawę, która utrzymuje go na miejscu, oraz zakrzywioną, wyrzeźbioną podpórkę zapewniającą wygodny chwyt.

Logitech G GamePad F310

Teraz za jedyne 36 USD możesz grać w gry na swoim komputerze, tak jak na nowoczesnych konsolach z Pad do gier F310 D-Pad z 4 klawiszami, dwoma małymi gałkami analogowymi i czterema programowalnymi przyciskami.

READ  MacBook Air M1 ponownie spadł do 900 USD na Amazon

Poczwórna przepustnica Logitech G Pro Flight

Za 65,51 USD będziesz mógł cieszyć się pełnym doświadczeniem pilota w dowolnej grze lotniczej z AirPlay Poczwórna przepustnica Logitech G Pro Flight. Jest wyposażony w trzy dźwignie osi dla większej kontroli podczas symulowanego lotu, a także trzy dźwignie dwukierunkowe, aby dodać dodatkowe elementy sterujące do gry.

Podkładka pod mysz do gier Logitech G G840 XL

Aby zapewnić spójny ruch myszy i wygodę podczas grania, ta podkładka pod mysz pozostaje na miejscu o wymiarach 42 cm x 7,5 cm, aby zachować stałą wysokość i wyczucie podczas używania zarówno myszy, jak i klawiatury.

Przeczytaj następujące: Amazon tnie ceny technologii inteligentnego domu