Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Detektyw Forrest, nadchodzący polski serial kryminalny w reżyserii Leszka Dawida, zadebiutuje w serwisie Netflix 11 stycznia 2024 roku.

Detektyw Forrest, nadchodzący polski serial kryminalny w reżyserii Leszka Dawida, zadebiutuje w serwisie Netflix 11 stycznia 2024 roku.

Detektyw Forst, nadchodzący polski serial kryminalny, którego współautorami są Agata Malesińska i Jacek Markiewicz, będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix 11 stycznia 2024 roku. Serial wyreżyserował Leszek Dawid. Opiera się na bestsellerowej serii wydawniczej „Forst” Remigiusza Mroza. Serial jest teraz dostępny w serwisie Netflix w sekcji „Co dalej” z przyciskiem „Przypomnij mi”. Włącz przycisk „Przypomnij mi”, aby otrzymać powiadomienie, gdy seria pojawi się na platformie.

Zwiastun serialu można obejrzeć tutaj.

hipoteza: Serial koncentruje się wokół detektywa Victora Forresta. Jego niezależny styl prowadzenia śledztwa powoduje zawieszenie go w pracy. Współpracuje z dziennikarzem, aby rozwiązać serię brutalnych morderstw pozasądowych.

wykrzykiwać: W rolach głównych w serialu występują Bors Szyc, Zuzanna Spaorznikow, Andrezej Bienias, Kamilla Baar, Aleksandra Grabowska, Szymon Wróblewski, Maciej Pesta, Michał Suwada, Tomasz Pogoń, Artur Barciś, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Franasowicz i Magdalena Dębicka.
Czytelnicy tacy jak Ty pomagają wspierać The Tech Outlook. Kiedy dokonujesz zakupu za pomocą linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Nie możemy zagwarantować, że wyświetlane informacje o produkcie są w 100% dokładne, dlatego zalecamy sprawdzenie listy produktów na oryginalnej stronie internetowej producenta. Thetechoutlook nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen dokonywane przez handlowców detalicznych. Obniżona cena lub oferta wspomniana w przypadku tego przedmiotu była dostępna w momencie pisania tego tekstu i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek. Amazon i logo Amazon są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. Lub jego podmioty stowarzyszone Czytaj więcej

READ  Jazz rozwinął się w Ameryce, a później w Polsce