Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Diane Lane, Kyle Chandler i Zoe Deutch w thrillerze „Anniversary” – The Hollywood Reporter

Diane Lane, Kyle Chandler i Zoe Deutch w thrillerze „Anniversary” – The Hollywood Reporter

Lionsgate i sezon 5 po raz pierwszy spotkały się razem w czymś, co powinno być gorącym pakietem w Cannes, ustawiając gwiazdorską obsadę uznanych talentów i szybko wschodzących nazwisk do ich nadchodzącego thrillera. wakacje.

Diane Lane (człowiek ze staliI Biegacz: Kobiety Capote), Kyle’a Chandlera (Wilk z Wall Street), Madeline Brewer (Opowieść podręcznej), Zoe Deutch (niedobrzeI Juror #2), Phoebe Dynevor (BridgertonaI uczciwa graMcKenna Grace (Pogromcy duchów: Życie pozagrobowe) i Daryl McCormack (Powodzenia, Leo GrandeI Złe siostry) w filmie fabularnym, który Lionsgate zaprezentuje na Marche du Film.

Jan Komasa, polski reżyser, nominowany do Oscara za dramat Święto Bożego Ciała A także pomógł nienawidzącyReżyseria: Lori Rosen Gambino, na podstawie oryginalnej historii Komasy i Rosena Gambino. Film został wyprodukowany przez Nicka Wechslera (Magiczny Mike potroić, Magiczny Mike potroić, Wszystkie stare noże są pod skórą), Steve’a Schwartza (Wszystkie stare nożeI DrogaI Doradca), Paula Mae Schwartz (Wszystkie stare nożeI DrogaI Doradca) i Kate Churchill (reflektor). Rosene-Gambino jest producentem wykonawczym.

wakacje Jest opisywany jako „prowokacyjny” thriller o zżytej rodzinie, która jest rozdzierana przez nowy ruch znany jako „Zmiana”, który ogarnia kraj.

„Rzadko zdarza się przeczytać scenariusz, który tak zafascynowany i zaangażowany emocjonalnie wakacje Współzarządzający sezonem 5 (wcześniej Endeavour Content), Graham Taylor i Chris Rice, powiedzieli: „Jean jest idealnym reżyserem, aby ożywić tę ekscytującą historię i cieszymy się, że możemy wyruszyć w tę podróż z Lionsgate, tym utalentowanym zespołem filmowców i ta niesamowita obsada”.

wakacje To pierwsza współpraca między Lionsgate i Fifth Season, ale firmy stwierdziły, że nie mogą się doczekać bliższej współpracy nad swoimi tytułami.

Dzięki doskonałej obsadzie, którą zebraliśmy i pod umiejętnym kierownictwem Jeana, wakacje Wechsler powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki ten film został złożony i nie możemy się doczekać, aż kamery się włączą”.

READ  Tłumaczenie dla polskich reprezentantów na Worldfest było hołdem dla | Sztuka i Rozrywka

Ron Schwartz, prezes Lionsgate ds. globalnej dystrybucji, dodał:wakacje To okrutny i pilny cios na koniec świata. Jest pełna dramaturgii i suspensu i nie mogłaby być bardziej aktualna i aktualna dzisiaj. Cieszymy się, że możemy współpracować przy naszym pierwszym projekcie z Grahamem, Chrisem i ich zespołem w sezonie 5, wraz z tak niesamowitymi reżyserami i gwiazdorskimi aktorami”.

Lauren Bixby z Lionsgate będzie nadzorować film we współpracy z sezonem 5. Christopher Davis negocjował umowy w imieniu Lionsgate.