Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„To był pomysł Henry’ego”: Henry Cavill zaplanował niesamowitą scenę glamour z Freyą Allan – Netflix i tak to przerwał, ponieważ nie było to częścią scenariusza

W 2019 roku Netflix wydał adaptację na żywo Magik, W roli głównej Henry Cavill jako Geralt z Rivii. Cavill, najlepiej znany z roli Supermana w rozszerzonym uniwersum DC, był zaskakującym wyborem do roli Geralta, ale zdobył sympatię fanów swoim potężnym portretem tej postaci.

Netflixa Trzeci sezon Wiedźmina ciągnik

Występ Cavilla w The Movie był chwalony przez fanów i krytyków Magik. Wniósł do postaci Geralta intensywność myśli, doskonale oddając jego złożoną naturę i wewnętrzny niepokój. Zaangażowanie Cavill w tę rolę było również widoczne w jego fizycznej przemianie do tej roli, ponieważ spędził miesiące na budowaniu masy i doskonaleniu technik walki mieczem, aby przekonująco przedstawić utalentowanego Wiedźmina. Cavill miał jednak świetny pomysł na scenę, która została wycięta z Netflixa.

Przeczytaj także: Nawet Henry Cavill z DCU nie mógł uratować tego katastroficznego filmu, który zarobił tylko 28 milionów dolarów w kasie

W jakiej scenie zaimprowizowali Henry Cavill i Freya Allan?

podczas pętli Netflix JekedHenry Cavill i Freya Allan rozmawiali o scenie z pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu. Scena przedstawia dwoje bohaterów, Geralta i Ciri, siedzących przy ognisku i według aktorów:To był pomysł Henry’ego.Jednak Netflix usunął scenę, aby kontynuować z oryginalnym materiałem źródłowym.

Henry Cavill w Wiedźminie od Netflixa
Henry Cavill z Netflixa Magik

„Myślę, że zagraliśmy większość tej sceny. Hmm [Netflix] Skończyło się na tym, że i tak zostało skrócone, tak jak napisano, ale było tam prawdziwe uczucie. Rozmawialiśmy ze sobą jako odtwórcy ról i było prawdziwe uczucie. Geralt opowiadał historię – był postacią ojcowską lub braterską w taki sposób, że Ciri czuła się bezpiecznie, pomimo tego, że właśnie przeszli przez tę okropną rzecz, w której popełniano błędy… — powiedział Cavill.

To nie jedyna scena, którą aktor improwizował. Cavill przekazał swoje osobiste przemyślenia i interpretacje postaci, w tym „Rzuć monetą swojemu WiedźminowiPiosenka, którą zaimprowizował na planie.Jego improwizacja nadała widowisku wyjątkowy charakter i sprawiła, że ​​Geralt zapadł w pamięć.

READ  Webinarium Polskiego Stowarzyszenia Blockchain: Jak Blockchain zmienia branżę gier

Przeczytaj także: Austin Butler obiecał udoskonalić swój brytyjski akcent, Dethron Henry Cavill 007 lat przed Elvisem: „Pierwszy amerykański James Bond”

Henry Cavill dodaje swoją magię do Magik

Magik Jest on oparty na książkach polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego. Fabuła koncentruje się wokół postaci Geralta z Rivii, łowcy potworów znanego jako Wiedźmin obdarzonego nadprzyrodzonymi zdolnościami. Seria zyskała wielu zwolenników wśród fanów fantasy i gier.

W Hollywood pełnym przemądrzałych A-listerów, Henry Cavill z Wiedźmina powiedział, że aktorzy, którzy nie wątpią w swoje umiejętności, są "Całkowicie szalony": "Utrzymuje cię w dyscyplinie"
Henry Cavill W Magik

Jednym z godnych uwagi aspektów występu Cavilla jako Geralta była jego umiejętność oddania emocjonalnej głębi i wrażliwości postaci. Potrafił oddać wewnętrzne zmagania i zmagania Geralta i sprawić, że widzowie głęboko zainteresują się losem bohatera. Geralt to złożona postać, która często jest źle rozumiana przez otaczających go ludzi, a portret Cavilla jest mieszany i pełen niuansów.

Rola Cavilla nadała postaci Geralta poziom głębi i złożoności, czyniąc go ulubieńcem fanów i pomagając serialowi stać się jednym z najpopularniejszych programów Netflix. Ponieważ trwają już prace nad nowym sezonem, fani z niecierpliwością oczekują na więcej portretów kultowego łowcy potworów autorstwa Cavilla.

Magik Dostępne do przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix.

Przeczytaj także: W Hollywood pełnym nadętych A-listerów, Henry Cavill z Wiedźmina mówi, że aktorzy, którzy nie kwestionują swoich umiejętności, są „całkowicie szaleni”: „To utrzymuje dyscyplinę”

źródło: youtube