Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Discover the world ogłasza zmianę w przywództwie Kanady

Scottsdale w Arizonie.I 10 maja 2021 r / PRNewswire / – Joan Lundy, Który był dyrektorem Discover the World Canada przez 28 lat, przechodzi na emeryturę z tego stanowiska Maj 2021. Nowy dyrektor jest Jane Clementino. Jane jest uznanym dyrektorem ds. Podróży w Kanada Ma 30-letnie doświadczenie w lotnictwie, zarządzaniu podróżami służbowymi i podróżami detalicznymi. Ma rozległą wiedzę na temat rynku turystycznego, kanałów dystrybucji i relacji z dostawcami, a także strategiczne spostrzeżenia i możliwości rozwoju biznesu – co zaowocowało udokumentowanymi osiągnięciami w zakresie przychodów i wzrostu marki.

Podczas swojej kadencji Lundy rozwijał się i przewodził Kanada Odkryj zespół i sukces firm, które reprezentują, oraz sieci. Przez lata klienci reprezentowali prawie każdy sektor turystyczny, a zespół wykazał się oddaniem i pasją, aby zapewnić jak najlepsze wyniki w każdym z nich.

Lundy powiedział: „Praca z Discover przez te wszystkie lata była wspaniałym doświadczeniem, od wspaniałych przyjaźni po poczucie spełnienia tego, co osiągnęliśmy. Discover przygotowuje się do silnego rozwoju dzięki odbiciu podróży i ma przed sobą ekscytującą przyszłość. Jestem bardzo wdzięczny zespołowi wspaniałych ludzi, z którymi pracowałem Kanada A także w całej sieci Discover, a także w firmach, które mamy zaszczyt reprezentować, oraz wśród wielkich profesjonalistów z branży turystycznej. ”Chociaż Lundy jest dyrektorem na emeryturze, będzie nadal uczestniczyć w projektach w niepełnym wymiarze godzin.

Wcześniejsze doświadczenie Clementino obejmuje: Globalnego Dyrektora Sprzedaży Pośredniej dla Westjet i Westjet Vacations. Wiceprezes ds. Doradztwa dla klientów i usług sprzedaży w firmie Navigant / CWT Canada podczas ustanawiania i wdrażania globalnych ram operacyjnych zarządzania podróżami oraz sprzedaży opartej na wartościach; Dyrektor w BottomLine Group (obecnie Optimus SBR) zapewniającej doradztwo T&E i programy podróży dla kilku firm z listy Fortune 100; Wiceprezes ds. Sprzedaży i operacji w rodzinnym mieście Sears w Kanadzie (około 200 sklepów).

Jako ekspert strategiczny i doświadczony specjalista ds. Sprzedaży, Clementino wnosi pasję, wizję i silne powiązania do swojej nowej roli, mówiąc: „Jestem bardzo podekscytowany pracą z zespołem w szerokiej gamie firm turystycznych, które reprezentuje Discover, w tym w liniach lotniczych, hotelach, rejsach, leasing samochodów, destynacje i technologia. To okazja do współpracy. Ekscytująca gama światowych marek, wprowadzających nowe firmy do branży turystycznej KanadaOraz pomaganie kanadyjskim markom w skutecznej reprezentacji na światowych rynkach ”.

READ  Polska z radością przyjmuje więcej kręcenia filmów zagranicznych

Discover The World Kanada reprezentuje szeroką gamę klientów, w tym Sata Azores Airlines, Polskie Linie Lotnicze LOT, Condor, Caesars Entertainment, Loews Hotel Group, Europcar, Expedia TAAP, Bahamas Paradise Cruises i nie tylko.

Jane V. można dojechać [email protected].

Informacje o Discover the World
Discover the World zyskało reputację lidera w reprezentowaniu innowacyjnej globalnej sprzedaży w branży turystycznej dzięki globalnej sieci 85 biur w ponad 60 krajach. Dzięki grupie ponad 100 klientów korzystających z usług w zakresie sprzedaży, marketingu i outsourcingu procesów biznesowych, praca Discover the World’s każdego dnia ma bezpośredni pozytywny wpływ na rozwój jej klientów i partnerów biznesowych. Więcej informacji na temat Discover the World można znaleźć na stronie //www.everydayhealth.com/drugs/exchange www.discovertheworld.com Lub zadzwoń pod numer +44 203 598 8030 lub +1 480707 5566.

ŹRÓDŁO Odkryj świat