Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

DJ Fred Again jest w Australii i wyprzedaje koncerty

DJ Fred Again jest w Australii i wyprzedaje koncerty

Fred Gibson, lepiej znany pod pseudonimem Fred Again, koncertuje w Australii i wydaje się, że sam siebie zaskoczył swoją popularnością.

Wystąpił w Operze w Sydney 27 lutego w wyprzedanym przedstawieniu, o którym poinformowano dopiero wcześniej tego samego dnia.

Koncert przyciągnął we wtorek wieczorem dużą publiczność, co świadczy o sile Gibsona.

Występ Gibsona w Sydney nie był wystarczający, dwa dni później wrzucił na Instagram i oznajmił, że oczywiście nie leciał cały dzień do Australii tylko na jeden występ i zapowiedział siedem kolejnych.

Zagra trzy koncerty w Melbourne w Rod Laver w dniach 4-6 marca, następnie trzy koncerty w Sydney w Qudos Bank Arena w dniach 12-14 marca oraz jeden koncert w Gold Coast 9 marca w jeszcze nie ogłoszonym Lokalizacja. .

Australijczycy desperacko potrzebowali biletów, wielu z nich skorzystało z okazji, a przedstawienia wyprzedały się w ciągu kilku godzin.

Gibson był zszokowany zainteresowaniem i na Instagramie oświadczył, że nie chce pozostawić tak wielu fanów „rozczarowanych”.

Powiedział, że jego zdaniem występy są już wystarczająco „ambitne” i nie spodziewał się, że wiele osób będzie chciało w nich uczestniczyć.

„Nie sądziłem, że rozczarujemy ponad 90 procent ludzi. Oczywiście dziękuję, ale jest mi naprawdę smutno, kiedy widzę wszystkie wasze wiadomości.

Powiedział też, że nie chce grać na stadionach, bo nie przekonuje go jakość dźwięku, ale dodał też, że odpowiada na listy od rozczarowanych fanów i umieszcza ich na liście gości.

Powiedział, że wie, że nie jest to idealna „odpowiedź” na problem, ale bardzo chciał pomóc australijskim fanom.

Australijscy fani, którym zabrakło biletów, dzielą się swoim żalem w Internecie, ale nie brakuje też osób komentujących rosnącą popularność DJ-a.

„Wyprzedanie biletów na trzy wieczory z rzędu w ciągu zaledwie kilku godzin, w niecały tydzień, jest absolutnie dziwne” – napisał jeden z nich.

READ  Polskie dzieci z Pahiatowej: Kamila wspomina swój pobyt w obozie

„Jedynym powodem, dla którego nie sprzedał się w mgnieniu oka, jest to, że dotarcie do niego zajęło ludziom wiele godzin” – skomentował inny.

Inna osoba zauważyła, że ​​bilety na występy w Melbourne wyprzedały się w ciągu dwóch godzin, ale zastanawiała się, czy nie są to wina botów

Słynny brytyjski DJ jest znany z tego, że robi wszystko na swój fajny sposób i choć może i jest millenialsem, z pewnością wie, jak nawiązać kontakt z pokoleniem Z.

Gibson rozmawia bezpośrednio ze swoimi fanami za pośrednictwem aplikacji społecznościowych Discord, WhatsApp i Instagram, a fani nieustannie próbują odkryć wskazówki na temat tego, kiedy odbędzie się jego następny koncert-niespodzianka.

Nie traci czasu, spędzając miesiące na budowaniu szumu, aby ludzie kupili bilety na jego występ.

Zamiast tego dodaje swojej trasie charakteru pilności, co Australijczykom się podoba.