Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pałac publikuje aktualne informacje na temat powrotu do zdrowia „księżniczki” po tym, jak zauważono przerażające ostatnie zdjęcie Katarzyny, księżnej Walii

Pałac publikuje aktualne informacje na temat powrotu do zdrowia „księżniczki” po tym, jak zauważono przerażające ostatnie zdjęcie Katarzyny, księżnej Walii

Pałac Kensington wydał nowe oświadczenie w związku z rosnącymi obawami o bezpieczeństwo Katarzyny, księżnej Walii, po operacji jamy brzusznej, która miała miejsce w styczniu.

Po tym, jak książę William nagle wycofał się we wtorek z nabożeństwa żałobnego swojego zmarłego ojca chrzestnego z „spraw osobistych”, szerzą się plotki na temat powrotu Kate do zdrowia.

Obejrzyj wideo powyżej: W Windsor House panuje bałagan.

Oglądaj bezpłatnie najlepsze na świecie reality show, programy rozrywkowe i programy kryminalne 7plus

Ostatni raz księżną Walii widziano publicznie w Boże Narodzenie.

Od tego czasu rzecznik pałacu wydał rzadkie oświadczenie, w którym potwierdził, że w styczniu pałac dał jasno do zrozumienia, że ​​księżniczkę można zobaczyć dopiero po Wielkanocy.

„Pałac Kensington wyjaśnił w styczniu harmonogram powrotu księżnej do zdrowia, a my przekażemy jedynie ważne aktualizacje. Niniejsze wytyczne obowiązują” – powiedział rzecznik. codzienna poczta.

Jak brytyjskie gazety relacjonowały działania księżnej Walii kredyt: Minga Younga/Obrazy Getty’ego

17 stycznia pałac potwierdził, że 42-letnia Kate przeszła pomyślną operację brzucha i że do Wielkanocy wycofuje się z obowiązków królewskich.

W dziwaczny sposób kilka godzin później przyjęto także jej teścia, króla Karola – w jego przypadku wyraźnie stwierdzając, że przechodzi leczenie z powodu powiększonej prostaty.

W czwartek, 18 stycznia, podczas 13-dniowego pobytu w szpitalu, księcia Williama raz widziano, jak odwiedzał żonę.

Rodzeństwo Kate, Pippa i James Middleton, a także rodzice Carole i Michael Middletonowie nie byli widziani publicznie podczas wizyt w londyńskim szpitalu.

Królowa Camilla była widziana podczas wizyty u męża w… Co najmniej trzy razy.

Król Karol III wyjeżdża z królową Camillą po leczeniu powiększonej prostaty w londyńskiej klinice. kredyt: Chrisa Jacksona/Obrazy Getty’ego

Kate i Charles zostali wypisani ze szpitala w ciągu kilku godzin, ale po powrocie do domu w Windsorze nie widziano Kate opuszczającej szpitala.

READ  Katie Holmes kołysze musztardową koszulę i niebieskie dżinsy, wyprowadzając swojego nowego szczeniaka po Nowym Jorku

Kilka godzin później widziano króla Karola z Camillą uśmiechającą się do kamer, gdy wychodzili z londyńskiego szpitala klinicznego.

Oświadczenie wydane przez Pałac Kensington nadeszło kilka godzin po powrocie Williama z wizytą do obowiązków królewskich Synagoga Zachodniego Łuku Marmurowego W centrum Londynu.

Książę Walii przekazał wiadomość w imieniu swojej żony rozmawiając z członkami Holocaust Educational Trust, którzy bronią antysemityzmu.

29 lutego książę William spotka się z młodymi ludźmi dotkniętymi antysemityzmem z Ambasadorami Funduszu Edukacyjnego o Holokauście. kredyt: Pula WPA/Obrazy Getty’ego

„Katherine i ja jesteśmy bardzo zaniepokojeni wzrostem antysemityzmu, o którym rozmawialiście dziś rano, i bardzo mi przykro, że jeśli któraś z was doświadczyła czegoś takiego, było to oczywiste” – powiedział.

„Dlatego jestem tu dzisiaj, aby zapewnić was wszystkich, że ludziom zależy i słuchają, i nie możemy tego tak zostawić”.

Wilhelm nie wyjaśnił jednak, dlaczego we wtorek był nieobecny na nabożeństwie u swojego ojca chrzestnego, zmarłego byłego króla Grecji Konstantyna.

William wyszedł 30 minut przed planowanym rozpoczęciem nabożeństwa w zamku Windsor, w odległości krótkiego spaceru od jego domu na terenie Adelaide Cottage. codzienna poczta Raporty.

Karola również nie było na nabożeństwie, pozostawiając Camillę reprezentującą rodzinę królewską na nabożeństwie.

Zaniepokojenie wycofaniem się Williama było tak duże, że Pałac Kensington wydał oświadczenie w sprawie stanu Kate.

Najnowsze zdjęcie Katarzyny, księżnej Walii, zrobione 25 grudnia 2023 r. kredyt: Stephena Bonda/Obrazy Getty’ego

„Księżna Walii pozostaje w dobrym stanie” – oznajmił w środę pałac.

Ostatni raz Kate była widziana publicznie 67 dni temu, 25 grudnia 2023 r., kiedy uczestniczyła w nabożeństwie kościelnym z Williamem i ich dziećmi: Georgem, Charlotte i Louisem.

Ostatnie zdjęcie księżniczki zrobione podczas tej okazji to ujęcie od tyłu, przedstawiające księżniczkę idącą za królem Karolem i królową Camillą z lekko pochyloną głową.

READ  „Karen!”: Reakcja na wyznania gwiazdy

Ponad dwa miesiące później zdjęcie zrobiło się chłodne i było ostatnim ujęciem Kate przed operacją.

Komentator królewski Russell Myers zauważył w piątek, że zespoły Charlesa i Kate „wybierają zupełnie inną taktykę”, jeśli chodzi o radzenie sobie z problemami zdrowotnymi.

„Z jednej strony zdrowie Kate jest bardzo pilnie strzeżone i często mówi się nam, że ma prawo do prywatności” – powiedział Sunrise.

Książę William i księżna Katarzyna. kredyt: Chrisa Jacksona/Chrisa Jacksona/Getty Images

„W tym przypadku zdecydowała się zachować swoje informacje medyczne w tajemnicy”.

Jednocześnie stwierdził, że „otwartość” króla w sprawie operacji powiększenia prostaty i diagnozy raka jest mile widziana.

„Myślę, że to było naprawdę pozytywne.

„Po pierwsze mówię o jego powiększonej prostacie, a po drugie o raku i ogromnym wzroście liczby osób uzyskujących informacje oraz (przyglądających się) oznakom i objawom obu chorób”.

Myers powiedział, że był to „pozytywny krok dla króla”.

„Z drugiej strony, w przypadku Kate, nie dały nam zbyt wiele. „Otworzyło to drzwi do spekulacji, które obecnie krążą w mediach społecznościowych” – dodał.

„Rozeszły się pogłoski, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku tygodni, o nieobecności księcia Walii na nabożeństwie żałobnym w tym tygodniu i otrzymujemy coraz więcej informacji, że jej stan nadal radzi sobie dobrze”.

Myers stwierdziła, że ​​głównym „problemem” było oświadczenie Pałacu, że nie chce on na bieżąco komentować stanu zdrowia Catherine.