Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Koszmarna mgła ekstrakcji Rainbow Six sprawi, że będziesz strzelał do halucynacji

Przegapiłeś sesję z GamesBeat Summit 2022? Wszystkie sesje są teraz dostępne do przesyłania strumieniowego. Ucz się więcej.


Dzisiaj Ubisoft uruchamia dla niego nowe „wydarzenie kryzysowe” o nazwie Nightmare Fog Ekstrakt z Tęczowej Szóstki Toma Clancy’ego Kooperacyjna strzelanka. To ograniczone czasowo wydarzenie, które przetestuje zmysły gracza, gdy nieunikniona trująca mgła przedziera się przez obszar przechowawczy.

Grałem w wydarzenie kryzysowe podczas wydarzenia zapoznawczego Ubisoft i oczywiście zostałem dość oszukany w grze. Ale podobało mi się to i wydaje się, że wiele osób świetnie się bawi z Rainbow Six Extraction, która w swoim kwartale premierowym odwiedziła ponad pięć milionów graczy.

W grze maksymalnie trzech graczy może połączyć siły w bitwie kooperacyjnej przeciwko stworzeniom z kosmosu, które zaatakowały Ziemię i rozmnażają się w różnych miejskich hangoutach. Podobnie jak w Rainbow Six Siege, możesz wybrać agenta, który specjalizuje się w konkretnych umiejętnościach, które uzupełniają mocne strony Twojego zespołu. Umiejętności te obejmują role takie jak sanitariusz i snajper.

Możesz wejść z płonącymi pistoletami, ale czeka cię szalona bitwa, w której wszyscy obcy zbiegają się na ciebie. To jak Left4Dead z kosmitami zamiast zombie. Możesz także pracować w trybie ukrycia i wykonywać zadania, takie jak usuwanie gniazd, chwytanie okazów lub ratowanie partnerów.

mgła

Twój klient widzi rzeczy w koszmarnej mgle.

Tym, co wyróżnia to wydarzenie, jest fioletowa mgła opadająca na pole bitwy. Zaczynasz w bezpiecznym miejscu, gdzie możesz wysłać swoje drony na obszar misji, aby odzyskać siły. Możesz znaleźć różne punkty POI, ale baterie drona zawsze się kończą, zanim będziesz mógł zbadać cały obszar. Następnie idziesz dalej i próbujesz osiągnąć cele swojej misji. Tylko tym razem, gdy przechodzisz przez mgłę.

Gdy poruszasz się po obszarze przechowawczym, ekspozycja na mgłę zwiększa poziom neurotoksyny. Gdy ekspozycja osiągnie pewien poziom, ta trucizna wywołuje efekty narkotyczne dla operatorów, takie jak halucynacje wroga, zaburzenia wpływające na ich wzrok i degradacja powodująca uszkodzenia. Jeśli strzelasz do halucynacji, rozpadają się one na piksele. Ale jeśli krzyczą i krwawią, wiesz, że są prawdziwe.

READ  Bowers & Wilkins wprowadza na rynek słuchawki Pi7 S2, które zapewniają dźwięk o wysokiej wierności

Mgła jest spowodowana przez drzewo, które jest toksyczne dla pasożytów. To halucynogenna substancja chemiczna, która może zmienić postrzeganie rzeczywistości przez operatora. Po dużej ekspozycji na światło szalejesz i zaczynasz widzieć rzeczy. Twoim kolegom z drużyny wydaje się, że do niczego nie strzelasz, podczas gdy myślisz, że zabijasz kosmitów. Halucynacje słuchowe i wzrokowe. W końcu zaczynasz cierpieć na widzenie tunelowe, rozmycie ruchu i zniekształcone widzenie. A potem zaczynasz tracić zdrowie.

Jeśli zarządzasz poziomem neurotoksyn i nadal potrafisz odróżnić prawdziwe od fałszywego, możesz przedrzeć się przez mgłę, aby zniszczyć źródło, trujące drzewo. Próbowaliśmy tak jak my, mój zespół nigdy nie zniszczył drzewa podczas naszej dwugodzinnej sesji gry. Ale daliśmy z siebie wszystko.

Wybiliśmy dziury w ścianach, aby skrócić dystans, jaki musieliśmy przebyć przez mgłę, ale to zawsze ostrzegało rój kosmitów o lądowaniu na nas. Przybywały falami i fajnie było je przycinać, dopóki absolutnie nie zabrakło mi amunicji. Musiałem biegać, aby znaleźć więcej amunicji, ale to często oddzielało mnie od mojej drużyny.

Aby się wyleczyć, gracze mogą znaleźć kanister zasilania neuronowego, który może tymczasowo usunąć część poziomu neurotoksyny gracza – ale na każdej podmapie można znaleźć tylko ograniczoną liczbę stanów zasilania neurologicznego. Ta limitowana edycja rzuca wyzwanie graczom, aby zaadaptowali nowe strategie najazdu i przygotowali się na spotkanie z Archæanami, jednocześnie walcząc z narkotycznymi wpływami.

Jeśli ukończysz misje, otrzymasz ekskluzywne nagrody, w tym nową broń, która zapewni ci przyspieszenie, a także 15-sekundową nietykalność.

Aby zachęcić graczy do powrotu, Ubisoft pozwoli ci awansować graczy o dodatkowe dziesięć poziomów dzięki nowemu systemowi prestiżu. Gracze mogą teraz dołączyć do swojego zespołu poprzez Game Pass na Xbox Series X | S, Xbox One i Windows PC, a także na PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, Amazon Luna, Ubisoft+, Ubisoft Store i Epic Games Store.

READ  Recenzja AMD Radeon RX 7900 XT

Cieszyłem się czasem spędzonym z nią, ale wydaje mi się, że przez chwilę wdychałem dość fioletowej mgły.

Credo GamesBeat Gdy zasięg branży gier to „gdzie pasja spotyka się z pracą”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważna jest dla Ciebie ta wiadomość – nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się interakcją z nią. Dowiedz się więcej o członkostwie.