Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dlaczego ofensywa Packers dostaje seksownego przystojniaka w WR Jayden Reed

Dlaczego ofensywa Packers dostaje seksownego przystojniaka w WR Jayden Reed

Zacznijmy od skeczu pokazującego, dlaczego Reed nie jest tylko odbiornikiem automatu. Wykorzystując swoją szybkość, wybuchowość i trajektorię, opuszcza róg w kurzu na zboczu i idzie. Mogłoby to być przyłożenie, gdyby rozgrywający obserwował swoją stronę boiska, ale od razu widzimy, że Reid jest więcej niż zdolny do ustawienia się na zewnątrz.

Rozmiar rzadko stanowi problem dla Reeda, kiedy może go pokonać dzięki swojej sile ręki i umiejętności skakania. Na studiach złapał 50 procent swoich spornych połowów, dlatego rozgrywający ma dość wiary, by złapać go na linii bramkowej w ważnym momencie. To zakończenie przyniosło dwupunktową konwersję i remis w czwartej kwarcie.

Czy wspominałem, że Reed oddał punty i kopnięcia w college’u? W tym klipie widzimy, jak naturalne jest dla Reeda przejście od przyjmującego do biegacza. Jego umiejętność biegania jeden za drugim jest jedną z jego najlepszych cech i według Pro Football Focus pomogła mu wymusić 38 przegranych wślizgów.

Oto kolejny przykład wykorzystania przez Reida dryblingu i gry w przewadze, aby wymusić nietrafiony wślizg. Pokazuje również, jak skuteczna może być praca pod nim w porównaniu z pokryciem obszaru.

Reid ma talent do znajdowania słabych punktów w obronie. Miał 79,2% skuteczność przeciwko okręgowi, Według Matta Harmona z Yahoo Sports.

Jak wspomniano wcześniej, szybkość Reeda jest jedną z jego najlepszych broni, ale dobrze łączy ją ze swoją przemianą jako biegacza ulicznego. Może stawić czoła obrońcom żartami i nieudolnymi krokami, zanim użyje swojego przyspieszenia do stworzenia separacji.

Hole Fade to jeden z najlepszych utworów Reeda. Wie, jak atakować przestrzeń i wykorzystuje swoją dobrą kontrolę ciała i zdolność śledzenia, aby wykonać kilka całkiem fajnych chwytów. Rozgrywający w zasadzie rzuca podanie 50-50 do Reeda, który dobrze dostosowuje się do piłki.

Oto kolejny zanikający automat, ale przeciwko Dax Hill, teraz bezpiecznemu dla Cincinnati Bengals. Zwróć uwagę, jak używa lewej ręki, by walczyć na górze i zyskać przewagę. Gdy przyjrzysz się uważnie, w grze Reeda jest wiele niuansów.

READ  Świętuj Miesiąc Dziedzictwa Polsko-Amerykańskiego dzięki programom Biblioteki Schaumburg

Widzieliśmy już wiele przykładów pokazujących siłę gry Reeda, ale jest też po prostu twardym graczem. Gra w kontakcie, nie boi się gry na ziemi, gdy zostanie złapany, i nie boi się przejść środkiem i przyjąć cios.

Nie szukaj dalej niż bariera Reida, aby zobaczyć jego wytrwałość. Nie tylko jest gotowy, ale z wielkim entuzjazmem atakuje obrońców. Takiej sytuacji chce Green Bay.

Porozmawiajmy trochę o odpowiednim schemacie. Szczególnie na początku Reed może zastąpić rolę narzędzia Matta LaFleura w skanach odrzutowych, a ruch wygląda jak powyżej. Nawet gdy nie dostaje piłki, jego zestaw umiejętności służy ważnemu celowi.

Jednak może to być coś więcej niż tylko przynęta. Reid jest świetnym kandydatem do ekranów, ponieważ może wykorzystać swoją szybkość i wizję, aby podążać za blokami i skręcać.

Ta akcja nożyczek jest czymś, co widzieliśmy w ataku LaFleura w przeszłości. Na szczęście Reed byłby idealny do wbiegnięcia w róg z Christianem Watsonem w poście, aby stworzyć ogromną grę.

Zakończmy jeszcze kilkoma zagraniami, które podkreślają elitarne umiejętności piłkarskie Reida. W tej grze widzimy, jak rozgrywający wychodzi z kieszeni i biegnie w kierunku linii bocznej. Reed widzi to i zmienia kierunek, aby spłukać się z QB, wciąż próbując się otworzyć. Podanie jest niewygodne i za głęboko w środku, ale to nie ma znaczenia. Reid wykazuje niesamowitą koncentrację i konkurencyjną wytrzymałość, aby walczyć o piłkę, jednocześnie wchodząc na dwie stopy. Ta gra mówi o trzech głównych obszarach receptorów: przetwarzaniu umysłowym, kontroli ciała i umiejętnościach związanych z piłką. Reid ma je wszystkie.

Jego niski wzrost może nieco wpłynąć na jego zasięg połowu, ale nie powstrzymało go to przed dokonaniem kilku świetnych połowów na przestrzeni lat. Jakoś wyrwał tę źle rzuconą piłkę z ziemi, żeby złapać się za sznurowadła.

READ  Heidi Klum jest pod ostrzałem Emojis po opublikowaniu tego „AGT” na Instagramie

Mówiąc o oszałamiających chwytach, nie ma nic lepszego niż ten zwycięzca gry przeciwko Wisconsin. W dogrywce rozgrywający rzuca piłkę sędziowską do Reeda, który uderza piłkę wysoko nad róg. W oczach Reida każda piłka jest jego piłką, co jest nieodzownym sposobem myślenia odbierającego.

Przyjrzeliśmy się niektórym rzeczom, które Reid robi dobrze, ale nie jest on idealnym kandydatem. Omówmy teraz kilka rzeczy, które musi poprawić.