Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dlaczego ta przeciętna aplikacja na klawiaturę znajduje się na szczycie list sklepów z aplikacjami?

Trudno przewidzieć, co w dowolnym momencie stanie się wirusowe w Internecie. karp? Na pewno. Sutki Andrew Cuomo? to się zdarzyło. Kolejna ukochana w oczach internetu jest mniej podejrzana i mniej… tłusta niż obaj wyżej wymienieni, ale nie mniej dziwna: stonowana wersja aplikacji Apple Notepad opracowana przez małe koreańskie studio około dwa lata temu. to jest nazwane wklejanie klawiaturyJest to obecnie najpopularniejsza aplikacja na iPhone’a w Stanach Zjednoczonych.

Śmiałym reporterem Mashable był pierwszy do zauważenia Że aplikacja nie tylko kołysze teraz pierwsze miejsce w App Store, ale udało jej się wyrwać to miejsce z TikTok. To nie jest coś, na co można kichać; Nie tylko TikTok jest Najczęściej pobierany Aplikacja na iOS w 2020 roku, ale od około roku cieszy się również swoim miejscem na szczycie list przebojów, niezależnie od żarówek.

Nie da się dokładnie określić punktu krytycznego, ale w ostatnich dniach maja Paste eksplodowała. Niezależna analiza przeprowadzona przez badaczy aplikacji mobilnych w AppFigures wykazała, że ​​klawiatura z około 100 do 150 pobrań dziennie wzrosła średnio do 29 000 pobrań w dniu 29 maja. Następnego dnia pobrało go ponad 127 000 osób. Następnie 182 000. W ciągu ostatnich dwóch tygodni aplikacje zostały pobrane ponad 346 000 razy – prawie w całości od osób z USA.

Aplikacja z 910 w kategorii „Narzędzia” w App Store stała się numerem 1 w ciągu dosłownie czterech dni. Ich liczba wciąż rośnie. Ale Dlaczego?

Pomóc, jeśli pominiesz temat Strefy mroku, patrząc na ten wykres. (Zrzut ekranu: AppFigures (Gizmodo))

Jeśli pobierzesz aplikację, przekonasz się, że jest to tylko przydatne narzędzie do kopiowania i wklejania. To pusta biała tablica, na której możesz pisać monolog, copypasta, lub cokolwiek naprawdę chcesz, a następnie zapisz go na dedykowanej klawiaturze, aby móc wkleić go później. To jest. Nie znaczy to, że nie jest to przydatne narzędzie, ale myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że nie jest to materiał nr 1 do zastosowań.

READ  Kategoria Timeless Classics firmy Apple Arcade nadaje starym grom nowy wygląd

Nie musiałem daleko szukać, aby zobaczyć, co ludzie robią z aplikacją. Kiedy sprawdziłem ostatnie pięciogwiazdkowe recenzje klawiatury Paste, natknąłem się na coś, co można opisać tylko jako ścianę prostego, nieoszlifowanego Humoru Zoomera:

Zrzut ekranu: Shoshana Wodensky (Gizmodo)Zrzut ekranu: Shoshana Wodensky (Gizmodo)

tęsknię za gniewem To piosenka, którą wydał ulubiony raper TikTok, Trippie Red, pod koniec maja May spędziłem miesiące Wzmocnij swój następny utwór na podium. Jedyny sposób, w jaki mogę opisać ścieżkę i Towarzyszący teledyskowi dużo. Jest płonący samochód. Jest kominiarka. Prawie na pewno istnieje pływająca głowica Unik Zordona. Jak powiedziałem: dużo.

Ale w najnowszej wersji wideo brakuje czegoś – haczyka kolegi rapera Mario Judaha, krzyczącego „Tęsknię za wściekłością” swoim najlepszym metalicznym głosem. Podczas gdy werset Nieoficjalnie spadła Przed ostatnim wydaniem piosenki nastolatki nie przestały tego Wysyłaj spam online za pośrednictwem TikTok do swoich zwolenników, którzy szybko zmienili się w tych samych nastolatków, którzy próbują konfrontować się ze sobą, wysyłając spam. ściany i ściany tekstu w sobie. Nie myśl o tym za dużo, tak właśnie jest.

Jak się okazuje, narzędziem, którego używają do spamowania znajomych, jest wklejanie klawiatury. Na TikTok teraz są pliki Cały Poradniki Określ, w jaki sposób aplikacja będzie używana. Jest sprawiedliwy udział youtube Poradnikibardzo. Po pobraniu samej aplikacji mogę potwierdzić, że bardzo ułatwia wysyłanie niechcianych wiadomości tekstowych do ludzi. zamiast czesania Forum (lub wybranej aplikacji do notatnika) Za każdym razem, gdy chcesz pobrać ten tajemniczy spam, aby wysłać znajomym, klawiatura zapisuje go tylko dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to wyciągnąć go, kliknąć wybrany makaron i masz całą ścianę tekstu, gotową do użycia. Tak, to jest naprawdę głupie.

Pozornie aplikacja pojawiła się znikąd, ponieważ zatrute cynizmem nastolatki zdały sobie sprawę, że mogą jej używać do wysyłania spamu do ścian tekstowych o niskim napięciu w cyberprzestrzeni. Jak każdy trend TikTok w najnowszej pamięci, nie mogę powiedzieć, że naprawdę „rozumiałem”, dlaczego jest to zabawne, i prawdopodobnie nie zrobiłbym tego. Z drugiej strony, naprawdę żelkowy teaser nie lepiej.

READ  Jak uzyskać dodatkowy miesiąc Apple TV + za darmo?