Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dmitrij Miedwiediew: Przerażające prognozy byłego prezydenta Rosji na rok 2023

Były prezydent Rosji przedstawił kilka „skromnych” prognoz na rok 2023 w imieniu swojego kraju, w tym podwojenie cen ropy, brexit, wojnę domową w Ameryce i Elon Musk zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Dmitrij Miedwiediew, który jest obecnie zastępcą szefa Rady Bezpieczeństwa Rosji i był prezydentem Rosji w latach 2008-2012, sporządził listę 10 szalonych prognoz na tematy związane z mediami społecznościowymi na Telegramie i Świergot w poniedziałek.

Przesyłaj strumieniowo więcej wiadomości ze świata na żywo i na żądanie dzięki Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas>

Miedwiediew znalazł się na szczycie listy ponurych prognoz cen ropy największego eksportera.

A cena ropy wzrośnie do 150 USD [$A220] Cena baryłki i gazu przekroczy 5000 USD [$A7400] za tysiąc metrów sześciennych.

Prognoza prawie podwoiłaby obecny kurs WTI wynoszący 79,56 USD (118 USD) za baryłkę.

W ubiegłym tygodniu cena gazu w Europie przekroczyła 2100 USD za tysiąc metrów sześciennych, zajmując pierwsze miejsce na świecie.

Jak powiedział Miedwiediew oczekuje Rosja Wielka Brytania odwróci Brexit i przystąpi do Unii Europejskiej – co, jak przewidział, doprowadzi do rozpadu Unii Europejskiej.

Unia Europejska rozpadnie się po powrocie Wielkiej Brytanii; Zaprzestano używania euro jako dawnej waluty Unii Europejskiej”.

Jego prognozy dotyczące sąsiadów Rosji są szalone – a perspektywy są szczególnie ponure w przypadku jej głównego przeciwnika w 2022 roku.

Miedwiediew napisał: „Polska i Węgry zajmą zachodnie regiony byłej Ukrainy”.

Powstanie IV Rzesza, w skład której wchodzą ziemie Niemiec i ich tereny zależne, czyli Polska, kraje bałtyckie, Czechy, Słowacja i Kijów. [sic] Republika i inni wyrzutkowie.

Wybuchnie wojna między Francją a IV Rzeszą. Europa zostanie podzielona, ​​a Polska zostanie podzielona w procesie.

READ  Indonezja chce okrętów podwodnych AUKUS monitorowanych przez organ monitorujący ONZ

Europa kontynentalna nie jest jedynym regionem, w którym 57-latek ma być pogrążony w podziale i wojnie przez cały 2023 rok, włączając w to również Irlandię, Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone i Meksyk.

„Irlandia Północna odłączy się od Wielkiej Brytanii i dołączy do Republiki Irlandii” – powiedział.

W Stanach Zjednoczonych wybuchnie wojna domowa, w wyniku której Kalifornia i Teksas staną się niepodległymi państwami. Teksas i Meksyk będą sojusznikiem”.

Były prezydent Rosji przewiduje, że następstwa wojny domowej w jakiś sposób uczynią miliardera Elona Muska nowym przywódcą wolnego świata.

„Elon Musk wygra wybory prezydenckie w wielu stanach, które po zakończeniu nowej wojny domowej zostaną oddane Partii Republikańskiej” – powiedział Miedwiediew. Nie wyjaśnił, jak to się stanie, biorąc pod uwagę, że założyciel Tesli nie urodził się w Stanach Zjednoczonych – co jest warunkiem koniecznym do zostania prezydentem.

Jednak nikt nie zostawia wzmianki na Twitterze, która pozostaje bez odpowiedzi technologiczny miliarder Odpowiedział: „Lol – przypomnij mi o tym za rok”.

Kończąc listę przewidywań, niedoszły Nostradamus powiedział, że rynki giełdowe i działalność finansowa będą przyciągać ze Stanów Zjednoczonych i Europy i koncentrować się w Azji.

„System zarządzania pieniędzmi z Bretton Woods upadnie, co doprowadzi do upadku Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego” – powiedział Miedwiediew.

Euro i dolar przestaną być przedmiotem handlu jako globalne waluty rezerwowe. Waluty cyfrowe [central bank digital currency] Zamiast tego będą aktywnie wykorzystywane”.

Musk, który później stwierdził, że „trolluje” swoją odpowiedź, został ostro potępiony za swoją reakcję na złowrogie prognozy byłego prezydenta Rosji.

Miedwiediew spotkał się również z ostrą krytyką w Internecie.

Przeczytaj powiązane tematy:Elona Muska