Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dni gier na PlayStation powracają z nowymi nagrodami i wyzwaniami

PlayStation ogłosiło, że Days of Play powróci ze mną z ekskluzywnymi nagrodami i wyzwaniami. Obejmuje to powrót PlayStation Player Celebration, gdy społeczność PlayStation współpracuje, aby osiągnąć określony zestaw celów, aby wygrać kultowe obrazy PlayStation Network i motywy PlayStation 4, osiągając docelową liczbę gier wideo na PlayStation 4 / PlayStation 5, które są również grane. Gdy wygrasz określoną liczbę nagród. To dodatek do zwykłych rabatów na rozgrywkę i darmowego weekendu dla wielu graczy online pod koniec tego miesiąca.

Mówiąc dokładniej, pierwsza faza obchodów PlayStation Player rozpocznie się 18 maja, druga – 25 maja, a trzecia i ostatnia – 1 czerwca. Ostatecznym celem społeczności, począwszy od trzeciej fazy kończącej się 8 czerwca, jest zagranie w 3 miliony gier wideo i 9 milionów nagród, chociaż celem nagród – obejmującym dodatkowe awatary PlayStation Network – jest 3,7 miliona rozegranych gier wideo i 11 milionów. nagrody, Prosto.

Daty sprzedaży dni gry i darmowego weekendu dla wielu graczy online nie zostały jeszcze dołączone „pod koniec tego miesiąca”, ale można założyć, że oba będą dostępne w pierwszy weekend fazy pierwszej. To oznacza około 21 maja. Dni rozgrywki prawdopodobnie potrwają kilka tygodni, podczas gdy darmowy weekend online dla wielu graczy powinien trwać, no cóż, jeden weekend.

Jak wspomniano powyżej, pierwsza faza Days of Play rozpocznie się 18 maja wraz z uroczystymi wydarzeniami na początku czerwca. W przypadku konsol PlayStation PlayStation 5 jest obecnie dostępne w wersji z działającym dyskiem twardym za 499 USD, podczas gdy całkowicie cyfrowa konsola kosztuje 399 USD – jeśli możesz. Znajdź jeden z nich w magazynie. Możesz sprawdzić Cała nasza poprzednia relacja z PlayStation 5 jest tutaj.

READ  Nintendo ogłasza prawdziwe wieki swoich graczy

Co sądzisz o tegorocznych Days of Play z PlayStation? Czy jesteś zainteresowany udziałem w jakichkolwiek działaniach społeczności? Daj nam znać w komentarzach lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio na Twitterze pod adresem Osadź tweeta Rozmawiać o wszystkim, co dotyczy gier!