Dolphins vs Sydney Roosters, transmisja na żywo, blog na żywo, wyniki SuperCoach, filmy, Wayne Bennett, Felise Kaufusi, James Tedesco

Phyllis Kaufusi i Wayne Bennett poprowadzili Dolphins do zwycięstwa w zasadzce i wygrali z faworyzowanymi Roosters 28-18 w ich pierwszym spotkaniu NFL na Suncorp Stadium.

The Roosters strzelili dwie próby w pierwszej połowie Josephowi Suaalii i Drew Hutchisonowi, ale Dolphins zadebiutowali w NRL przez Hamiso Tabuai-Fidow i cztery kolejne do Marka Nichollsa i Connelly’ego Lemuelu oraz dublet do Jamayne Isaako, aby ogłuszyć potrójne kolory.

Daniel Topo strzelił gola w drugiej tercji, starając się stworzyć ekscytujące wykończenie, ale Dolphins utrzymali się.

Match Center: drużyny Dolphins vs Roosters, wyniki na żywo, statystyki, filmy

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Brandon Smith został przyjęty na HIA przez niezależnego lekarza po wczesnym zderzeniu z kolegą z drużyny Natem Butcherem.

Brinko Lee wyeliminował Josepha Suaalii w trakcie zdobywania punktów, ale serce Roosters i tak zatrzymało piłkę, aby zdobyć pierwszą próbę tego popołudnia.

Jeremy Marshall-King zrobił sobie przerwę, aby sprowadzić obrońcę Hamisu Tapwai Fido z powrotem do historycznej pierwszej próby Dolphins w NRL.

Drew Hutchison odbił się szczęśliwie od zbiórki, aby zobaczyć, jak Roosters odzyskują prowadzenie.

Philiz Kaufusi wykonał dwa pałkarze w ciągu minuty, aby umożliwić Markowi Nicholsowi wsad i zdobycie gola, gdy Dolphins zdobywali punkty.

Roosters sfaulowali na początku drugiej połowy, pozwalając Connelly Limoillo wkroczyć i dać Dolphins pierwsze prowadzenie.

„Co osiągnął główny trener Wayne Bennett” — powiedział Andrew Voss.

Isaku szedł nieoznakowany, aby przenieść swoją podwójną osobowość na grzbiet innego robaka Koguta, gdy Delfiny chciały z nim uciec.

„To niezwykłe” – powiedział Voss.

„Czuję, jakbyśmy wpadli w zasadzkę na Wayne’a Bennetta”.

Egan Butcher został wysłany do kosza grzechów za atak na kolana gracza Dolphins, gdy Roosters zostały zredukowane do 12 mężczyzn.

READ  Harry Styles zaprasza ukraińskich uchodźców na koncert Love On Tour w Polsce

Luke Keary zorganizował próbę dla Daniela Tupou sprytnym kopnięciem, aby przywrócić Roosters do walki.

Ale Dolphins utrzymali swoją słynną pierwszą wygraną w pamiętnym pierwszym meczu NFL.

Podgląd meczu

Dolphins przejdą do historii, gdy w niedzielę zagrają na stadionie Suncorp w swoim pierwszym meczu National Football League (NRL) w walce z Roosters o medal Artie Legacy.

Dolphins dokonali późnych zmian, kiedy Conelly Lemuele wszedł na ławkę w miejsce Hermana Ese’ese.

W międzyczasie Roosters sprowadzili Drew Hutchisona na środek, Corey Allan przeszedł na ławkę, a Jake Turpin zastąpił Fletchera Bakera.

Trener Wayne Bennett nie cofnął się przed podjęciem ważnych decyzji przed historycznym meczem, wybierając debiutującego nastoletniego cudownego Isaya Katua na piątym miejscu, pokonując weterana Anthony’ego Milforda.

Ale Dolphins nadal będą mieli duże doświadczenie w Katoa z Felise Kaufusi i braćmi Bromwich oraz Jarrodem Wallace’em z przodu.

Wpadają na wysadzany gwiazdami strój Roosters, w którym Brandon Smith dodaje naprawdę mocnego kręgosłupa.

The Chooks będą bez Joey’a Manu, który jest wykluczony z gry z powodu kontuzji twarzy. Nowy rekrut, Corey Allan, zajmuje jego miejsce w środku, podczas gdy nowy rekrut, Jaxson Paulo, ustawia się na skrzydle.

Weteran egzekutorów Jared Weria-Hargreaves również jest kontuzjowany, a trener Trent Robinson wezwał następną generację napastników, aby zajęli ławkę.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!

Przeżyj akcję na naszym blogu poniżej. jeśli tego nie widzisz, Kliknij tutaj.