Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dom Concord sprzedano za 4,5 miliona dolarów, 1 milion dolarów powyżej ceny orientacyjnej

Udany nabywca Concorde’a, który prawie wypadł z aukcji pod koniec.kredyt:Rhetta Wymana

Mężczyzna, który go dzisiaj kupił, próbował go zrobić „Proponowano go kilka razy, ale byliśmy nieugięci, że wystawimy go na aukcję, co dowiodło właściwej decyzji” – powiedział Horwood.

„Kiedy jednak na rynku pojawiają się niepewne czasy [buyers] Oni naprawdę chcą mieć nieruchomość, za którą muszą zapłacić. To jest nasza praca”.

Ograniczona liczba domów na sprzedaż pomogła ostatnio zwiększyć apetyt kupujących na aukcjach, ale Horwood powiedział, że apetyt kupujących jest wystarczająco silny, aby wesprzeć wzrost liczby ofert.

Dane pokazują, że dom był ostatnio sprzedawany za 850 000 dolarów w 1999 roku, a cena wzrosła ponad pięciokrotnie w ciągu 23 lat.

Oferty poniżej 500 USD zostały anulowane przez Damiena Cooleya z Cooley Auction pod koniec licytacji.

Oferty poniżej 500 USD zostały anulowane przez Damiena Cooleya z Cooley Auction pod koniec licytacji.kredyt:Rhetta Wymana.

Dane domeny pokazują, że mediana ceny domu Concord wzrosła w zeszłym roku o 6,2 procent do 2 713 000 USD.

W Newtown para z Canberry kupiła nowoczesny taras 15A Bishopgate Street za 1 965 000 $ po obejrzeniu nieruchomości po raz pierwszy w sobotę.

Dom z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami został wyceniony na 1,55 miliona dolarów i przyciągnął 20 zarejestrowanych oferentów; Mieszanka downscalerów, homebuyerów i inwestorów.

Licytacja rozpoczęła się od 1,38 miliona dolarów i rosła w różnych przyrostach, gdy rywalizowało ośmiu kupujących. Ale kupujący, którzy odnieśli sukces, nawet nie rzucili się na 1,95 miliona dolarów i otrzymali klucze do nieruchomości przy drugiej ofercie. Rezerwa wynosiła 1,6 miliona dolarów.

Agent sprzedaży Norman Tran z Adrian William powiedział, że to świetny wynik, który nie odzwierciedla rynku 2 sypialni w Newtown.

„Chodzi o jakość [home]. To sprawia, że ​​​​ludzie kopią trochę głębiej i stają się konkurencyjni na aukcji. Było kilka osób z pomocą rodziców”.

READ  Gdy świat reaguje z przerażeniem na Ukrainę, chińskie media państwowe używają innego tonu

Powiedział, że kupujący, którzy odniosą sukces, wykorzystają tę nieruchomość jako miejsce awaryjne w Sydney, wynajmując ją na krótkoterminowy wynajem między pobytami.

Dane pokazują, że dom był ostatnio sprzedawany za 970 000 $ w 2013 roku.

pobierać

Średnia cena domu w Newtown spadła w zeszłym roku o 4,6 procent do 1,67 miliona dolarów.

W Randwick, bungalow z pięcioma sypialniami przy ul 157 Botaniczna Naukowa ul Sprzedany za 2,9 miliona dolarów rodzinie Hurstville.

Dom miał początkową cenę 2,7 miliona dolarów, która została skorygowana do 2,5 miliona dolarów na podstawie opinii kupujących w trakcie kampanii.

Siedmiu kupujących – wszystkie rodziny, które chcą ulepszyć nieruchomość – zgłosiło się do licytacji nieruchomości, ale aukcja rozwijała się powoli. Złożono ofertę otwarcia w wysokości 2,4 miliona dolarów, która szybko przekroczyła cenę minimalną 2,6 miliona dolarów, przy czym rywalizowało pięciu oferentów.

Agent sprzedaży James Ledgerwood z McGrath Double Bay powiedział, że kupujący niechętnie licytowali, dopóki nie zobaczyli innych konkurujących o nieruchomości.

Średnia cena domu w Randwick spadła w zeszłym roku o 8,8 procent do 3,1 miliona dolarów.