Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nigel Farage przybył do CPAC, aby ocalić Amerykę przed nią samą. Bo tak wygląda wolność!


Jeśli jest jedna rzecz, której wszyscy w CPAC mają dość, to są to ci cholerni globalistyczni liberałowie. Jeśli tak bardzo nienawidzisz Ameryki, dlaczego się nie ruszysz, Amiri?! Lojalni i konserwatywni uczestnicy CPAC wiedzą, że bycie republikaninem oznacza patriotyzm małego państwa. Nikt nie mówi My Jak oni rządzą, a jak spróbują, to ich herbata trafi prosto do portu! Dlatego gościem honorowym CPAC w czwartkowy wieczór był Nigel Farage, brytyjski polityk, który uprzejmie zgodził się polecieć do Maryland i powiedzieć Amerykanom, jak mają rządzić swoim krajem.

Nigel często stara się, aby to zadziałało podczas takich wydarzeń, ponieważ jest zbyt pochłonięty opowiadaniem różnych drobnych szczegółów na temat brytyjskiej operacji, które są mało interesujące dla Amerykanów. Na granicy między Teksasem a Oklahomą w 2021 roku widziałem, jak próbował przekonać miejscowych, którzy w zasadzie zebrali się, by wysłuchać ewangelicznego pastora, że ​​nieoczekiwane wycofanie brytyjskich paszportów było wielkim zwycięstwem. Ludzie kołysali się na swoich miejscach, wyglądając na zdezorientowanych. Większość z nich nie była do końca pewna, jak będzie wyglądał Brexit. Mężczyzna, który nawiązał ze mną poważną rozmowę po przemówieniu, zwracał się do Nige w kółko jako „Neil”.

Jednak dziś wieczorem udało mu się uzyskać niesamowitą przyczepność dzięki bardzo nudnym rzeczom o Szkocji i Nowej Zelandii oraz czasowi, w którym poszedł do pubu z naruszeniem zasad kwarantanny. Wydawał się nie przeszkadzać ludziom w pokoju, ponieważ nigdy nie słyszeli o byłym brytyjskim sekretarzu zdrowia Mattu Hancocku: kiedy Farage nazwał go „wrzeszczącym frajerem”, który „moim zdaniem nie pozwoliłby nawet umyć samochodu”, przybili to. Były prawdziwe śmiechy. Zachęcony Farage dodał, że ludzie w brytyjskim rządzie, którzy słyszeli o jego nielegalnej wycieczce do pubu, chcieli „i zacytować to zdanie”, aby go zamknąć. „Kto miał zacytować Farage’a? z Jest zagadka. Ale szczegóły są dla liberałów o krwawiących sercach!

READ  Naukowcy twierdzą, że ostatni miesiąc był najgorszym w historii lipca pod względem pożarów

Farage obiecał: „Jeśli to się powtórzy, będę buntownikiem od pierwszego dnia”. Tłum oszalał. Ach tak, marzenia ludzi, którzy z pewnością będą buntownikami w fikcyjnej przyszłości, na czele której stoi Nigel Farage, ich urojony prawy przywódca! Wyruszając w kolejną pandemię, Brytyjczyk, który nigdy nie został wybrany na żaden brytyjski urząd, wkroczy, by uratować Amerykę przed nauką. To jak film, prawda? Rozprzestrzenianie się kolejnego śmiercionośnego patogenu jest prawie satysfakcjonujące, aby go zobaczyć.

Następnie nasz człowiek przedstawił podsumowanie wszystkich krajów, które jego zdaniem stały się zbyt łatwe, aby go zadowolić. Big Boo dla Kanady. „Castro!” Ktoś krzyknął. „Och, nie lubisz Justina Trudeau?” – skomentował Farage, biegając trochę tam iz powrotem z tłumem. „On jest przegrany!” Odpowiedź nadeszła od kobiety z przodu. Farage uśmiechnął się, po czym przypomniał jej, że nie, Trudeau nie jest przegrany, ponieważ u władzy steruje wielkim kanadyjskim statkiem niebezpieczeństwa i tak się dzieje. niebezpieczny o całej tej sprawie.

Następna była Australia, „jedno z najbardziej kłopotliwych miejsc na Ziemi”. Tak mówią o Australijczykach, prawda? Po prostu banda hiper-PC-biurokratów z kijami w tyłkach, pieczących tofu na plażach, żeby nie urazić ryb. Farage dodał, że Nowa Zelandia jest znacznie gorsza pod wieloma względami – ale dobrą wiadomością jest to, że Jacinda Ardern odeszła! Z jakiegoś powodu wszyscy głośno wiwatowali z tego powodu.

Po powrocie do Wielkiej Brytanii, gdzie „Torysi zostali wybrani przez osuwisko, dałem im ich mnóstwo na talerzu”. Niestety, kontynuował Nigel, „rządzili jak liberałowie” z powodu zerowej emisji dwutlenku węgla czy czegoś takiego. Wyczerpana brytyjska służba zdrowia i wszechobecny kryzys kosztów utrzymania wydają się sugerować, że rządzili oni głównie jako konserwatyści, ale nikt w USA nie powinien o tym wiedzieć.

READ  Chiny znacznie zwiększają wydatki na zbrojenia

Być może najdziwniejszą częścią tej całej metapodróży po zachodnim świecie jest to, że Farage nagle wykrzykuje: „Nie wstydzę się przyznać, że Giorgia Meloni to moja nowa broszka!”. Jestem pewien, że nowy skrajnie prawicowy włoski premier byłby szczęśliwy słysząc to. Dobrą wiadomością jest to, że nie ma absolutnie żadnego historycznego precedensu, w którym wspieranie skrajnie prawicowego włoskiego rządu mogłoby się nie udać, więc powiedziałbym, że Farage jest tutaj w bardzo bezpiecznym miejscu.

Dlaczego, pomyślał Farage, konserwatyzm jest bardziej popularny we Francji i we Włoszech niż w świecie anglojęzycznym? Cóż, odpowiedź jest dla niego bardzo jasna. „Pochodzi z Zachodniego Wybrzeża, pochodzi od wielkiej technologii!” Co to jest?” będzie Zaszczep się, gdy tylko się odwrócisz! (Wtedy, według Marjorie Taylor Greene, pogorszą sytuację, wysyłając twoje dzieci na Ukrainę). Jednak Nigel Farage wydaje się być całkiem pewny, że Elon Musk rozwiąże je wszystkie. Przejmując Twittera, z pewnością może raz na zawsze uciszyć tych radykalnych lewicowców za pomocą wielkiej, słodkiej rozprawy. Bo tak wygląda wolność słowa, Usta!

Podsumowując, inny fikcyjny scenariusz był taki, że „11-letnim chłopcom i dziewczętom mówi się, że są 73 różne płci”, kiedy idą rano do szkoły. W tym rozdziale Nigel mówi: „Jedno z dzieci mówi:„ Mama i tata mówią, że są tylko dwie płcie. A ten dzieciak zostaje wyrzucony z klasy. Sala stała się w tym momencie tak aktywna, że ​​niektórzy ludzie autentycznie zerwali się na równe nogi. To nie było PRAWDA Fabuła, oczywiście. To się nie wydarzyło. Ale po co się tym przejmować, jeśli nie jest się komunistą?

Farage zakończył swoje przemówienie kolejnym ryzykownym posunięciem. Ludzie pytali: „Czy możesz to odwrócić?” A kiedy część publiczności skandowała: „Tak!” Odpowiedział, jak w pantomimie,nie słyszę cię! będzie Odwróciłeś to? W większości miejsc to by nie zadziałało. Widziałem, jak próbował tej taktyki i upadł płasko na twarz. Ale CPAC włączył się. Wiwatowali, machając pięściami, owacja na stojąco. Wszystko było tak zachęcające, że Farage, nieco z rumianymi policzkami, zakończony słowami: „Uratuj Amerykę, a uratujesz świat”. Wolny i kocham cię!

READ  Czym jest „efekt księżycowy” i jak ma się do ataków rekinów?

Jako zapięty Brytyjczyk trochę spanikowałem. „Kocham cię”? Minęło trochę czasu, ale teraz niewiele zostało dla Nigela w Wielkiej Brytanii, zwłaszcza po Brexicie, który był tak zły w całej sprawie z „rujnacją gospodarki”, że w pełni wykorzystał swoje inne paszporty i zaczął mieszkać za granicą, aby przed tym uciec. (Nie jak np Globalizacja. Tak jak… no wiesz, coś innego niż prawicowe.) Przypuszczam, że kiedy Nigel mówi Ameryce „Kocham cię”, tak właśnie jest. Czy miłość zdesperowanego skrajnie prawicowego zwolennika brexitu z przypiętym plakatem włoskiego premiera nie jest największą miłością ze wszystkich?