Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Domniemani rabusie są oskarżeni po procesie wytoczonym z cyrku

Dwóch mężczyzn oskarżonych o kradzież kostiumu Wielkiego Ptaka z cyrku w kształcie Ulicy Sezamkowej w Adelajdzie.

Kostium o wartości 160 000 dolarów został rzekomo skradziony z cyrku w Bonethon Park między 16:30 w niedzielę 18 kwietnia a 9:30 w poniedziałek 19 kwietnia, co doprowadziło do desperackich poszukiwań ukochanego ptaka.

Grupa nazywająca się „Big Bird Gang” zwróciła mundur w środę rano, ale policja z Australii Południowej powiedziała, że ​​będzie kontynuować poszukiwania w celu zidentyfikowania grupy i postawionych jej zarzutów.

Big Bird – który wydawał się nietknięty – został znaleziony w pobliżu namiotu cyrkowego obok skrzynki zasilającej około 5 rano w środę.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję i znalazła list z przeprosinami pozostawiony w dziobie Wielkiego Ptaka.

Autorzy listów – którzy nazywali siebie „wielkimi złodziejami ptaków” – twierdzili, że „nie wyrządzono krzywdy” ptakowi i nazwali go „wielkim człowiekiem”.

„My przepraszamy !!! Wiadomość zaczęła się, nie mieliśmy pojęcia, co robimy ani co spowodowałyby nasze działania.

„Było nam ciężko i próbowaliśmy się rozweselić.

Świetnie się bawiliśmy z Panem Birdem, jest wspaniałym człowiekiem, a nasz chłopak był bez szwanku.

„Przepraszam, że jestem takim wielkim (sic) ptakiem!”

„Z poważaniem, bandyci Big Bird.”

Patrole przeszukały okolicę w poszukiwaniu dwóch mężczyzn, którzy wychodzili z pomocą policyjnego psa, ale nie byli w stanie zlokalizować złodziei.

W piątek wieczorem dwóch mężczyzn w wieku 26 i 22 lat z Norwood i Murray Bridge zostało oskarżonych o kradzież i nielegalną obecność w miejscu pracy.

Zostali zwolnieni za kaucją i 30 czerwca staną przed sądem w Adelajdzie.

Big Bird wrócił do cyrku.

Pojawił się publicznie w programie śniadaniowym „Sunrise” na kanale 7 w środę rano i skinął głową, gdy zapytano go, czy wszystko z nim w porządku, a wszystkie jego pióra były nietknięte.

READ  Polscy Bracia wspólnie wyprodukują innowacyjny film „There There” z Gretchen Mol, Shannen Sossamon i nie tylko — Cannes Market