Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja ołówka do brwi Kmart microblading 5 dolarów: niezwykle przydatna sztuczka

Cóż, są teraz tak dobrze ugruntowani w naszych codziennych kosmetykach do makijażu, że prawie każda marka ma własny zestaw opcji do brwi – nawet Kmart.

Tak, dobrze przeczytałeś, linia kosmetyków do supermarketów wprowadziła na rynek kilka nowych produktów do brwi, a jednym z nich jest ten, który naprawdę mnie ekscytuje.

Plik Precyzyjny pisak do brwi OXX Studio Tworzy pasma przypominające włosy, które naśladują naturalne włosy na brwiach i są bardzo podobne do niedawnego produktu wydanego przez guru brwi Benefit.

Jednak Pióro do mikrofilmowania brwi Benefit kosztuje 45 USD, podczas gdy zamiennik Kmart to tylko 5 USD – i ma główną cechę, która moim zdaniem przewyższa droższą wersję.

Czy przegapiłeś kolumnę? Dogadaj się ze wszystkim Zrób tutaj pamiętnik piękności

Co to jest kredka do brwi microblading?

Produkty te są zaprojektowane tak, aby tworzyć pociągnięcia przypominające pędzel, które są synonimem samego mikrobladowania bez Ból lub koszt.

Oba pióra mają trzy zęby i wyglądają jak bardzo mały grzbiet z tylko kanciastą końcówką. Różni się grubością, a także odległością między każdym widelcem a sztucznymi włosami. Kmart jest zauważalnie cieńszy niż jakikolwiek inny produkt, który wypróbowałem (MCoBeauty ma również podobny produkt, Tattoo Brow Microblading Ink Pen, 16 USD), a im dokładniejsze pociągnięcia, tym bardziej realistyczne.

Jak używać ołówka do brwi

Zwykle mi się to podoba Wypełnij brwi, a następnie dodaj teksturę miękkim ołówkiem – Ale uważam, że te długopisy są tak szybkie w użyciu, że często je dostaję, gdy się spieszę.

Aby zastosować, możesz dosłownie przesuwać pióro w miejscu, w którym chcesz uzyskać efekt, i voila – natychmiastowe pełniejsze brwi.

Jednak w przypadku tych piór, zarówno Kmart, jak i Benefit, zauważyłem, że po kilku pociągnięciach atrament przestaje się pojawiać.

READ  Shakti Kapoor powraca jako lord zbrodni Gogo, pozostawiając swoją córkę Shraddhę Kapoor we wściekłości. Zegarek

Na szczęście istnieje łatwa naprawa. Z powrotem zakładam nasadkę i pocieram pióro w dłoniach, jakbym go podgrzewał, i pozwalam produktowi ponownie wypłynąć.

Upewnij się, że podczas aplikacji podążasz za naturalnym kierunkiem włosów i nie koliduj z żadnymi pociągnięciami, w przeciwnym razie uzyskasz efekt krzyżowej płytki.

Formuła również dobrze się utrzymuje, ponieważ utrzymuje się od rana do wczesnego wieczora.

Jaka jest różnica we wzorach?

Nie jest to obszar, o którym chciałbym mówić, ale Benefit ma znacznie dłuższą listę czterech komponentów Kmart. Obaj wymieniają wodę jako główny składnik, podczas gdy Benefit zawiera alkohol – zdecydowanie nie jest to „nie” w produktach do pielęgnacji skóry, ale wiem, że niektórzy ludzie wolą tego unikać.

Czy kupuję ponownie?

Chociaż próbka, którą dostałem do testu, prawdopodobnie nie była dla mnie wystarczająco ciemna, naprawdę zostawiłem wentylator z całym produktem – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest o wiele tańszy niż 40 USD – więc wybiorę odcień sepii, kiedy to zrobię. m następny w sklepie. Jeśli chcesz wypróbować wersję Benefit, ale nie możesz usprawiedliwić szaleństwa, jest to świetny sposób na wypróbowanie tej koncepcji bez konieczności płacenia.

Wadą długopisów microblading

Chociaż może to być naprawdę fajne narzędzie, produkt nie daje takiego samego wykończenia jak ołówek i puder. Uważam, że mój zwykły styl ma o wiele więcej definicji i wygląda bardziej jak naturalnie pełne brwi jak długopis. Pióro może być również trudne do opanowania – więc spodziewaj się kilku wpadek, zanim zrobisz to dobrze. Wielokrotnie stwierdzałem, że skończę z grubą linią zbyt mocnego nacisku lub nie uzyskam odpowiedniego kąta.

Ta kolumna nie zawiera treści reklamowych. Każda recenzja jest niezależna, uczciwa i wolna od reklam.

Jeśli masz pytanie dotyczące produktu kosmetycznego lub innego przedmiotu, który chciałbyś sprawdzić w Dzienniku Piękności, przejdź do Oficjalna grupa na Facebooku Gdzie możesz dołączyć do podobnie myślących osób uzależnionych od urody. Ty też możesz mnie złapać Instagram lub Napisał do mnie na Twitterze Nie zapomnij otagować #TheBeautyDiary.

READ  Legenda telewizyjna tworzy popularny program w Krainie Oz