Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Donald Trump wykluczył wolę swojej zmarłej byłej żony, Ivany

Donald Trump wykluczył wolę swojej zmarłej byłej żony, Ivany

Ostatnia wola i testament Ivany Trump są teraz dostępne publicznie — i są bardzo osobiste.

Iwana, która Zmarł w lipcu ubiegłego roku po, po Spadła ze schodów swojego domu na ManhattaniePrzed śmiercią starannie podzieliła swój majątek.

Akta Will sprawdzone przez Insider pokazują, że 73-latka pozostawiła większość swojego majątku trojgu dzieciom – Donaldowi Trumpowi Jr., Ivance i Ericowi – wart 1 milion dolarów apartament w Miami Beach na Florydzie (1,44 miliona dolarów) swojej byłej niani, Al Poczta Nowego Jorku raporty.

Niania dostała też swojego psa.

„Daję i zapisuję mojego psa, Tigera Trumpa i wszelkie inne zwierzaki, które mogę posiadać w chwili mojej śmierci, mojej przyjaciółce, Susannie Dorothy Carey” – czytamy w dokumencie. Ivana przygotowała nawet środki na wypadek śmierci Carrie na jej oczach: gdyby tak się stało, Tygrysek poszedłby do Erica.

Według Newsweeka pani Carey od dziesięcioleci współpracuje z rodziną Trumpów. Ivana napisała nawet o Carey w swojej książce z 2017 roku podnieść atut Wspominała, że ​​zaczynała pracę jako niania rodzinna „z błyskiem w oku i dużą nerwowością”. Później, gdy dzieci dorosną, pani Carrie pracuje jako asystentka Ivany.

Newsweek dodał, że Carey, która pochodzi z Irlandii, ma adres zamieszkania w Queens – choć nie jest jasne, czy nadal tam mieszka. Poczta Próbowałem skontaktować się z panią Carey. Powiązany z nim numer był nieczynny.

Ale pomimo życia w Ameryce, irlandzkie korzenie Carey pozostały wąskie i Irlandzkie lustro W 2016 roku stwierdziła, że ​​​​zabierała dzieci Trumpa na wycieczki do swojego kraju.

Jeśli chodzi o mieszkanie, według Redfina jednostka w Miami Beach jest wyceniana na 1,12 miliona dolarów (1,61 miliona dolarów), a biografia opisuje mieszkanie z jedną sypialnią i jedną łazienką na ponad 93 metry kwadratowe. Podobno został zbudowany w 2001 roku, a ostatnio został zakupiony za 635 000 USD (912 000 USD) w 2009 roku.

READ  Po porozumieniu z Wyspami Salomona Chiny chcą, aby 10 krajów ratyfikowało kompleksową umowę od bezpieczeństwa po rybołówstwo

Kolejną atrakcją Ivany jest jej prośba o przekazanie swojej garderoby Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi i Armii Zbawienia. Cała jej garderoba, z wyjątkiem kolekcji futer i klejnotów, którą zamówiła na sprzedaż, z zyskiem przeznaczonym dla jej dzieci.

Chociaż Donald Trump nie był na grosz, Ivana dała mu – wraz ze swoimi dorosłymi dziećmi – wspólną kontrolę nad swoimi nieruchomościami wartymi miliony. Należą do nich posiadłość w Czechach, posiadłość francuska i jej pokryta złotem kamienica na Upper East Side. Szeroki na 6 stóp spread Manhattan trafił na rynek w listopadzie za 26,5 miliona dolarów (38 milionów dolarów).

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Szef Nowego JorkuR Reprodukowane za zgodą

Przeczytaj powiązane tematy:Donalda Trumpa