Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dostępność i sztuczna inteligencja: Microsoft szczegółowo opisuje swoje plany dotyczące bardziej otwartej przyszłości

Dostępność i sztuczna inteligencja: Microsoft szczegółowo opisuje swoje plany dotyczące bardziej otwartej przyszłości

Sztuczna inteligencja stała się ostatnio terminem kontrowersyjnym, wywołującym podekscytowanie i nieufność, w zależności od tego, kogo zapytasz. Ale z pozytywnej strony Microsoft postrzega sztuczną inteligencję jako sposób na tworzenie bardziej inkluzywnej technologii. Prawdopodobnie już korzystasz z tej technologii w sposób, z którego nawet nie zdajesz sobie sprawy: na przykład w automatycznie wypełnianym pasku wyszukiwania, napisach w filmie na YouTube lub sprawdzaniu pisowni w dokumencie programu Word.

W Microsoft Annual zdolność szczytowa(otwiera się w nowym oknie), gigant technologiczny, którego kuratorem były przemówienia przewodnie prowadzone przez liderów społeczności, którzy starali się pomóc zlikwidować lukę związaną z niepełnosprawnością, aby zbudować bardziej integracyjną przyszłość dzięki sztucznej inteligencji. Oto kilka sposobów, w jakie firma Microsoft i jej partnerzy planują wykorzystać technologię, aby coś zmienić.


Odpowiedzialna sztuczna inteligencja to dostępna sztuczna inteligencja

Microsoft koncentruje się na kreatywności odpowiedzialna sztuczna inteligencja, Praktyka projektowania, rozwijania i wdrażania sztucznej inteligencji w celu wzmocnienia pozycji użytkowników. „Odpowiedzialna sztuczna inteligencja jest dostępna” — powiedziała Jenny Lay-Flurrie, dyrektor ds. ułatwień dostępu w firmie Microsoft.

Demonstrując nową wyszukiwarkę Bing opartą na sztucznej inteligencji, firma Lay-Flurrie sporządziła mapę przejazdu na lotnisko dla osób na wózku inwalidzkim w kilka sekund, wraz z dostępnymi trasami alternatywnymi. Podążyłem za tym, budując prosty kod zgodny ze standardami WCAG (Web Content Accessibility Guidelines).

Firma Microsoft wprowadza również nowego Asystenta ułatwień dostępu dla usługi Microsoft 365. Będzie on działał podobnie do sprawdzania pisowni, oferując sugestie dotyczące zapobiegania potencjalnym problemom z ułatwieniami dostępu i rozwiązywania ich: na przykład wybieranie alternatywnych kolorów w celu kontrastowania z trudnym do odczytania tekstem. Asystent będzie mógł również generować automatycznie generowane opisy do obrazów w czasie rzeczywistym.


Ludzka sztuczna inteligencja będzie napędzać neuroróżnorodność

Dla wielu neuroróżnorodnych osób poszukujących pracy poruszanie się po rynku pracy może wydawać się niemożliwe, ponieważ wiele firm nie jest wyposażonych w odpowiednie szkolenia, język lub terminologię, aby zaspokoić potrzeby osób z dyskretnymi niepełnosprawnościami.

READ  Okno edycji Silent Hill f, zwiastun, scenarzysta i połączenie z Ryukishi07

powiedział Jelika Kumar, dyrektor generalny i założyciel Mintra(otwiera się w nowym oknie)sieć rekrutacyjna na rzecz neuroróżnorodności.

Kumar powiedział, że misją Mintry jest wspieranie różnych osób poszukujących pracy bez nerwów i pomaganie im w zdobyciu autonomii i autonomii, które towarzyszą dochodom.

Od lewej do prawej: Lauren Gardner i Jelika Kumar

Lauren Gardner i Jelika Kumar (Źródło: Microsoft)

Mentra zarządza tym, wykorzystując moc Ludzka sztuczna inteligencja Sztuczna inteligencja ma na celu zwiększenie lub ulepszenie ludzkiej inteligencji. Mentra współpracuje z OpenAI, które pomogło zbudować trenera kariery opartego na sztucznej inteligencji, aby pomóc kandydatom w poruszaniu się po ścieżkach kariery, tworzeniu niestandardowych ścieżek kariery i pomaganiu dopasować je do konkretnych potrzeb pracodawcy.

Top 10 najbardziej poszukiwanych dodatków na Mintrze

(źródło: Microsoft)

W trakcie tego procesu tysiące różnych kandydatów było w stanie odkryć ich potrzeby i udogodnienia oraz nauczyć się komunikować je w profesjonalnym środowisku. A te potrzeby prawie nie wykraczają poza normę: słuchawki z redukcją szumów, doradztwo zawodowe i mentoring oraz elastyczne harmonogramy to tylko niektóre z najbardziej pożądanych udogodnień w Mentrze.


Zwiększanie możliwości użytkowników dzięki generatywnej sztucznej inteligencji

Generatywna sztuczna inteligencja to prawdopodobnie sztuczna inteligencja, z którą zetknęło się większość użytkowników. Generatywna sztuczna inteligencja Jak sama nazwa wskazuje, jest to sztuczna inteligencja, która może generować różnego rodzaju treści, w tym tekst, obrazy i dźwięk. Chociaż ostatnio wywołało to pewne kontrowersje i niepokój, jest również źródłem ekscytacji, jak twierdzi główna mówczyni Ann Taylor, główny kierownik programu w zespole technicznym ds. ułatwień dostępu CELA w firmie Microsoft.

Od lewego górnego rogu do lewego dolnego, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: Ann Taylor, April Dunham, Alyssa Lane i Rizell Scarlett

Od góry po lewej do dołu po lewej, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: Ann Taylor, April Dunham, Alyssa Lynn, Rizel Scarlett

„Dzięki sztucznej inteligencji przechodzimy cyfrową transformację szybciej niż kiedykolwiek wcześniej” — mówi Taylor. „Jednak bez względu na zmiany, przed którymi stoimy, jedna rzecz pozostaje niezmienna, a jest nią nasza misja: tworzenie technologii, które umożliwią odniesienie sukcesu”.

READ  Jak wcześnie dostać się na The Crew Motorfest

Głównym celem firmy Microsoft jest przełamywanie barier za pomocą tych narzędzi sztucznej inteligencji, umożliwiając użytkownikom wykorzystanie ich do tworzenia i rozwijania aplikacji. Korzystając z niskokodowej platformy Microsoft AI, programiści mogą używać języka naturalnego do tworzenia przepływów pracy i pisania kodu PowerFX, który trafia do różnych rozwiązań aplikacji zaawansowanych. Zmniejsza obciążenie osób o ograniczonej sprawności ruchowej i zmniejsza obciążenie poznawcze osób osłabionych nerwowo.

Polecane przez naszych redaktorów

W jednym z pokazów użytkownik chciał zmienić sposób formatowania daty. Korzystając z narzędzi w Power Apps, wybrali przykład sposobu wyświetlania daty. Za jednym naciśnięciem przycisku generowano kod, a za drugim kod był stosowany do dat na całej osi czasu użytkownika.

Bezpieczeństwo psychiczne

(źródło: Microsoft)

Inne demo zawierało GitHub Copilot, oparte na chmurze narzędzie sztucznej inteligencji opracowane przez GitHub i OpenAI, aby pomóc użytkownikom Visual Studio, Visual Studio Code, Neovim i Jetbrains poprzez sugerowanie linii kodu i całych funkcji. W jednym teście, gdy zlecono zbudowanie serwera HTTP, programiści korzystający z GitHub Copilot odnotowali wzrost wydajności o 55%.

Możesz pomyśleć, że brzmi to jak automatyczne uzupełnianie kodu, ale Rizel Scarlett, rzeczniczka programistów, twierdzi, że to znacznie więcej. W wersji demonstracyjnej, zamiast pisać kod, Scarlett opisała, czego potrzebują, a drugi pilot wypełnił puste miejsca. Wpisałem „wyrażenie regularne, aby zweryfikować numer telefonu”, aw następnym wierszu Copilot stworzył funkcję sprawdzania poprawności numeru telefonu.

Scarlett następnie skomentowała „walidację numeru telefonu”, a Copilot przetestował funkcję weryfikacji numeru telefonu, dzwoniąc pod kilka ważnych i nieprawidłowych numerów telefonów, aby upewnić się, że działa. W praktyce GitHub Copilot okazał się przydatny dla nowych programistów i tych, którzy programują w innym języku. Umiejętność pracy z AI daje również poczucie bezpieczeństwa psychicznego w przekonaniu, że można współtworzyć bezpieczne środowisko, wolne od kar i zażenowania.

READ  Arrowhead mówi graczom „Helldivers 2”, aby zmienili recenzje na negatywne na temat tetheringu PSN

Jutro jest bardziej dostępne, dzisiaj

Dostęp jest prawem podstawowym. I chociaż nadal toczy się debata na temat etycznego wykorzystania sztucznej inteligencji, nie ma wątpliwości, że sztuczna inteligencja oferuje pozytywne zastosowania w świecie rzeczywistym — zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych.

Ten robot AI został stworzony, by być twoim najlepszym przyjacielem

Pobierz nasze najlepsze historie!

Zapisz się do Co nowego teraz Aby dostarczać nasze najważniejsze artykuły do ​​Twojej skrzynki odbiorczej każdego ranka.

Ten biuletyn może zawierać reklamy, oferty lub linki partnerskie. Zapisanie się do newslettera oznacza, że ​​wyrażasz na to zgodę Warunki korzystania I Polityka prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newsletterów.