Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podcast Kotaku Australia: Odcinek 5

Podcast Kotaku Australia: Odcinek 5

Witamy z powrotem w piątym odcinku podcastu The Kotaku Australia! Ten tydzień nosi tytuł The True Meaning of Hootnanny, ponieważ jest to podcast edukacyjny! Uwielbiamy się tutaj uczyć, prawda, chłopaki?

W tym tygodniu Ruby patrzy na paranormalne Nowa magiczna gra RPG z horrorem Square Enix, a ja próbuję przepracować moje złożone emocje Przeznaczenie 2: Błysk I wiele dziwnych skoków logicznych.

Naszymi gośćmi w tym tygodniu są dzieciaki mojej cioci Donny! W skrócie odskocznia od promocji nowości Lochy i Smoki W filmie, w którym grają trupy, Zachary, Mark i Broden szybko rozmawiają z Robbiem o swoich ulubionych zabawkach wszechczasów.

Następnie przejdziemy do tego, w co będziecie grać w przyszłym tygodniu. Bezpośrednio prowadzimy rozmowy nt Anno 1800: wersja konsolowaI Pochodzenie BayonettyI ton tłaI Katedra leśnaI Ciemne obrazy: powrótI The Sims 4: Wspólny rozwój. Jest tak wiele do pokonania! Ciesz się krótkim podsumowaniem naszej długiej listy gier.

Dzięki, jak zawsze, że nas wysłuchałeś. Możesz nas włożyć do uszu Podcast Apple’aI SpotifyI wszędzie indziej świetne pobieranie podcastów. Możesz obejrzeć wersję wideo na naszym kanale YouTubeHej, czy wolisz patrzeć na nasze twarze, kiedy gadamy bzdury? Jeśli wolisz pisemne wersje wszystkich nadchodzących gier, w poniedziałkowe poranki prowadzimy cotygodniową kolumnę zatytułowaną This Week In Games Australia, w której znajdziesz wszystkie gry wymienione w podcaście i nie tylko.

A odkąd cię mam, koniecznie sprawdź nas na TikTok, gdzie co tydzień publikujemy więcej australijskiego gówna.

READ  Nowe „Halo” wyszło, gdy Xbox skończył 20