Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

DreamHack Melbourne dodał aż 35 000 $ nagrody pieniężnej do turniejów BYOC LAN

DreamHack, światowy festiwal e-sportu, niedawno ogłosił, że powróci do Melbourne w 2023 roku, w tym roku nieco wcześniej niż zwykle, w dniach 28-30 kwietnia, na weekend pełen profesjonalnych turniejów e-sportowych, cosplayów, zajęć, muzyki, imprez LAN i nie tylko.

Co więcej, festiwal właśnie ogłosił, że doda ogromną nagrodę pieniężną w wysokości 35 000 $ do swoich całkowicie fanowskich turniejów LAN (Bring Your Own Computer), dając nieprofesjonalnym graczom szansę na powrót do domu. Nagroda zostanie rozdzielona na cztery różne tytuły, w tym Valorant, Fortnite, Rocket League i COD MWII.

Rejestracja do turniejów Fan BYOC LAN rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 20 marca, a tegoroczne turnieje odbędą się w Rod Laver Arena, co oznacza, że ​​fani, którzy przyjdą na DreamHack i są zarejestrowani do gry, będą robić to na najpopularniejszej i popularnej arenie sportowej w Australii .

Rejestrować się można tutaj od 20 marcaPoniżej znajduje się podział grup nagród dla każdej z polecanych gier:

Pule nagród DreamHack Melbourne BYOC LAN

Gra Suma nagród wygląd
Waleczny 10 000 $ 5 przeciwko 5
Fortnite 10 000 $ Solo
Liga Rakietowa 5000 $ 1 na 1
Call of duty modern warfare 2 10 000 $ 4 przeciwko 4

Liz Mead, kierownik projektu BYOC LAN w ESL Australia, powiedziała:„Festiwale DreamHack to przede wszystkim społeczność, bez względu na to, gdzie są organizowane na całym świecie. Po zaoferowaniu fanom oddolnej sieci LAN podczas DreamHack Melbourne w zeszłym roku, jesteśmy teraz gotowi, aby zrobić kolejny krok i ulepszyć naszą sieć LAN, doprowadzając ją do poziomu podobny poziom jak DreamHack Festivals. Rosnąca pula nagród i nowa lokalizacja w sercu słynnej australijskiej Rod Laver Arena sprawiają, że masz wszelkie powody, aby zebrać znajomych i przyjechać na weekend społeczności, rywalizacji i zabawy w kwietniu.