Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Dune” i „Spencer” oraz inne atrakcje z jesiennych festiwali

We wrześniu ubiegłego roku ostrożnie przekalibrowany Festiwal Filmowy w Wenecji był jednym z niewielu jasnych miejsc w światowym kinie, wykorzystując krótkie okno między falami COVID, aby gościć osobiste premiery przyszłych nominowanych do Oscara, takich jak „Nomadland” i „One Night in Miami”. To było na Telluride. A Toronto – tak ważne platformy dla autorów i pretendentów do nagród – zmniejszają lub odwołują w 2020 roku, co sprawia, że ​​powrót trzech wydarzeń jest czymś, co należy uczcić.

Logistyka może być skomplikowana dla uczestników, z uciążliwymi procedurami sprzedaży biletów i obowiązkowymi testami na COVID, ale było coś ekscytującego w powrocie do kin, oglądaniu filmów w grupie i omawianiu ich korzyści w czasie rzeczywistym zaraz po pokazach.

Dla tych, którzy nie mają szczęścia, aby wybrać się na wycieczkę do Wenecji, Telluride lub Toronto, różnorodnyKrytycy zebrali następującą kolekcję najważniejszych wydarzeń z trzech festiwali, które odbyły się na początku września. Nie wszystkie z tych filmów odniosły sukces (niektóre podzieliły), ale powinny dać wyobrażenie o tym, co oglądać w nadchodzących miesiącach.

READ  12 śmiałych sposobów na wprowadzenie Viva Magenta do swojego życia