Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Musisz jak najszybciej zagrać w najdziwniejszą starą grę sportową na Nintendo Switch

Gdy kończy się regularny sezon baseballowy, Gracze mogą zacząć zdobywać legendarne atrybuty. Kiedy Max Scherzer nowo Zrobił doskonałe 8 rund, nie pozwalając ani jednemu biegaczowi awansować do startu, łatwo było wyobrazić sobie płomienie wirujące wokół niego na wzgórzu, część zaklęcia czarnej magii recytowanego, by pozostawić San Diego Padres bezradnym.

Ale co by było, gdyby istniał mecz baseballowy, który pozwoliłby jego strzelcowi stworzyć krąg przywołania ognia? To byłoby niesamowite, prawda?

To jest hiperboliczna obietnica hiperbolicznego tytułu SNES 1991 Super Baseball Simulator 1.000.0 Aktualizacja Jeśli jesteś płatnym subskrybentem Nintendo Switch online, możesz w to zagrać Teraz pobierając aplikację Super Nintendo Entertainment System.

Rozgrzej piekarnik, czas na pierze.Kultura mózgu / Nintendo

Dawno, dawno temu i miejscem, w którym bez wątpienia przegrał baseball, były wojny gier wideo z lat 90. XX wieku. gry takie jak Dżem NBA I NFL Blitz Powiedz graczom, że ich brak realizmu był zaletą, a nie błędem. Niedawno była to wersja analogicznej gry w baseball z 1996 roku, w której wypróbowano dwie piłki na torze wyzdrowieć Z Fundacji Historii Gier Wideo.

Powrót do zdrowia w połowie drogi to zaskakujące odkrycie. Ale fajnie jest oglądać Super symulator baseballu Doświadcz podobnych pomysłów pięć lat temu.

Gra zawiera trzy ligi fantasy – Atlantyk, Północ i Ultra League. Te zespoły mają kilka świetnych logo, w tym 16-bitowy zachód słońca na pustyni w Teksasie z kaktusem, a logo Bostonu jest bardziej zróżnicowane niż prawdziwe logo zespołu. Jersey City Connect. Wszystkie te zespoły są w pewnym stopniu konfigurowalne, chociaż trudno dokładnie wiedzieć, o co chodzi.

Super symulator baseballu Mogła to być gra, która opierała się na pudełku z automatami lub podręczniku wyjaśniającym graczom, jak grać, więc bez nich może być trochę zagmatwane. Co robią grafiki bomb i strzał i dlaczego są do nich dołączone cyfry? Jak rzucić odpowiednią podstawą? Zajrzyj przez Instrukcje Może znacznie obniżyć krzywą uczenia się.

Jak wiele gier swoich czasów, recenzja Super Baseball Simulator 1.000.0 Aktualizacja Dużo łatwiej będzie skorzystać z instrukcji obsługi lub trybu samouczka.Kultura mózgu / Nintendo

Nawet z FAQ gra nadal działa dziwnie. Na przykład podczas posyłania piłki wszyscy zawodnicy delegowanej drużyny poruszają się jednym dotknięciem. Więc jeśli przesuwałeś zawodnika z powrotem, aby złapać piłkę na płytkim polu, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że twój zawodnik byłby w lepszej pozycji do złapania, to faktycznie przez cały czas wpadał na ścianę kortu.

READ  Filmy Patricka Wilsona, które możesz obejrzeć, jeśli jesteś fanem Eda Warrena z serii The Conjuring

Jest też godne pochwały zadanie przechwytywania wyskakujących okienek, które działa tylko wtedy, gdy jesteś dokładnie w cieniu piłki. Przesuwanie ma więcej sensu, ponieważ wymaga podstawowego wyczucia czasu i pozycji, ale nawet wtedy nie wydaje się, że można by coś ulepszyć lub nawet ulepszyć.

To są frustracje, które utrzymują się Super symulator baseballu Od bycia naprawdę „dobrą” grą. Ale jest znacznie więcej. To świetna zabawa, nawet pośród tych frustracji, które sprawiają, że przycisk wstecz w Switch Online wydaje się jeszcze bardziej kuszący.

podczas recenzowania Szerokość 21Jako wypolerowany baseballista, nie mogłem nie czuć, że wszystko to poleruje. Mimo całej swojej złożoności baseball pozostaje bardzo dziwną grą, ponieważ potrafi to robić melonik machać nogą Kiedy przeciwnik uderza, próbując go rozśmieszyć, jest rzeczywistą strategią. Czy gra wideo może być tak dziwna jak ludzie, którzy zarabiają na życie w baseball?

Super Baseball Simulator 1.000.0 Aktualizacja Oferuje graczom supermoce, które można znaleźć głównie w Ultra League. Te moce pozwalają graczom wejść w tajemnicze wymiary, ze względu na prędkość piłek uderzających z prędkością rakiety, przywoływanie ognia na wzgórze strzeleckie w celu uzyskania piłek z prędkością 185 mil na godzinę, dzielenie piłki na trzy, uzyskanie kuli, która powoduje trzęsienia ziemi, usuwanie piłki cień, obracanie piłki w spadający liść, przez co Kula wybucha po złapaniu i nie tylko.

Nic tak nie ożywia jak mała błyskawica.Kultura mózgu / Nintendo

Można go opublikować dopiero po zdobyciu określonej liczby punktów Ultra. Tworzą więc grę strategiczną w grze strategicznej i decydują, kiedy wykorzystać te potencjalnie zmieniające grę momenty. Co więcej, jest tak zabawny, jak Vlad Guerrero Jr.. Oglądanie krótkiej piłki rzuconej do końca w lewe pole po złapaniu piłki jest czymś w rodzaju animacji Królika Bugsa.

READ  Świeccy katoliccy reprezentujący Kościół w Polsce na otwarciu procesu synodalnego w Rzymie | Krajowy Rejestr Katolicki

symulator baseballu Zdecydowanie nie trafiając do 1000. Ale wraz z postępem starych gier jest to mały gracz, który jest niedoceniany i nie ma szansy zabłysnąć. Dodaj wersję Ultra idzie do Oferta Każda nowoczesna gra w baseball byłaby świetną opcją, ale jest coś wyjątkowego w 16-bitowej grze, która wyrzuca logikę przez okno, aby gra w baseball była naprawdę fajna.