Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dużym zainteresowaniem cieszą się nagrody MTV Movie Awards Addison Rae w 2021 roku

Przepraszam, ale kogo Addison dał Rayowi prawo do tego? Rozumiem przez to, że noszenie zadziwiająco fajnego kostiumu spłonęło w moim umyśle na zawsze. To nie jest przesada. Addison Rae 2021 MTV Movie & TV Awards Collection Zacząłem i nadal będę żyć bez czynszu w mojej głowie, tak jak to robiłem, odkąd po raz pierwszy wszedłem na czerwony dywan w niedzielę 16 maja. Gwiazda TikTok – i potentat piękności, aktorka i *, * sprawdza notatki * piosenkarka – pozytywnie zaskoczyła widzów swoim czarno-srebrnym strojem, który według niej reprezentował oficjalne nadejście gorącego lata dziewczyny.

Wiem, wiem, spójrz, Tereso. Podczas wielkiej nocy Ray wziął mocną aluzję z szaf Kardashian, mając na sobie zwykłą czarną długą spódnicę, obszerną czarną kurtkę i … niewiele, z wyjątkiem dwucalowej, przezroczystej opaski na głowę i srebrnej pas łańcuchowy. W połączeniu z jej seksownym wyglądem, cała grupa Christophera Espera wykrzyknęła: „Nie jestem tylko małą gwiazdą Tik Tok. Usłysz, jak warczę”. Wyobrażam sobie, że ten styl, stworzony przez wyczynowego Roacha, zaprojektowany dla gwiazd takich jak Zendaya i Anya Taylor-Joy, jest głównym punktem zwrotnym w ewolucji mody Rae.

Wygląd Rae w stylu Kardashian rozciąga się nawet na jej makijaż, zwłaszcza że jedna z wizażystek w rodzinie, Mary Phillips, jest mózgiem za wyglądem Rae, który obejmował linię produktów Pat McGrath Labs, a mianowicie Boski rumieniec (38 USD Pat McGrath Labs), Plik Mothership VI: Midnight Sun Palette (125 USD Pat McGrath Labs) I Siódma Matka: Boska Róża (125 USD Pat McGrath Labs). Łatwe fale Rai pochodzą od sławnej fryzjerki Jenny Choo. „Inspiracja pochodziła z sukienki” – powiedział Chu w komunikacie prasowym. „Chciałem, żeby Addison miała fajny wygląd dziewczyny z lekko zakrzywionymi włosami”. Użyj cho ghd’s Platinum + Black Styler (249 USD, ghd) Aby promieniować również fale wypełnione wiatrem Dr. 14 z Labcos (32 USD Labcos) Aby wypolerować jej włosy i ciało.

Matt Winkelmayr / 2021 MTV Movie and TV Awards / Getty Images Entertainment / Getty Images

Abyśmy nie zapomnieli o naprawdę nieskazitelnym pasującym lakierze do paznokci, uznanej stylistce Thuy Nguyen i OPI’s Black Onyx Gel Muszę podziękować Mane’owi za tę chwilę. Aby uzupełnić srebrne akcesoria Rae, Nguyen dodał małe detale łańcuszkowe do każdej karnacji Rae, dzięki czemu ostateczny wygląd jest tak seksowny, jak możesz sobie wyobrazić.

READ  Dlaczego Meghan nie może kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych?

Patrząc na karierę Rai, która dopiero się zaczyna, płynie na fali swojego singla „Obsessed” i cierpliwie czeka na wydanie. To wszystko, Spodziewaj się, że ~ lewks ~ nadal będą napływać.